IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
    Може да е преценил че на 1,18 ще му е по-изгодно
    много ясно, и аз чакам в ниското

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Чакат го да клекне в ниското ( 1.15-1.2 ).....
      Могат и още по-надолу, но вече си е извращение...
      Ще почакаме заедно...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
        Днес изкупуването на пакетите на 1.28 нещо не върви... зацикли купувача или что...
        Чакат го да клекне в ниското ( 1.15-1.2 ).....
        Могат и още по-надолу, но вече си е извращение...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
          Днес изкупуването на пакетите на 1.28 нещо не върви... зацикли купувача или что...
          Може да е преценил че на 1,18 ще му е по-изгодно

          Коментар


          • Днес изкупуването на пакетите на 1.28 нещо не върви... зацикли купувача или что...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
              Колеги, не следя тази акция, но имам малко. Обяснете моля:

              Доколкото разбрах от постовете по-долу, тези, които са имали привилигировани акции им се конвертират на обикновени и след това те ги продават. Защо някой, който е държал привилигировани акции след конвертирането им би искал да ги продаде още на следващия ден?
              Ами защото привилегиите даваха по 19ст дивидент до тази година. Тези които ги държаха до край през 2017 ще получат още половин такъв дивидент. Та решили са че те ще си вземат така или иначе парите, ако ги държат, ско все пак се гласува дивидент по обикновенните по 4ст можеше да вземат и тези 4 ст на парче. Ама на някои не им се чака ОСА, решения и т.н и ги дават сега с мисълта че може да вземат по-ниско. Така че всеки с акъла си

              Коментар


              • Абе тия, дето продават, защо не сипат на пазар и хем, който иска, да си купи, хем да се свършва!??

                Коментар


                • Софиксчо познах че ще паднем до 1.25. Сега да те питам добре ли направих че продадох на 17 юни .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    това деменцията на никой не прощава...
                    Жалко че потвърждаваш мнението ми за ниското качество на матрияла в тази тема....
                    Аз не хваля никоя акция аз отричам в момента БФБ и 99 % от мажовците който имат акции на нея...

                    тук е само за кроткосрочни спекуланти и интрадей търговия в края на тримесечията...
                    Аз по тази логика мога да ти пиша къде беше ти когато хим е 14 лв а сега е леФче...Забрави ли си уроците сине майчин през тези 10 години..
                    може един път да сгрешиш ,втори път а третия път е идиотия .....



                    Кърджали, КТБ, Петрол, Гагарин, БТХ... и после защо само злоба и завист. Еректилна дисфункция съчетана с анална дистрофия, ментален дискомфорт и липса на кеш. Що не цунеш на Пеевски "монтито"?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от i_hristov Разгледай мнение
                      Здравейте, аз се включих днес на пазара с един скромен пакет от 1000 акции на Химимпорт. Доста разглеждах компанията, но по това което чета във форума си е доста перспективно тук, а и явно има някакъв натиск на цената както казва Мамита. Като гледам може ляото да изкарам за морето . Шегувам се де, не очаквам чудеса, но пък си стискам палци
                      Здравей!! Успех ти желая,но много внимавай да не се подведеш по мнението на хазартните типове и лузъри че ще се занулиш.Ти ще ги разбереш кои са по постовете им да оплюват другите.От мен един съвет : Не бъди алчен и имай повече страх за да не си загубиш парите!

                      Коментар


                      • Колеги, не следя тази акция, но имам малко. Обяснете моля:

                        Доколкото разбрах от постовете по-долу, тези, които са имали привилигировани акции им се конвертират на обикновени и след това те ги продават. Защо някой, който е държал привилигировани акции след конвертирането им би искал да ги продаде още на следващия ден?
                        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                          Добре дошъл на БФБ, пожелавам ти много късмет и успешни сделки. Инвестирай толкова средства и в още 6-7 компании и си почивай на морцето. Като преглеждаш форума, чети между редовете, защото всеки си хвали акциите, в които се е набутал.
                          А тези които послушаха някои " велики" инвеститори и се набиха в ПЕТ и табаците,още си стискат палците, но на краката ( шегувам се де)

                          това деменцията на никой не прощава...
                          Жалко че потвърждаваш мнението ми за ниското качество на матрияла в тази тема....
                          Аз не хваля никоя акция аз отричам в момента БФБ и 99 % от мажовците който имат акции на нея...

                          тук е само за кроткосрочни спекуланти и интрадей търговия в края на тримесечията...
                          Аз по тази логика мога да ти пиша къде беше ти когато хим е 14 лв а сега е леФче...Забрави ли си уроците сине майчин през тези 10 години..
                          може един път да сгрешиш ,втори път а третия път е идиотия .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от i_hristov Разгледай мнение
                            Здравейте, аз се включих днес на пазара с един скромен пакет от 1000 акции на Химимпорт. Доста разглеждах компанията, но по това което чета във форума си е доста перспективно тук, а и явно има някакъв натиск на цената както казва Мамита. Като гледам може ляото да изкарам за морето . Шегувам се де, не очаквам чудеса, но пък си стискам палци
                            Добре дошъл на БФБ, пожелавам ти много късмет и успешни сделки. Инвестирай толкова средства и в още 6-7 компании и си почивай на морцето. Като преглеждаш форума, чети между редовете, защото всеки си хвали акциите, в които се е набутал.
                            А тези които послушаха някои " велики" инвеститори и се набиха в ПЕТ и табаците,още си стискат палците, но на краката ( шегувам се де)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Може ,но като сервитьор ако разчиташ на тези акции....
                              И аз се шегувам....
                              Всъщност, ако "подскочи" до 2,00 лв/бр преди началото на август, защо не ...
                              Като пресметнеш за 1000 акции * 70 ст. са си 700 кинта. Все ще стигнат за пътни и няколко нощувки ...

                              Не се шегувам, пожелавам го .....
                              не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от i_hristov Разгледай мнение
                                Здравейте, аз се включих днес на пазара с един скромен пакет от 1000 акции на Химимпорт. Доста разглеждах компанията, но по това което чета във форума си е доста перспективно тук, а и явно има някакъв натиск на цената както казва Мамита. Като гледам може ляото да изкарам за морето . Шегувам се де, не очаквам чудеса, но пък си стискам палци
                                Може ,но като сервитьор ако разчиташ на тези акции....
                                И аз се шегувам....

                                Коментар

                                Working...
                                X