IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
    тука според мен остъргахме дъното...по надолу едва ли ще видим като цена...бях решил да добавям под 1.40(между 1.30-1.35) ама нещо не ми се получи...колкото за посока нагоре-раздвижването ще е може би след решението на ФЕД за лихвите и след края на изборите в Гърция....
    Не е Препоръка!!!
    И за Терафонда така говореше преди време ама виж какво се случва. Имам предвид, че прогнозираше цени много над реалните.

    Коментар


    • тука според мен остъргахме дъното...по надолу едва ли ще видим като цена...бях решил да добавям под 1.40(между 1.30-1.35) ама нещо не ми се получи...колкото за посока нагоре-раздвижването ще е може би след решението на ФЕД за лихвите и след края на изборите в Гърция....
      Не е Препоръка!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Артио си намери купувачи на под 70 ст. За остатъка се намериха батковци на 1,10.


        Имам тук и не продавам


        - Прав си! Ако си забелязал, в спорове не желая да влизам и обикновено показвам "плевнята", а другото си е избор и съждения !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          - Не искам да ти чупя хатъра, но нали не си забравил , че за да се разделят с пакет от над 15мио./по памет/ Атрио им отне ~година и се намериха купувачи на ~1,11.
          От тук и твоите нива изглеждат някак си "БЛЯНОВЕ" , но всеки има своите аргументи . - УСПЕХ !
          Връщайки се година и полoвина назад когато акцията беше 2 лв и отгоре сегашните нива също бяха "блянове" и "немислими" ,но се случиха,така че нищо не виждам за момента да пречи да падне още!.......гръмва някое и друго репо например.....
          Гледам и при ЦЦБ-то някой от доста време се напъва да излиза на 1лв засега намира купувачи......по-нататък не се знае ......защо?
          ПП:иначе със сигурност ме бъркате с друг,не съм ползвал друг ник досега,относително отскоро съм на борсата и приемам съвети всякaкви
          Last edited by спекуланта; 15.09.2015, 22:16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            Аз пък вчера продадох една четвърт от пакета и ми се струва че ще има още спад поне до 1 - 1.2 ,но времето ще покаже!


            - ХВАНАХ се , гад с топките! - забравил съм, /старост не арост/ че списваш и друг "портрет", а и лични си разменяхме по време на исипванията ,- но ти си ВИСОКА топка , къде ти аз да те светвам и напомням !!! - но Пожеланията са от СЪРЦЕ !!!

            п.п. А и можеш и да поблагодариш, ако не си забравил ...- "ТОПКИТЕ са ДЕЛИКАТЕС"
            Last edited by inta53; 15.09.2015, 21:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              - Не искам да ти чупя хатъра, но нали не си забравил , че за да се разделят с пакет от над 15мио./по памет/ Атрио им отне ~година и се намериха купувачи на ~1,11.
              От тук и твоите нива изглеждат някак си "БЛЯНОВЕ" , но всеки има своите аргументи . - УСПЕХ !
              Артио си намери купувачи на под 70 ст. За остатъка се намериха батковци на 1,10.


              Имам тук и не продавам
              Last edited by 15%; 15.09.2015, 21:24.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                Аз пък вчера продадох една четвърт от пакета и ми се струва че ще има още спад поне до 1 - 1.2 ,но времето ще покаже!
                Батя, ако и ти си се отчаял... Сигнала е налице.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Аз пък вчера продадох една четвърт от пакета и ми се струва че ще има още спад поне до 1 - 1.2 ,но времето ще покаже!
                  - Не искам да ти чупя хатъра, но нали не си забравил , че за да се разделят с пакет от над 15мио./по памет/ Атрио им отне ~година и се намериха купувачи на ~1,11.
                  От тук и твоите нива изглеждат някак си "БЛЯНОВЕ" , но всеки има своите аргументи . - УСПЕХ !

                  Коментар


                  • Телевизията на "Химимпорт" ще има втори канал*

                    Той ще е с бизнес насоченост, ще се прави от екипа на Bulgaria ON AIR и ще има съдържание от Bloomberg

                    http://www.capital.bg/biznes/media_i...www.dnevnik.bg

                    Мисля че хората си вършат работата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Аз пък вчера продадох една четвърт от пакета и ми се струва че ще има още спад поне до 1 - 1.2 ,но времето ще покаже!
                      Като си сигурен защо не продаде целия пакет ??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Днес се включих и по двете - като при привилегированите не бях посягал от средна прод. след дивидент за 13г. ~ 2,28 и преди див-т априлско затваряне средно ~ 2,60.
                        Да видим....
                        Аз пък вчера продадох една четвърт от пакета и ми се струва че ще има още спад поне до 1 - 1.2 ,но времето ще покаже!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Днес се включих и по двете - като при привилегированите не бях посягал от средна прод. след дивидент за 13г. ~ 2,28 и преди див-т априлско затваряне средно ~ 2,60.
                          Да видим....
                          На късмет да си ни

                          Коментар


                          • Днес се включих и по двете - като при привилегированите не бях посягал от средна прод. след дивидент за 13г. ~ 2,28 и преди див-т априлско затваряне средно ~ 2,60.
                            Да видим....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Slavi.13 Разгледай мнение
                              ОК. За 1 г. Хима е 32.04% надолу... Моля да ми обясните переспективите тук за да се включа ако реша да играя вабанк или поне какви са надеждите пред компанията
                              Извинявай много ама дай да не превръщаме коментарите в детска градина.

                              Коментар


                              • ОК. За 1 г. Хима е 32.04% надолу... Моля да ми обясните переспективите тук за да се включа ако реша да играя вабанк или поне какви са надеждите пред компанията

                                Коментар

                                Working...
                                X