IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • гледам, че в момента сме на най-ниската цена за последната година и нещо, и се чудя как цената ще отиде нагоре, като първите 10 оферти продава са в рамките на 2 ст. и се чудя на колко трябва да си купил ( и кога ), та продаваш сега на тая цена - за акция поне едно 10% на година ако не изкараш, не е ли малко тъпо да продаваш - просто си разсъждавам

    Коментар


    • Шихан и другите морски тюлени, да вдигат цената до реалната оценка и да продават холдинга, че да не им вземат играчките....като на Пеев, Бойко и комп.
      Last edited by Dr.Tren4eff; 03.06.2021, 10:36.

      Коментар


      • Каквито "инвеститорите" - такава и борсата .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Е що пъ да нема дивидент от 5 стинки чисто?!?
          от 1 стотинка до безкрайност всичко е приемливо.Дано. Имам повече от 3 акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
            A прави ли ви впечатление, саркастични демагози , че имената на мажоритарите не са сред разследваните , сред съдените , сред санкционираните ... Лично на мене ми хареса , че те , ако не честно то логично изнесоха по - лоши резултати за 2020 г. във връзка с Ковид пандемията . И ЦКБ провериха от най- високо ниво - не намериха проблеми . Само вие тука цирикате и се правите на познавачи - негативисти и злобари .
            Проблема на няколко господа в тази тема е че са купули с идеята на направят 30% за 3 дена и като не става правят това което си казал. Цирикат. И като цирикат не бръснат да кажат имат ли няммат ли, оферти туй онуй. Въобще са за бан.

            Коментар


            • A прави ли ви впечатление, саркастични демагози , че имената на мажоритарите не са сред разследваните , сред съдените , сред санкционираните ... Лично на мене ми хареса , че те , ако не честно то логично изнесоха по - лоши резултати за 2020 г. във връзка с Ковид пандемията . И ЦКБ провериха от най- високо ниво - не намериха проблеми . Само вие тука цирикате и се правите на познавачи - негативисти и злобари .

              Коментар


              • Е що пъ да нема дивидент от 5 стинки чисто?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Хахахаха....Това беше доброАко трябва да съберем по някой лев,че да спасим компаниятаТова да си притежател на акции в Химимпорт си е жива привилегия и въпрос на престиж
                  Ами така де, идва летен сезон, ще им трябват пари за гориво да осигурят самолети и яхти !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Казваш, по скоро ще ни поискат пари, а не да ни дадат !
                    Хахахаха....Това беше доброАко трябва да съберем по някой лев,че да спасим компаниятаТова да си притежател на акции в Химимпорт си е жива привилегия и въпрос на престиж

                    Коментар


                    • Може неко сплит-че

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                        Не чакайте дивидент тази година !

                        По-скоро нещо друго ...
                        Казваш, по скоро ще ни поискат пари, а не да ни дадат !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          БРАВО !!!!! СУПЕР !!!!!! Тъкмо ти ще вдигнеш цената
                          Едва ли ще съм аз!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            И аз, като имах исках да раздадат цялата натрупана печалба, ама....... вече нямам
                            БРАВО !!!!! СУПЕР !!!!!! Тъкмо ти ще вдигнеш цената

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              А аз бих раздал цялата натрупана печалба
                              И аз, като имах исках да раздадат цялата натрупана печалба, ама....... вече нямам

                              Коментар


                              • Не чакайте дивидент тази година !

                                По-скоро нещо друго ...

                                Коментар

                                Working...
                                X