IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Щом има такива мераклии - не е ли по-добре да ги оставят да клекнат двойно под номинал - от една страна за да им дойде акъла, и от друга страна за да се опаричим на най-смачканта борса !??)))))
    От чужбина ли бегаш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Ако акциите са на лична подсметка на уникредит а не на на клиенти смятам че съвсем скоро ще продават всичко излишно в активите и не защото някой продава а на майката на уникредит и трябват пари за спасяването и...
      Няколко банки в ЕС имат сериозни проблеми...
      Уникредит и Сиена в Италия, Кредит суиз ,ДБ , сантандер в испания......трябва мерки за стабилизирането и...
      Това че ако не са американците имах предвид тогава са уникредит ...който продават
      Не е препоръка...
      Щом има такива мераклии - не е ли по-добре да ги оставят да клекнат двойно под номинал - от една страна за да им дойде акъла, и от друга страна за да се опаричим на най-смачканта борса !??)))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Монти, не се заяждам, а питам: защо смяташ, че ако американците продават, то тогава и Уникредит ще ги последват?
        Ако акциите са на лична подсметка на уникредит а не на на клиенти смятам че съвсем скоро ще продават всичко излишно в активите и не защото някой продава а на майката на уникредит и трябват пари за спасяването и...
        Няколко банки в ЕС имат сериозни проблеми...
        Уникредит и Сиена в Италия, Кредит суиз ,ДБ , сантандер в испания......трябва мерки за стабилизирането и...
        Това че ако не са американците имах предвид тогава са уникредит ...който продават
        Не е препоръка...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Имат 80 милиярда лоши кредити и много скоро ще им трябва ликвидност.
          Да се влюча и аз в разговора Уни майката има лоши кредити, ликвидност ще им наливат ЕЦБ и Италия не вярвам да допрът до 3м акции на хим, но знае ли човек?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Имат 80 милиярда лоши кредити и много скоро ще им трябва ликвидност.
            Гроссс, днес сме сами във форума, но и сам войнът е войн !
            Да, това с лошите кредити е кофти, но нямам идея за тея, големите пари. На мен ми е любопитно обаче защо навръзва Монти американците с Булбанк. Аз поне го разбирам, че ако американците продават, то и италиянците ще ги последват. Един вид, че ако не продават те, то няма да продават и уникредит. Може и да не съм го разбрал правилно, та затова го попитах.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Монти, не се заяждам, а питам: защо смяташ, че ако американците продават, то тогава и Уникредит ще ги последват?
              Имат 80 милиярда лоши кредити и много скоро ще им трябва ликвидност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Зависи кой продава в момента ако са мелон банк след някой месец ще тръгне и уникредит...те все са понад 3,4 милиона бройки...
                Монти, не се заяждам, а питам: защо смяташ, че ако американците продават, то тогава и Уникредит ще ги последват?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                  Можеш ли да дадеш предположение накъде ще продължи цената в близките 3-4 месеца?

                  Много трудно е за анализи при тази група ,тя е антисистемна....
                  Но като гледам притежателите на акции и тези който останаха още големи акули...
                  Зависи кой продава в момента ако са мелон банк след някой месец ще тръгне и уникредит...те все са понад 3,4 милиона бройки...

                  Лефчето е сигурно към ноември ако така се развиват нещата.....
                  защо съдя така ли...
                  Предполагам и ССВ ще прави увеличение на капитала , тимханза дължи пари ,зрънчо се мъчи , газ не е проспериража ,пристанищата са тегави по Дунав , слънце бт беше на загуба или с малка печалба , там химснаб , галата и сие са кухи за мен дружества.....телевизия и радио ,все харчещи пари дружества...
                  Не е препоръка...

                  Коментар


                  • Има още доста време, но някой планира ли да ходи на ОСА-то на ХИМимпорт? Аз точно на това ОСА ще да отида, тъй като е историческо събитие.
                    Last edited by X_Y; 09.07.2016, 10:49. Причина: Моля, без такива подмятания.
                    BSE is dark and full of terrors...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                      Много бързо цената от 1.05 стигна 1.45, така че беше нормално да коригира до към 1.2 лв. Сега се надявам да се полашка някой друг ден около сегашните нива и да поеме към 1.6-1.7 лв.( или поне така ми се иска)
                      Нямам нищо напротив и на 2 лв да иде.Аз отиграх движението така че дали надолу дали нагоре ми е все тая.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
                        Ти май не четеш внимателно форума. Човека си го е прогнозирал
                        много пъти - чака 0,5 - 0,6 лв.
                        Има да допълва към днешните бройки. Това си е стратегия.
                        Шегичка, не се заяждам имам много и не е препоръка , особено ако някой скочи яко със 75 бройки
                        Ако визираш мен нещо си се объркал.Не съм казвал че ще иде ма 50-60 ст.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                          Можеш ли да дадеш предположение накъде ще продължи цената в близките 3-4 месеца?
                          Според мен цената ще отиде до 1.10

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                            Можеш ли да дадеш предположение накъде ще продължи цената в близките 3-4 месеца?
                            Ти май не четеш внимателно форума. Човека си го е прогнозирал
                            много пъти - чака 0,5 - 0,6 лв.
                            Има да допълва към днешните бройки. Това си е стратегия.
                            Шегичка, не се заяждам имам много и не е препоръка , особено ако някой скочи яко със 75 бройки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Малко по малко.Никога не купувам по много бройки на един път особено на падащ пазар.
                              Можеш ли да дадеш предположение накъде ще продължи цената в близките 3-4 месеца?
                              BSE is dark and full of terrors...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Малко по малко.Никога не купувам по много бройки на един път особено на падащ пазар.
                                Много бързо цената от 1.05 стигна 1.45, така че беше нормално да коригира до към 1.2 лв. Сега се надявам да се полашка някой друг ден около сегашните нива и да поеме към 1.6-1.7 лв.( или поне така ми се иска)

                                Коментар

                                Working...
                                X