IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази акция на времето беше номер 1.
    Сега какво стана с Химимпорт, отстъпил е мястото на какви ли не дребосъци?
    Няма обороти, няма движение, няма нищо. Защо така? Много се е променила БФБ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Или Титаникът, защото потапянето в повечето случаи не е елегантно като подводница-акула, а зрелищно и зловещо като гореспоменатия пасажерен кораб.
      Последния път като гледам как се потопи на някой падажери им се сви халката .

      Коментар


      • - Тук "консолидиран" няма ли да излиза? - или аз не го намирам....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Не знам защо на тази артия и викат Флагманът.Ами тя по скоро трябва да се преименува на Подводницата .
          Или Титаникът, защото потапянето в повечето случаи не е елегантно като подводница-акула, а зрелищно и зловещо като гореспоменатия пасажерен кораб.

          Коментар


          • Не знам защо на тази артия и викат Флагманът.Ами тя по скоро трябва да се преименува на Подводницата .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
              Ами нямат да взимат нищо , а и вече горанката намери пари , осигуриха си комфорт , то само баумакса и самолетите не струват толкова евтино колкото сега е
              Пак си обърнал палачинката, но така ми харесваш

              Коментар


              • Ами нямат да взимат нищо , а и вече горанката намери пари , осигуриха си комфорт , то само баумакса и самолетите не струват толкова евтино колкото сега е
                Last edited by swot; 01.03.2015, 09:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                  Я ходете малко да починете, нормалните хора така правят само от ниския петрол самолетите им изкарват в пъти повече от няколко седмици ... До лятото тук ще направи двойно ))
                  А дано и аз го чакам това удвояване. Пъряо обаче трябва да се приключи с идеите за пенсионна реформа и да има яснота ще ги взичмат ли парите от ПФ-тата или не и тогава вече можем да имаме нормализиране на търговията и цените на акциите.

                  Коментар


                  • Я ходете малко да починете, нормалните хора така правят само от ниския петрол самолетите им изкарват в пъти повече от няколко седмици ... До лятото тук ще направи двойно ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                      Като гледам в неконсолидирания отчет за 4-то тримесечие има дадени заеми към ПФК Черно море АД за 33.398млн лв - мислиш ли че дори на теория някой ще може да върне тези пари на дружеството? За мен са 100% загуба
                      Трябва им един нов Лупи..... поне черно море ще възкръстне...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Като гледам в неконсолидирания отчет за 4-то тримесечие има дадени заеми към ПФК Черно море АД за 33.398млн лв - мислиш ли че дори на теория някой ще може да върне тези пари на дружеството? За мен са 100% загуба
                        1000% съм сигурен , че ще се върнат...( при "делфините" се ражда един нов Роналдо и като го продадат след 18г ще си върнат заемите)....
                        Пак 1000% съм сигурен, че като стане маслото 1000 долара, завода за биодизел ще излезне на печалба и тогаз ЗХБГ ще рипне на 9 лв, та да си избием подаръците....
                        А дано...но надали.....

                        пп Що да не спонсорират избушеняци, нали им дадохме 180 млн, за да си чешат крастите......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          Като гледам в неконсолидирания отчет за 4-то тримесечие има дадени заеми към ПФК Черно море АД за 33.398млн лв - мислиш ли че дори на теория някой ще може да върне тези пари на дружеството? За мен са 100% загуба
                          Инвестициите във футбола са съпътствани и гарантирани от инвестициите в стадиона и атракционите около него, които ако не бе кризата досега да са донесли много ползи за всички!
                          Last edited by tutun4o; 28.02.2015, 12:43.

                          Коментар


                          • А дали от ниските цени на горивата не са започнали да изкарват големи печалби от самолетите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Даже не съм знаел, че Химимпорт спонсорирали футболен отбор Марин Митев: Има три варианта Варна да има нов стадион! http://newsline.bg/read_more.php?post=11281
                              Като гледам в неконсолидирания отчет за 4-то тримесечие има дадени заеми към ПФК Черно море АД за 33.398млн лв - мислиш ли че дори на теория някой ще може да върне тези пари на дружеството? За мен са 100% загуба

                              Коментар


                              • Даже не съм знаел, че Химимпорт спонсорирали футболен отбор Марин Митев: Има три варианта Варна да има нов стадион! http://newsline.bg/read_more.php?post=11281
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X