IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Нещо ми се струва че се ударихте в Айсберг
    То и вчера имаше

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Нещо ми се струва че се ударихте в Айсберг
      май ще си търсят бройките на 2 лева....

      Коментар


      • Нещо ми се струва че се ударихте в Айсберг

        Коментар


        • Запарзулка се тая артия отново.Сега смятам да чакам пак отдолу на 1.60 ако стигне там ако ли не здраве да е.

          Коментар


          • така ми харесвате

            Коментар


            • Определено Хима показа че е рано още за оптимизъм.Подгответе пак ските момчета.Това е то.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                Добре разсъждаваш. Акцията е ликвидна. В нея се правят и добри печалби.
                Влизаш, излизаш, после чакаш и влизаш на същите нива и според пазара пак излизаш Обичам го този хим И утре е ден ..

                Коментар


                • Не само е ликвидна ами и е много добър индикатор.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                    На всяка една графика може да се види, че го има и обратния сценарий - при покачване на цената оборотът да намалява. Общо взето при последователно намаляване на оборота при покачваща се цена, това е признак за наближаващ връх и след това корекция или най-малкото ще последва период на консолидация.

                    Миналата година покрай КТБ и ПИБ се нагледахме и на един друг сценарий - на най-ниските нива оборотът да е най-голям. Това означава СТРАХ в инвеститорите и в подобни ситуации при намаляващи цени е удобно да се купува. Още помня как миналата година служител на Карол ми каза, че аз съм един от малкото им клиенти, които се осмеляват да купуват акции при създалата се ситуация. Е, малкото такива клиенти на Карол буквално за 2-3 дни направихме двуцифрени проценти печалба.
                    Добре разсъждаваш. Акцията е ликвидна. В нея се правят и добри печалби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Тука защо така някой инвеститори разпродават?
                      Вероятно им трябват пари, за да си купят нещо друго, да платят нещо или да чакат по-надолу. Всеки луд с номера си.

                      Коментар


                      • Тука защо така някой инвеститори разпродават?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          На всяка една графика може да се види, че го има и обратния сценарий - при покачване на цената оборотът да намалява. Общо взето при последователно намаляване на оборота при покачваща се цена, това е признак за наближаващ връх и след това корекция или най-малкото ще последва период на консолидация.

                          Миналата година покрай КТБ и ПИБ се нагледахме и на един друг сценарий - на най-ниските нива оборотът да е най-голям. Това означава СТРАХ в инвеститорите и в подобни ситуации при намаляващи цени е удобно да се купува. Още помня как миналата година служител на Карол ми каза, че аз съм един от малкото им клиенти, които се осмеляват да купуват акции при създалата се ситуация. Е, малкото такива клиенти на Карол буквално за 2-3 дни направихме двуцифрени проценти печалба.
                          +1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                            от тази акция
                            Може да се окажеш прав.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                              Като цяло пари има,но .... ако може да се купи по-тънко, а накрая цената скочи рязко и остават гладни.
                              А забелязал ли си следното явление. Когато цената пада и оборота пада ( т.е. трудно е да направиш голям пакет ), а когато цената се покачва и оборота скача.
                              На всяка една графика може да се види, че го има и обратния сценарий - при покачване на цената оборотът да намалява. Общо взето при последователно намаляване на оборота при покачваща се цена, това е признак за наближаващ връх и след това корекция или най-малкото ще последва период на консолидация.

                              Миналата година покрай КТБ и ПИБ се нагледахме и на един друг сценарий - на най-ниските нива оборотът да е най-голям. Това означава СТРАХ в инвеститорите и в подобни ситуации при намаляващи цени е удобно да се купува. Още помня как миналата година служител на Карол ми каза, че аз съм един от малкото им клиенти, които се осмеляват да купуват акции при създалата се ситуация. Е, малкото такива клиенти на Карол буквално за 2-3 дни направихме двуцифрени проценти печалба.

                              Коментар


                              • той днес го няма още

                                Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                                Монти ще ти препоръча Петрола. Там няма хазарт, защото всичко е ясно

                                Коментар

                                Working...
                                X