IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    И продължаваме да продаваме......
    П.П.-колкото повече оптимизъм тези дни ,толкова по добре....
    Абсолютно !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
      Ами какво да кажат като са продали вчера...
      И продължаваме да продаваме......
      П.П.-колкото повече оптимизъм тези дни ,толкова по добре....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Що така тихо тук!? Акцията лудна нагоре, а нито дума!
        Певците за спадове и сривове нещо ги няма днес!?
        Ами какво да кажат като са продали вчера...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Добре започваме новото тримесечие!
          Тепърва новината от вчера ще влиза в цената. Чужденците ги чуват и оценят тия неща по-бавно, но после....

          ТИМ раздава дивидент! ... чудничко
          Ами, ади де, явно целят нещо, а то не е да делят с някого. Да бяха дали дивидент в ЗХБГ щеше да е новина, но в ГАЗ.
          ЗХБГ от Спо-то досега има 6 години и е под номинал. Това пък, ще влияе пряко тук и на банката. Което пък няма да е краткосрочно..

          Коментар


          • Е типичното за форум, нормално.

            При спад всички мечки казват:
            - "ааа, видяхте лиии, ние ви предупреждавахме, че ще падне, ето пада сега..."
            - "напълних на ниско, прецаках ви, аз съм големия играч..."

            При ръст всички бикове казват:
            - "ааа, видяхте лиии, ние ви предупреждавахме, че ще се качи, ето качва се сега..."
            - "продадох на високо, прецаках ви, аз съм големия играч..."

            При ръст съответно мечките се обаждат по рядко и преобладават коментари от сорта на:
            - "ааа, това е временно, ще видите вие утре/другата седмица/другия месец"
            - "купувайте рибоци, като падне ще видите вие"

            При спад съответно биковете се обаждат по рядко и преобладават коментари от сорта на:
            - "ааа, това е временно, ще видите вие утре/другата седмица/другия месец"
            - "продавайте рибоци, като се кчаи ще видите вие"

            И като дойде съответно спада/ръста, се показват едните и другите с думите "казах ли ви АЗ!?! Друг път да слушате мене/големия познавач!" Въпреки, че същия човек примерно е плямпал като латерна едно и също в продължение на 1 година да речем и е нормално все някога да стане неговото (пример: 1 година говориш за спад, хората правят пари на бичи пазар, спада идва след 1 година и човека казва "Аз казах ли ви!!" или обратния случай).

            И в крайна сметка масово коментарите са вариации на горните в зависимост от пазара, настроенията и конкретните позиции на участниците.

            Разбира се всеки в този форум прави яки пачки и никога не губи! Това е правило.
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Що така тихо тук!? Акцията лудна нагоре, а нито дума!
              Певците за спадове и сривове нещо ги няма днес!?

              Коментар


              • Добре започваме новото тримесечие!
                Тепърва новината от вчера ще влиза в цената. Чужденците ги чуват и оценят тия неща по-бавно, но после....

                ТИМ раздава дивидент! ... чудничко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Не е хепи гетката, щото иска по-евтини Хим-ки да напълни, ясен ми е
                  ТИМ показва че е готов да дели с дребните акционери! Нещо за което толкова бяха критикувани и нямаше нагласи че някога ще се случи. За мен това е чудесна новина, а дали съм прав, бъдещето ще покаже...
                  +1
                  хубаво е човек да гледа и в други посоки освен в тези които сочи носът му..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                    Колега ти си на борсата и тук се търгуват очаквания, ако беше толкова сигурно щеше всеки спекулант да е милионер нали !
                    Не е хепи гетката, щото иска по-евтини Хим-ки да напълни, ясен ми е
                    ТИМ показва че е готов да дели с дребните акционери! Нещо за което толкова бяха критикувани и нямаше нагласи че някога ще се случи. За мен това е чудесна новина, а дали съм прав, бъдещето ще покаже...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Не казвам, че не е добра. Неочакван дивидент е винаги супер! Но трябва да се внимава с някои манипулативни заключения от тази новина. Вкл. определенията златна кокошка и първо яйце. Нито е толкова златна, нито пък има гаранция, че ще има второ яйце.

                      Колега ти си на борсата и тук се търгуват очаквания, ако беше толкова сигурно щеше всеки спекулант да е милионер нали !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                        Реално разпределяне на печалбата + очаквани приходи от добив. Аз смятам, че новината е повече от добра ! "Златната кокошка снесе първото яйце " :-))))

                        Успешна !!
                        Не казвам, че не е добра. Неочакван дивидент е винаги супер! Но трябва да се внимава с някои манипулативни заключения от тази новина. Вкл. определенията златна кокошка и първо яйце. Нито е толкова златна, нито пък има гаранция, че ще има второ яйце.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                          "Златната кокошка снесе първото яйце " :-))))

                          Успешна !!
                          +1

                          Ха да ни е честито и да не остане сиротно в годините
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            При ПДНГ имаше всичко друго, но не и паника...

                            А ако изхождаш от това, че щом ПДНГ дава дивидент, то ще даде и някое друго дружество от групата, то ще останеш за жалост с празни надежди. При ПДНГ е друга играта...
                            Реално разпределяне на печалбата + очаквани приходи от добив. Аз смятам, че новината е повече от добра ! "Златната кокошка снесе първото яйце " :-))))

                            Успешна !!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Силно позитивна новина! Дружество от холдинга ще дава дивидент. В малко по-дълъг план това може да е ключа към доста по-високи нива на акциите от групата!


                              Проучване и добив на нефт и газ АД предлага дивидент от 1,10 лв. на акция
                              Сумата представлява близо 95% от печалбата на дружеството за миналата година


                              *моите съболезнования за подлъгалите се да си подарят акциите в паниката си
                              Тази новина, както и обемите които минават потвърждават позицията ми за логиката на търговото в ПДНГ- вероятно консолидиране на резултата на силно дружество директно при мама. Кефя се на играта и според мен дава интересни насоки за размисъл какво предстои в близко бъдеще.

                              Не е препоръка - имам яко и от двете и си ги стискам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Силно позитивна новина! Дружество от холдинга ще дава дивидент. В малко по-дълъг план това може да е ключа към доста по-високи нива на акциите от групата!


                                Проучване и добив на нефт и газ АД предлага дивидент от 1,10 лв. на акция
                                Сумата представлява близо 95% от печалбата на дружеството за миналата година


                                *моите съболезнования за подлъгалите се да си подарят акциите в паниката си
                                Точно четях статията и изглеждах така

                                Браво! Можело значи
                                Last edited by 15%; 30.06.2014, 16:26.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X