IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Монти, какво би си купил


    Понеже напоследък го ударихте на литературни теми....
    Гледам един филм небесно царство ...
    Когато предават Йерусалим главния герой бита Саладин какво струва Йеросалим а той отговаря: нищо и всичко......
    Та и аз бих отговорил по същия начин ....Нищо и всичко .....нищо в момента и всичко когато е за стотинки.... ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Днес като гледам разпродажбите ....почвам да съжалявам за липсата на ликвидност....
      Тези които са инвестирали в петък днес губят 4,5% от парите си,как да купуват според
      теб?

      Коментар


      • Монти, какво би си купил

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
          Падащ нож не се ловял разправят.

          Днес като гледам разпродажбите ....почвам да съжалявам за липсата на ликвидност....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Аз пък съм чувал (от препатили), че най-добре можеш да се наденеш на стърчащ нож...
            Питай тези, които са купили при еуфория на пазара ...
            То е ясно, че са в истерия. Аз продадох на 1.32, бях купил малко по-рано на 1.40, но от тогава нищо хубаво не се случва тук. Дори и слухове не се носят. А хич не говорим за хората дето сигурно ги държат и от 2.40.
            Успех на всичко с каквото са се захванали.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
              Падащ нож не се ловял разправят.
              Аз пък съм чувал (от препатили), че най-добре можеш да се наденеш на стърчащ нож...
              Питай тези, които са купили при еуфория на пазара ...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Падащ нож не се ловял разправят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  това го пишеш откакто си се регистрирал

                  дай да си ги премерим , ако искаш

                  виж кое ти е по-изгодно .................. да си сравним покупките от последната седмица (месец, година) или да видим на кой кеша му е по-голям в момента
                  Ама нищо напротив нямам мен ама как ще стане.Колкото ти вярвам че тия 60 к на Хима са твои толкова и сметки да ми извадиш ще са верни.На теб едва ли оже да ти се вярва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    не се ли сещаш, че като продадеш на 1,92 и купиш на 1,60 цената ти се връзва на 1,28 ................. но това сигурно е висша математика за теб
                    Aаааа кво разправяш бре.Не знаех че е така.Ти висша математика учил ли си??? Защото аз съм учил за разлика от теб.Ти все още си на загуба и то много още от 2008 не си избил загубите.Така че не ми говори глупости.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Ами ще я подкрепя защото вие нямате с какво.
                      това го пишеш откакто си се регистрирал

                      дай да си ги премерим , ако искаш

                      виж кое ти е по-изгодно .................. да си сравним покупките от последната седмица (месец, година) или да видим на кой кеша му е по-голям в момента

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Ти го написа във форума че си купил на 1.60 лв преди това беше разпродал на 1.92 до колкото си спомням.
                        не се ли сещаш, че като продадеш на 1,92 и купиш на 1,60 цената ти се връзва на 1,28 ................. но това сигурно е висша математика за теб

                        Коментар


                        • Порки освен това аз няма за какво да се побърквам защото нямам репа и заеми.Ти му мисли че още малко ако слезе Хима и ще ти гръмнат репата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            аз ако съм се объркал - ти сигурно си се побъркал



                            значи за родната борса не ти се мисли, но ти ще я подкрепиш, а
                            Ами ще я подкрепя защото вие нямате с какво.Набелязъл съм си една две сносни все още артии и ще взема от тях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              те бройките още там си седят .............. въпроса е как реши, че са купени на 1,60
                              Ти го написа във форума че си купил на 1.60 лв преди това беше разпродал на 1.92 до колкото си спомням.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Нещо объркан ми се виждаш .
                                аз ако съм се объркал - ти сигурно си се побъркал

                                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                ахаха и за какво да си противорича.
                                значи за родната борса не ти се мисли, но ти ще я подкрепиш, а

                                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
                                Да ви кажа под секрет нещо тук по индианските земи ми се вижда криза да се задава а пък за Стария континент и нашето бфб не ми се мисли.Все пак обещавам много скоро да подкрепя родната борса...

                                Коментар

                                Working...
                                X