IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Econlav Разгледай мнение
    Давай слагай на британците в ЕС, да видим как ще го изгубиш този залог.

    Другата седмица ще си покаже....
    Ако вторник ,сряда има рязко качване на западните маркети ,значи борсите са приели че британците ще останат и ще прекарат всички скъсили до четвъртък...
    В момента банките са надолЕ и нещата не са розови.....въпреки качването на ДАХ

    Коментар


    • Прецаканата, аз не знам за тебе, но тук имам 3000 спекулативни.Само със спам като тебе не става- иска се акъл и смелост,Ти си стискай до посиняване депозита на 0,00%.Така ще станеш милионерка.Поне викай , че ги биеш, то с празни джобове си

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
        Добре : ). Търся изявление, както преди години имаше от Монбат, че ще раздават минимум XX процента от печалбата. Аз не намерих, явно на събранието ще се каже повече.
        Моето скромно мнение е , че провилегиите приключиха, и от тук нататък ще раздават същата сума, но на повече акции. Да не забравяме, че дивидентите са на "мода"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Пътищата за мен са два ,да ви продам Хиката и ССВ и да вложа целия наличен кеш за купувам западни папири ,като заложа на оставането на британците в ЕС ....или да ви гледам сеира, когато няма да са тези цени след Излизане на британците от ЕС....
          Давай слагай на британците в ЕС, да видим как ще го изгубиш този залог.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
            Принципа винаги е един и същ УС предлага ОСА взема решение ;-)
            Добре : ). Търся изявление, както преди години имаше от Монбат, че ще раздават минимум XX процента от печалбата. Аз не намерих, явно на събранието ще се каже повече.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Пътищата за мен са два ,да ви продам Хиката и ССВ и да вложа целия наличен кеш за купувам западни папири ,като заложа на оставането на британците в ЕС ....или да ви гледам сеира, когато няма да са тези цени след Излизане на британците от ЕС....
              действай!!! Бездействието тук във форума може да те скапе и да заприличаш на кирето))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Както казахме, хората с цитатите и депозити на 0,00% у лево в калта и да се учат.Само с писане не става иска се и акъл и смелост
                така е кире, то хубаво си се разпенил и запелтечил днес цял ден тука, ами вземи си пусни поне една оферта, че гапа е още незапълнен, ...ама май кеша ти е кръгла нула с тези деведенти от унипака, (за съжаление), а ти е останало само писането)))) Поне спри да хейтиш!!! Знаеме че си най-умния, най -смелия, ама поне да го видиме бе Кире)))))) Иначе си представяме една голяма балалайка....
                Last edited by precakanoto; 15.06.2016, 16:43.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Пътищата Монти са единствено два. Единия е - да купите акции и да се кротнете))), а другия е да не купите и да ви четеме хейта още дълго време, докато ви се вдигне някоя друга ваша папира.)))(ха дано), но с оглед на това което притежаваш обаче, вероятно ще е много дълго и неопределено в бъдещето. ((( ))))

                  Пътищата за мен са два ,да ви продам Хиката и ССВ и да вложа целия наличен кеш за купувам западни папири ,като заложа на оставането на британците в ЕС ....или да ви гледам сеира, когато няма да са тези цени след Излизане на британците от ЕС....

                  Коментар


                  • Както казахме, хората с цитатите и депозити на 0,00% у лево в калта и да се учат.Само с писане не става иска се и акъл и смелост

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ти сметни колко години не са давали и тогава спами, то ще излезе по малко отколкоколкото на тези, които все ругаете и все дават.Е пак е повече от 0,00 % кеша на голямата инвеститорка.Някой да ти е казал за догодина нещо- ама много ти е зле математиката- ще те върнем във втори клас
                      както казахме - кибиците у лево Кире, - запълвайте гапа, че времето тече ...и после да няма ..."тука има тука нема"...))))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Аз ги мислех че ще са 6 ...те колко са дали 40% от печалбата ли...
                        Значи Киро оттук има два пътя....
                        Да се качват останалите акции или да разпродават останалите за да купуват тук....
                        Мисля ,че още малко при ССВ и ще си дойдем на думата....
                        Пътищата Монти са единствено два. Единия е - да купите акции и да се кротнете))), а другия е да не купите и да ви четеме хейта още дълго време, докато ви се вдигне някоя друга ваша папира.)))(ха дано), но с оглед на това което притежаваш обаче, вероятно ще е много дълго и неопределено в бъдещето. ((( ))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Ти сметни колко години не са давали и тогава спами, то ще излезе по малко отколкоколкото на тези, които все ругаете и все дават.Е пак е повече от 0,00 % кеша на голямата инвеститорка.Някой да ти е казал за догодина нещо- ама много ти е зле математиката- ще те върнем във втори клас

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            4-5 стотинки ли, ами пак познах, пак е по добре от продънените 0,00% на прецаканата
                            Познал си на босия си портфейл доходността ))))
                            Я сметни каква сума се дава на привилегировани + неппривилегировани, сега я сметни на всички акции за догодина и пак помисли преди да пишеш глупости)))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Днес беше само началото. Някой ще попита какво се променили от миналата седмица - настроението и доверието.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                4 стотинки ли, ами пак познах, пак е по добре от продънените 0,00% на прецаканата

                                Аз ги мислех че ще са 6 ...те колко са дали 40% от печалбата ли...
                                Значи Киро оттук има два пътя....
                                Да се качват останалите акции или да разпродават останалите за да купуват тук....
                                Мисля ,че още малко при ССВ и ще си дойдем на думата....

                                Коментар

                                Working...
                                X