IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
    Я па ти, познавам го, предподавал ми е когато беше асистент на Стоян Александров. Готин тип, професионалист и т.н., но всичко свърши като взе да скача от партия в партия и да изпълнява поръчките на знаеш кои. Спирам да досаждам на хората. Приятен уикенд.
    Лек ден и на теб!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Работил съм с него и е един основоположниците на борда , добър финансов министър 2004-2008 г и добър преподавател в УНСС... ....
      Спри се да пишеш за хора който не познаваш !
      Я па ти, познавам го, предподавал ми е когато беше асистент на Стоян Александров. Готин тип, професионалист и т.н., но всичко свърши като взе да скача от партия в партия и да изпълнява поръчките на знаеш кои. Спирам да досаждам на хората. Приятен уикенд.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
        А ти да не си му сядал на малкото връхче, че ревеш толкова.
        Работил съм с него и е един основоположниците на борда , добър финансов министър 2004-2008 г и добър преподавател в УНСС... ....
        Спри се да пишеш за хора който не познаваш !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Ако не си трагичен ,щеше да си смешен...
          това е перифразрано от един известен писател.....
          А на Орешарски не можеш да му стъпиш и на малкото пръстче....ако това е нивото на умствения ти багаж показал в горния пост....
          А ти да не си му сядал на малкото връхче, че ревеш толкова.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
            Орешарски, Пантуди Чобанов/сигурно го харесваш, предполагам, че и прическатата ти е като неговата/, Искров, Местан, Пеевски така качиха борсата та се не видя. Ако не бяха бутнали КТБ, нещата щяха да са съвсем други. Това че имаш 10 акции от Гагарин е похвално, велико, но не е интересно. Заедно с Булстрад прави 1 600 лева. Петрол си е вечно твой, може да го заведеш задбалансово. Виртуалния кеш си е твой. Харчи си го внимателно, че ще се наложи рано или късно да има съкращения в държавната администрация. За етика няма смисъл да отваряш дума, видно от твоите писания едва ли знаеш какво е това. Акъл нямам достатъчно и не съм си позволил да давам. И не се изявявам с малоумни писания с многоточия/един вид много знам, ама няма да ви кажа/ в теми за акции, които не притежавам. Що не ходиш да ревеш в темата за Петрол, нали имаш 10К!

            Ако не си трагичен ,щеше да си смешен...
            това е перифразрано от един известен писател.....
            А на Орешарски не можеш да му стъпиш и на малкото пръстче....ако това е нивото на умствения ти багаж показал в горния пост....

            Коментар



            • ако въобще има сделки..

              Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Извинявам се, но имах спешна работа..... - 2,5 % средно
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Чичо, 10.20 мина..
                Извинявам се, но имах спешна работа..... - 2,5 % средно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  В 10.20 ч за утре.

                  Дългосрочно - Софикс + 10 %
                  Чичо, 10.20 мина..
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Знам си , че си от хората скарани с елементарна етика , но ако беше само това щях да го преживея...
                    Колега ти си най малко скаран и с елементарната логика ,големи пропуски в математика и липса на всякаква колегиалност.....
                    При положение че съм обявил 10К в петрол ,десетина гагаринеца и няколко десетки булстратки са 18 % от портфеила ми....а другото е в кеш...
                    Ти показваш показна неграмотност вече 10 дни.......
                    върни се в първи клас и тогава пак се яви във форума за да даваш акъл.....
                    А избори ще има и Орешарски е министъра и премиера който качва борсата вече два пъти..... а Борисоф и горанов са премиера и министъра при който борсата няма да се качи ....
                    Орешарски, Пантуди Чобанов/сигурно го харесваш, предполагам, че и прическатата ти е като неговата/, Искров, Местан, Пеевски така качиха борсата та се не видя. Ако не бяха бутнали КТБ, нещата щяха да са съвсем други. Това че имаш 10 акции от Гагарин е похвално, велико, но не е интересно. Заедно с Булстрад прави 1 600 лева. Петрол си е вечно твой, може да го заведеш задбалансово. Виртуалния кеш си е твой. Харчи си го внимателно, че ще се наложи рано или късно да има съкращения в държавната администрация. За етика няма смисъл да отваряш дума, видно от твоите писания едва ли знаеш какво е това. Акъл нямам достатъчно и не съм си позволил да давам. И не се изявявам с малоумни писания с многоточия/един вид много знам, ама няма да ви кажа/ в теми за акции, които не притежавам. Що не ходиш да ревеш в темата за Петрол, нали имаш 10К!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                      не че се заяждам ама ако не беше свалил цената по добре ли щеше да се чувстваш някакво вътрешно успокоение
                      Просто се чудех този който го прави, защо го прави, какъв е смисъла и дали той чувства някакво вътрешно успокоение. А и предполагам кой го прави, но това е друга тема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Чиче, кажи си прогнозата за утре?
                        Ще си позволя да те помоля да дадеш прогнози за след 3,6,9 месеца
                        Може и на лично
                        В 10.20 ч за утре.

                        Дългосрочно - Софикс + 10 %

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Знам си , че си от хората скарани с елементарна етика , но ако беше само това щях да го преживея...
                          Колега ти си най малко скаран и с елементарната логика ,големи пропуски в математика и липса на всякаква колегиалност.....
                          При положение че съм обявил 10К в петрол ,десетина гагаринеца и няколко десетки булстратки са 18 % от портфеила ми....а другото е в кеш...
                          Ти показваш показна неграмотност вече 10 дни.......
                          върни се в първи клас и тогава пак се яви във форума за да даваш акъл.....
                          А избори ще има и Орешарски е министъра и премиера който качва борсата вече два пъти..... а Борисоф и горанов са премиера и министъра при който борсата няма да се качи ....
                          Монти много бързаш да изнасилиш събитията .все пак всичко трябва да е по
                          ред на номерата..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Ако не беше последната сделка в 17ч, средната щеше да е приблизително толкова...

                            За да имат голям ръст утре, трябваше да предизвикат по-голям спад днес......


                            пп
                            Хиля се на себе си....Кво се правя на разбирач....То и спрелият часовник познава два пъти в денонощието...Та и аз - два дни познал и вече се правя на "Шефа".....
                            Чиче, кажи си прогнозата за утре?
                            Ще си позволя да те помоля да дадеш прогнози за след 3,6,9 месеца
                            Може и на лично

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                              Щом казваш клакьори, клакьори. А ти с 1 600 лева в акции що се мъчиш. Забрави да напишеш кога ще има предсрочни избори. И Орешарски завинаги!
                              Знам си , че си от хората скарани с елементарна етика , но ако беше само това щях да го преживея...
                              Колега ти си най малко скаран и с елементарната логика ,големи пропуски в математика и липса на всякаква колегиалност.....
                              При положение че съм обявил 10К в петрол ,десетина гагаринеца и няколко десетки булстратки са 18 % от портфеила ми....а другото е в кеш...
                              Ти показваш показна неграмотност вече 10 дни.......
                              върни се в първи клас и тогава пак се яви във форума за да даваш акъл.....
                              А избори ще има и Орешарски е министъра и премиера който качва борсата вече два пъти..... а Борисоф и горанов са премиера и министъра при който борсата няма да се качи ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                хаха ти сериозен ли си.
                                според мен можете да видите някакъв временен ръст когато мине много голям пакет докато не мине само ще се надъхвате тогава ще отскочи много бързо и за кратко 10-20-30% може и повече и после пак по пързалката...
                                не претендирам за правотата си ни най малко така че си играйте играта както смятате.
                                Слушаи пич ,,дай да не се правим на мъже като не ще щеш на 2 лв на 60 ст ще
                                чакаля с 50 бона и не си мисля че се шегувам.
                                Last edited by Grosss; 07.01.2016, 18:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X