IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чудя му се на монтито, от къде го вади това самочувствие да раздава акъли!?
    Толкова грешни инвестиции прави на БФБ, та човек по-скоро би спечелил ако му играе контра...
    Аз примерно не уча другите какво да правят. Казвам какво аз правя със своите си пари, а всеки да решава сам за своите
    И да се каже на някой дето се поддал на паниката и продавал в петък че било добре...!?!? Днес, със +10-15% не е ли по-добре!?
    А след година със +100-150%!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Аз продавам вече от 2 седмици. Бавно и полека. И имам още много за продажба.
      Ето, казвам ви. Чакайте вие по-високо...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
        Ако в действията ти има замисъл, би следвало да продължиш и днес. Предполагам продажбите ти не са чисто емоционални.
        Аз продавам вече от 2 седмици. Бавно и полека. И имам още много да продавам, ако ситуацията не се промени.

        По принцип точно в такива размирни времена се правят най-добри покупки, съответно и най-добри печалби, но тъй като тук купих някъде преди около година, лично за себе си намирам ситуацията като по-благоприятна за продажби, отколкото за покупки.
        Last edited by ivandavidov; 23.06.2014, 13:07.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
          Монти , може и по-ниско , може и по-високо !
          Не може по-високо. Не и преди да сме тествали 1.70 още веднъж. Монти е прав за логиката на пазара. КТБ бе изненада и още не е напълно калкулирана. Какво остава, ако имаме други "нефалирали" банки? Ами възможна газова криза? Ами протакване на конфликта на север? Ами природните бедствия? Ами политическите бедствия? Аз се притеснявам, че даже Артио може да ни покажат ечи-мечи-му...Някак си не виждам нещата да се оправят с магическа пръчка..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            божа работа ,ама за мен чашата се изпразва , поне още шест месеца...
            Налей си нещо Монти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
              Монти , може и по-ниско , може и по-високо !
              божа работа ,ама за мен чашата се изпразва , поне още шест месеца...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                това са числата ,на който някой , никога не смятаха ,че ще се върне ХИМ и предлагаха бас от 5К....
                те пак ще се тестват...скоро а може и по ниско.....
                такава е логиката на маркета....
                Гледай гръцката криза ,когато приеха помоща да я спасяват ,как реагира ДАХ и ДАУ.....
                не е препоръка....
                Монти , може и по-ниско , може и по-високо !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  Аз бях един от продавачите в петък. Нищо чудно Батя да ми е взел още малко от акциите.
                  Ако в действията ти има замисъл, би следвало да продължиш и днес. Предполагам продажбите ти не са чисто емоционални.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                    Аз на 1.65 - 1.75 съм пазарувал .
                    това са числата ,на който някой , никога не смятаха ,че ще се върне ХИМ и предлагаха бас от 5К....
                    те пак ще се тестват...скоро а може и по ниско.....
                    такава е логиката на маркета....
                    Гледай гръцката криза ,когато приеха помоща да я спасяват ,как реагира ДАХ и ДАУ.....
                    не е препоръка....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      На хаир да му са...Аз ако бях онлайн в петък щях да ти купя на 1.82 със сигурност. Изтървах някоя друга врътка, но като цяло май по-добре. Вече не давам повече от 1.71.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Аз бях един от продавачите в петък. Нищо чудно Батя да ми е взел още малко от акциите.
                        Аз на 1.65 - 1.75 съм пазарувал .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Аз бях един от продавачите в петък. Нищо чудно Батя да ми е взел още малко от акциите.
                          На хаир да му са...Аз ако бях онлайн в петък щях да ти купя на 1.82 със сигурност. Изтървах някоя друга врътка, но като цяло май по-добре. Вече не давам повече от 1.71.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                            Аз бях един от продавачите в петък. Нищо чудно Батя да ми е взел още малко от акциите.
                            И правилно си направил....
                            според мен...
                            В момента има стадо което търси да си върне загубите .... ,но кризата е сега започнала.....
                            не е препоръка....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                              Купуват тези които са продали и които не са купили !

                              За мен въпроса е кои продаваха в петък ?!

                              Аз бях един от продавачите в петък. Нищо чудно Батя да ми е взел още малко от акциите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                                А на оптимист - манипулатор по-добре ли е ?

                                Коментар

                                Working...
                                X