IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Ти нали си купи на 1,60 миналата седмица или искаш още бройки?
    миналата седмица купих 53 Тим-чета, но преди 45-50 дни продадох 60 ................. така, че имам още да купувам

    струва ми се, че продавача има още бройки и днес е организирал бичи капан ........... надявам се да се закача за да не тичам по баира

    не е препоръка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      браво, батка

      аз за съжаление днес нямам покупки

      в петък след сесията като съм вкарвал поръчките вместо на хим съм ги набил на хим-прив.

      сега мернах на кои нива са били сделките и очаквах да са изпълнени ордерите, а като отворих платформата се оказа, че сделки няма

      тъкмо щях да взъня на брокера и погледнах каква глупост съм направил

      няма значение и утре е ден...
      Ти нали си купи на 1,60 миналата седмица или искаш още бройки?
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Добрите и успешни инвеститори се възползват от пазарните дефекти и неефективността на другите играчи, а не се плашат от тях


        *18 580*1,590
        браво, батка

        аз за съжаление днес нямам покупки

        в петък след сесията като съм вкарвал поръчките вместо на хим съм ги набил на хим-прив.

        сега мернах на кои нива са били сделките и очаквах да са изпълнени ордерите, а като отворих платформата се оказа, че сделки няма

        тъкмо щях да взъня на брокера и погледнах каква глупост съм направил

        няма значение и утре е ден...

        Коментар


        • Добрите и успешни инвеститори се възползват от пазарните дефекти и неефективността на другите играчи, а не се плашат от тях


          *18 580*1,590

          Коментар


          • Вие тука ако търгувахте толкова колкото говорехте, щеше да има сигурно 5 милиона оборот на ден по тая позиция.
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Аз не съм оптимист, братчето ми, аз съм реалист И в живота и на борсата От опит. Кога горчив, кога сладък .... кога каквото дойде.
              Ако беше реалист щеше да попиташ защо падна само една банка при положение ,че ГЕРб искаше да се обяви банкова ваканция.....
              това е реалността ....
              защо вече 11 месеца не се прави нищо по въпроса да се спаси вложенията на КОРП.....вече не е орешарски премиер....
              Аз- също вярвам че може да има скок от 5% на БФБ и на 10% на тимовите акции ,но това ще е само отдалечаването на нивата от подкрепа който са зададени вече от една година.... лефче на ССВ , зхбг на 40 ст и на 1,65 на хим.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ето паднаха тапите а сега да видим колко ви е силата на оптимистите....
                Аз не съм оптимист, братчето ми, аз съм реалист И в живота и на борсата От опит. Кога горчив, кога сладък .... кога каквото дойде.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • набутал си се, толкова... какво келиферчиш...
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Ех ако беше останал Орешарски сега Софикс щеше да е поне 6 000 - 6 500 пункта ... Е верно сигурна щяха пофалират нЕкоя и друга банка и да плати данъкоплатеца ама нЕма да задълбаваме в подробности. Твоя Петрол сега гълта вода заради твоите приятели от ДПС.
                    петрол е само една от 5 ми позиции.....и тя за мен е бъдеща ракета....при дадени ситуации....
                    А да преиначаваш истината е основно верую на реаниматорите ,част от които съм бил и за преди и не се гордея с това.....
                    Ето паднаха тапите а сега да видим колко ви е силата на оптимистите....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
                      Ами сега?!?
                      Сега на Север

                      Коментар


                      • Започвам да имам усещането за дежа-вю по не само тази позиция. Даден пакет акции преминава от едни ръце в други, и новия асет мениджър разпродава на пожар. За което си заслужава едно огромно "мерси боку". Не е препоръка.

                        https://products-globalmarkets-bnppa....aspx?pageID=6
                        |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                        |___________||__|___|)
                        (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                        Коментар


                        • Ами сега?!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Я ги сравни с правителството на Орешарски когато борсата се качи с 50%.....и сега...
                            когато правиш метани за качване.... до положението когато то беше на власт....
                            Ех ако беше останал Орешарски сега Софикс щеше да е поне 6 000 - 6 500 пункта ... Е верно сигурна щяха пофалират нЕкоя и друга банка и да плати данъкоплатеца ама нЕма да задълбаваме в подробности. Твоя Петрол сега гълта вода заради твоите приятели от ДПС.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • така е

                              Коментар


                              • По мои сметки на индексния свършиха .

                                Коментар

                                Working...
                                X