IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
    тука доста се натопорчва работата с тези слухове дето се носят.......като прибавим и сътресенията на външните пазари и задаващата се криза......според мен се очертават доста трудни дни за по ликвидните позиции на БФБ....
    песимистите говореха за цена около номинал за което аз нямах очаквания преди време понеже съм като цяло оптимист,но нещата не вървят на добре и нищо чудно да се окажат прави
    Не е Препоръка!!!
    Кви са тези слухове?
    Някой запознат да сподели на лично....

    Коментар


    • тука доста се натопорчва работата с тези слухове дето се носят.......като прибавим и сътресенията на външните пазари и задаващата се криза......според мен се очертават доста трудни дни за по ликвидните позиции на БФБ....
      песимистите говореха за цена около номинал за което аз нямах очаквания преди време понеже съм като цяло оптимист,но нещата не вървят на добре и нищо чудно да се окажат прави
      Не е Препоръка!!!
      Last edited by absd; 17.01.2016, 22:10.
      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        За сега няма основание от притеснение.След като прочетох написаното от Давидов се обадих до няколко познати шефове на банки включително и до служители в ЦКБ да проверя има ли някакъв проблем.Резултатите са добри и всичко е нормално при ЦКБ.Имат малко лоши кредите но имат и обезпечения така че поне за сега няма нещо за притеснение.Относно вдигнатите им такси за обслужване не са само те а повечето банки са ги увеличили.Един инвестор да не го споменавам че се има за спец беше писал че печалбата на ЦКБ щяла да се увеличи заради вдигнатите такси обслужване.Само да му поясня че банките не печелят от това.Това дето го беше написал разсмя много познати банкери .Ама да е жив и здрав баш инвестора разберач .

        А дано... ! Но това защищаване на цената на всяка цена на лефче......
        Според мен ако има проблеми те няма да са само на банката .....
        Аз съм клиент на ФИБ ,да беше питал софииския меннджмънт през пролетта на 2014 г. ...ами отличници.....то бербо ,то ути то боко ....
        Всичко е прекрасно .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Успех ! А за слуховете те вървят от поне година..... а каква е истината ...
          Държа да не я проверявам на гърба.....
          За сега няма основание от притеснение.След като прочетох написаното от Давидов се обадих до няколко познати шефове на банки включително и до служители в ЦКБ да проверя има ли някакъв проблем.Резултатите са добри и всичко е нормално при ЦКБ.Имат малко лоши кредите но имат и обезпечения така че поне за сега няма нещо за притеснение.Относно вдигнатите им такси за обслужване не са само те а повечето банки са ги увеличили.Един инвестор да не го споменавам че се има за спец беше писал че печалбата на ЦКБ щяла да се увеличи заради вдигнатите такси обслужване.Само да му поясня че банките не печелят от това.Това дето го беше написал разсмя много познати банкери .Ама да е жив и здрав баш инвестора разберач .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            .
            Не мисля повече да коментирам слухове, които са само слухове. Пуснах мухата, за да проверя дали има нещо вярно в това, което чух, но получих информация, че дори и да има нещо вярно, то си остава непотвърдено. Истината явно няма да излезе наяве по този начин, затова няма смисъл да си губим времето със спекулации.

            Успех ! А за слуховете те вървят от поне година..... а каква е истината ...
            Държа да не я проверявам на гърба.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
              Нека бъдем точни - аз не работя за ТИМ, Химимпорт, България он ер или Инвестор. Затова не спадам към групата на модераторите, които визираш. Ако зависеше от мен, в този форум нямаше да пишат 2/3 от спамаджиите и троловете, които пишат сега. Но тъй като това не зависи от мен, обикновено се намесвам само тогава, когато нещо е очевидно извън коментираната тема или грубо противоречи на общоприетите норми на културно общуване.

              Не мисля повече да коментирам слухове, които са само слухове. Пуснах мухата, за да проверя дали има нещо вярно в това, което чух, но получих информация, че дори и да има нещо вярно, то си остава непотвърдено. Истината явно няма да излезе наяве по този начин, затова няма смисъл да си губим времето със спекулации.
              Не знам какво си очаквал в инвестиционен форум , но моето лично мнение е че понякога коментарите ти приличат на манипулация - надявам се да не е било това целта ти.
              надявам се и че няма хора ,които да вземат решения на база на приказки във форума.
              Иначе ми хареса интервюто ти ,техническите ти анализи и ти желая много бъдещи финансови и лични успехи.
              поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                Визирам двойния стандарт на модераторите ( към които спадаш и ти ) , вчера гледам изтриха на Монти пост в Гагарин темата за това ,че беше споменал групата на ТИМ и вижданията му за акциите им.
                После като го цитирах с недоумение защо е изтрито ,ми изтриха и моя пост
                А пък ти поне обясни какво имаш впредвид за Армеец ?
                Нека бъдем точни - аз не работя за ТИМ, Химимпорт, България он ер или Инвестор. Затова не спадам към групата на модераторите, които визираш. Ако зависеше от мен, в този форум нямаше да пишат 2/3 от спамаджиите и троловете, които пишат сега. Но тъй като това не зависи от мен, обикновено се намесвам само тогава, когато нещо е очевидно извън коментираната тема или грубо противоречи на общоприетите норми на културно общуване.

                Не мисля повече да коментирам слухове, които са само слухове. Пуснах мухата, за да проверя дали има нещо вярно в това, което чух, но получих информация, че дори и да има нещо вярно, то си остава непотвърдено. Истината явно няма да излезе наяве по този начин, затова няма смисъл да си губим времето със спекулации.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  Да, определено се връщаме в 90-те години на миналия век... сега остава някой да ми каже какво точно да пиша или въобще да спра да пиша...
                  Визирам двойния стандарт на модераторите ( към които спадаш и ти ) , вчера гледам изтриха на Монти пост в Гагарин темата за това ,че беше споменал групата на ТИМ и вижданията му за акциите им.
                  После като го цитирах с недоумение защо е изтрито ,ми изтриха и моя пост
                  А пък ти поне обясни какво имаш впредвид за Армеец ?

                  Коментар


                  • Да, определено се връщаме в 90-те години на миналия век... сега остава някой да ми каже какво точно да пиша или въобще да спра да пиша...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                      днес си натоварих малко привилегии...трябваше повечко-но си мислих че ще видим цени под 1.45....ама нищо-малко свободен кешец никога не е излишен



                      - - Това тук ? - а

                      " - +111111

                      направо ме уби с тоя коментар"

                      Коментар


                      • Иване какво визираш - нали в края на миналата година излезе класация ,че Армеец е най -доброто застрахователното дружество в България ?
                        За ЦКБ ? Клиент и акционер съм им ,не съм забелязал проблеми ???
                        Last edited by Boicho Popov; 15.01.2016, 22:23.

                        Коментар


                        • Леле, тук троловете чак скрийншотове са почнали да пускат...

                          Параноя отвсякъде!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от corruptedmarket101 Разгледай мнение
                            Това не знам. Имам представа в общи линии за реалната цена на холдинга по сегашнив фундамент и в момента ми е скъп.
                            На левче ще има раздвижване в търговията.Там ще е подкрепата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Заблуждаващ сигнал.Стабилизацията ще е на 1 лв.
                              Това не знам. Имам представа в общи линии за реалната цена на холдинга по сегашнив фундамент и в момента ми е скъп.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от corruptedmarket101 Разгледай мнение
                                На графиката днес се очертава fake breakout, което може и да е знак за стабилизация към 1.45
                                Заблуждаващ сигнал.Стабилизацията ще е на 1 лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X