IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Ами ще напиша ,че не е розово положението ако банката стане държавна и няма да си слагам розовите очила...
    Сега погледнах ,какви са днешните по големи покупки..
    галата ,химснаб ,ХИМ ,ГАЗ и то на цена с 20 стинки под търговото....
    ..
    та купувача е ясен.....но нещо няма желание да бъде алтруист....
    само че до кога ..... ще блъска кинти..........
    Благодаря за отговора. Две неща разбрах от него :
    - някъде нещата не са розови ...
    - някои хора имат свободни пари
    Ще заложа на вторите
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      А какво ще напишеш в темата за Петрол ? Или там е доста е горещо , а
      Ами ще напиша ,че не е розово положението ако банката стане държавна и няма да си слагам розовите очила...
      Сега погледнах ,какви са днешните по големи покупки..
      галата ,химснаб ,ХИМ ,ГАЗ и то на цена с 20 стинки под търговото....
      ..
      та купувача е ясен.....но нещо няма желание да бъде алтруист....
      само че до кога ..... ще блъска кинти..........

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        това с 11 акции на 1,979 в ХИМ
        28 бв на 0, 518 в Зрънчо
        и 100 бр в ЕУБГ....на 0.957
        беше много оптимистично...за индекса......
        Днес беше добър ден за продавачите..... в някой позиции......
        А какво ще напишеш в темата за Петрол ? Или там е доста е горещо , а
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          това с 11 акции на 1,979 в ХИМ
          28 бв на 0, 518 в Зрънчо
          и 100 бр в ЕУБГ....на 0.957
          беше много оптимистично...за индекса......
          Днес беше добър ден за продавачите..... в някой позиции......

          а това още по-оптимистично..
          Последна цена Промяна Промяна проценти Дневен обем (лева)
          1.979---------------------0.13--------------------7.55%----------------------507 665

          Коментар


          • това с 11 акции на 1,979 в ХИМ
            28 бв на 0, 518 в Зрънчо
            и 100 бр в ЕУБГ....на 0.957
            беше много оптимистично...за индекса......
            Днес беше добър ден за продавачите..... в някой позиции......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
              Не беше ли от Кюстендил ?
              Софианче от жълтите павета... където сега е управата на НИКА.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Хубаво е че има оптимисти ,как ли тогава старите кучета ще излезнат от позицията по това време и при тези причини....
                А и от футбол разбирам играл съм в Септември .....
                Не беше ли от Кюстендил ?
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Бъди по снизходителен - знаеш ли колко народ в БГ разбира от футбол
                  Хубаво е че има оптимисти ,как ли тогава старите кучета ще излезнат от позицията по това време и при тези причини....
                  А и от футбол разбирам играл съм в Септември .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                    Mонти, много нерви хабиш тука и то без да притежаваш акции от ТИМ групата. Да не би твоята превъзбуда да се дължи на увисването на мустака ти и спихването на твоите любими акции
                    Бъди по снизходителен - знаеш ли колко народ в БГ разбира от футбол
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Интересно ,как имаш даже и съвест да пишеш в тази тема....
                      По голям наглец от теб ,няма..
                      Живееш на гърба на доверчивите и новаците.....
                      Ти си водача на манипулаторите ,който пишеше .. ХИМ - 3 лв и ССВ на 2 лв.....след месец....
                      И когато ти написах че пролетта ще падне под 1,70 ти ми скочи с още една групичка....
                      и ми обявихте по 5 бона за цена под 1,7.... когато беше 2,4...
                      Аз клъвнах на 100 кинта ,но ви е сте големи какво са сто кинта..
                      Е сега вземи дай тези 5 бона на пострадалите за бедствията..на ли си мъж.....
                      А аз изтеглям кеш от близо 60 % още през март да знаиш и отиваха в рубли и сбербанк.......и това че съм в акции е даден рисков портфеил.... скоро и в дойче ще вляза....
                      Mонти, много нерви хабиш тука и то без да притежаваш акции от ТИМ групата. Да не би твоята превъзбуда да се дължи на увисването на мустака ти и спихването на твоите любими акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Чудя му се на монтито, от къде го вади това самочувствие да раздава акъли!?
                        Толкова грешни инвестиции прави на БФБ, та човек по-скоро би спечелил ако му играе контра...
                        Аз примерно не уча другите какво да правят. Казвам какво аз правя със своите си пари, а всеки да решава сам за своите
                        И да се каже на някой дето се поддал на паниката и продавал в петък че било добре...!?!? Днес, със +10-15% не е ли по-добре!?
                        А след година със +100-150%!?
                        Интересно ,как имаш даже и съвест да пишеш в тази тема....
                        По голям наглец от теб ,няма..
                        Живееш на гърба на доверчивите и новаците.....
                        Ти си водача на манипулаторите ,който пишеше .. ХИМ - 3 лв и ССВ на 2 лв.....след месец....
                        И когато ти написах че пролетта ще падне под 1,70 ти ми скочи с още една групичка....
                        и ми обявихте по 5 бона за цена под 1,7.... когато беше 2,4...
                        Аз клъвнах на 100 кинта ,но ви е сте големи какво са сто кинта..
                        Е сега вземи дай тези 5 бона на пострадалите за бедствията..на ли си мъж.....
                        А аз изтеглям кеш от близо 60 % още през март да знаиш и отиваха в рубли и сбербанк.......и това че съм в акции е даден рисков портфеил.... скоро и в дойче ще вляза....

                        Коментар


                        • Нямам милиони хартии, но и не е като да нямам.

                          Ами въпрос на стратегия - то и аз продадох 1/5 от пакета си между 2.15 и 2.20, но като видях цени под 2.10 реших, че е време да последвам тренда. Тъй като все още съм оптимистично настроен продавам по малко, за да не изпусна влака. Междувременно излезе, че стратегията ми е правилна, тъй като цената продължи да пада и ако сега реша да купя обратно (което към настоящия момент не желая да правя), ще съм направил доста сериозна печалба от цялата врътка.

                          Всичко е въпрос на виждания и на стратегия. Не гоня пълен изход от позицията тук, защото все още мисля, че цената ще расте, затова и пакетни сделки засега не ме вълнуват. От друга страна времето си тече, вече от близо година седя и чакам положително развитие, а такова не виждам. Даже напротив - Украйна, КТБ, правителство... все кофти неща...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Давидка, не мога да ти схвана играта на теб. Защо бавно и полека, като щом си решил че акцията е за надолу не продадеш всичко наведнъж, пакетно и съответно на най-добра цена!? Аз примерно на 2,14 дадох само 1/4 от пакета си защото съм оптимист за акцията в средно и дълъг план и само толкова успях да прежаля Иначе ми беше ясно че краткосрочно ще е надолу, макар и да не очаквах цените от петък, а и обема, който би ми позволил да си върна и по-голям продаден пакет. Като цяло това с КТБ си беше черен лебед и непредвидимо.
                            По тази акция почти винаги има телефонно, пакетно търсене в спреда. Ако брокера ви няколко дни не може да ви осигури подобна сделка, просто е за смяна
                            Има вероятност Ванката да има няколко мио артии и среднодневния обем да не позволява ликвидирането на пакета .

                            Възможно е !

                            Ама е невероятно .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                              Аз продавам вече от 2 седмици. Бавно и полека. И имам още много да продавам, ако ситуацията не се промени.

                              По принцип точно в такива размирни времена се правят най-добри покупки, съответно и най-добри печалби, но тъй като тук купих някъде преди около година, лично за себе си намирам ситуацията като по-благоприятна за продажби, отколкото за покупки.
                              Давидка, не мога да ти схвана играта на теб. Защо бавно и полека, като щом си решил че акцията е за надолу не продадеш всичко наведнъж, пакетно и съответно на най-добра цена!? Аз примерно на 2,14 дадох само 1/4 от пакета си защото съм оптимист за акцията в средно и дълъг план и само толкова успях да прежаля Иначе ми беше ясно че краткосрочно ще е надолу, макар и да не очаквах цените от петък, а и обема, който би ми позволил да си върна и по-голям продаден пакет. Като цяло това с КТБ си беше черен лебед и непредвидимо.
                              По тази акция почти винаги има телефонно, пакетно търсене в спреда. Ако брокера ви няколко дни не може да ви осигури подобна сделка, просто е за смяна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Чудя му се на монтито, от къде го вади това самочувствие да раздава акъли!?
                                Толкова грешни инвестиции прави на БФБ, та човек по-скоро би спечелил ако му играе контра...
                                Аз примерно не уча другите какво да правят. Казвам какво аз правя със своите си пари, а всеки да решава сам за своите
                                И да се каже на някой дето се поддал на паниката и продавал в петък че било добре...!?!? Днес, със +10-15% не е ли по-добре!?
                                А след година със +100-150%!?
                                Винаги с ПАЗАРА , понякога срещу ТЪЛПАТА .

                                Коментар

                                Working...
                                X