IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    Значи окончателно минало през ОС аз като собственик на привилегии дето станаха обикновенни през 2016 ще получа дивидент - 0,2448 лева на акция.
    / 0.045 лв за обикновенни + 0,1998 лв за привилегията /
    + още 10 стотинки догодина половин дивидент от привилегиите ще получиш

    Коментар


    • Значи окончателно минало през ОС аз като собственик на привилегии дето станаха обикновенни през 2016 ще получа дивидент - 0,2448 лева на акция.
      / 0.045 лв за обикновенни + 0,1998 лв за привилегията /
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Извън темата, но държа да подчертая, че нашата бамка има по-висок рейтинг от цялата ни държава.
        в държавата на ктб кой гледа рейтинг
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Извън темата, но държа да подчертая, че нашата бамка има по-висок рейтинг от цялата ни държава.
          Абсолютно вярно !!!!!

          Коментар


          • нашата бамка има по-висок рейтинг от цялата ни държава
            Без коментар.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Ами добре е банката.Втора е в БГ по рейтинг след Алианц.И на нея съм се подигравал когато е заслужавала.Супер ликвидното цкб с 5 сделки вчера едната от които е моя .
              Извън темата, но държа да подчертая, че нашата бамка има по-висок рейтинг от цялата ни държава.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Дружеството изплаща гарантиран дивидент на притежателите на Привилегировани акции, посочени в списък на Централния депозитар към 15.06.2016 г. (последната дата за сетълмент на привилегированите акции);
                Гарантираният дивидент, полагащ се на една Привилегирована акция за 2015 г., е в размер на брутен дивидент от 0,1998 лв. (деветнадесет цяло и деветдесет и осем стотинки), като общата сума за гарантиран дивидент за 2015 г. по Привилегированите акции съгласно б.”а” по-горе е в размер до 17 736 380 лв. (седемнадесет милиона седемстотин тридесет и шест хиляди триста и осемдесет лева);
                Гарантираният дивидент се изплаща в 3-месечен срок от датата на настоящото

                2. Общото събрание на акционерите на „ХИМИМПОРТ” АД, проведено на 27 юли 2016 г., прие предложението на Управителния съвет за изплащане на дивидент на акционерите по издадените обикновени акции от капитала на Дружеството, включително получени от приобретатели в резултат на конвертиране на притежавани привилегировани акции в обикновени, като разпределя част от печалбата за 2015 г. за брутен дивидент от 0.045 лв. (четири стотинки и половина) за една обикновена акция, като общата сума на дивидента за 2015 г. е в размер на 10 784 082 лева (десет милиона седемстотин осемдесет и четири хиляди и осемдесет и два лева). Право на дивидент имат притежателите на обикновени акции към 14-тия ден след датата на общото събрание.
                Условията за изплащане на дивидент по обикновените акции на дружеството са същите като условията по т. 8.1, буква „в”.
                Супер !!

                Обещано дадено !!!

                Коментар


                • Дружеството изплаща гарантиран дивидент на притежателите на Привилегировани акции, посочени в списък на Централния депозитар към 15.06.2016 г. (последната дата за сетълмент на привилегированите акции);
                  Гарантираният дивидент, полагащ се на една Привилегирована акция за 2015 г., е в размер на брутен дивидент от 0,1998 лв. (деветнадесет цяло и деветдесет и осем стотинки), като общата сума за гарантиран дивидент за 2015 г. по Привилегированите акции съгласно б.”а” по-горе е в размер до 17 736 380 лв. (седемнадесет милиона седемстотин тридесет и шест хиляди триста и осемдесет лева);
                  Гарантираният дивидент се изплаща в 3-месечен срок от датата на настоящото

                  2. Общото събрание на акционерите на „ХИМИМПОРТ” АД, проведено на 27 юли 2016 г., прие предложението на Управителния съвет за изплащане на дивидент на акционерите по издадените обикновени акции от капитала на Дружеството, включително получени от приобретатели в резултат на конвертиране на притежавани привилегировани акции в обикновени, като разпределя част от печалбата за 2015 г. за брутен дивидент от 0.045 лв. (четири стотинки и половина) за една обикновена акция, като общата сума на дивидента за 2015 г. е в размер на 10 784 082 лева (десет милиона седемстотин осемдесет и четири хиляди и осемдесет и два лева). Право на дивидент имат притежателите на обикновени акции към 14-тия ден след датата на общото събрание.
                  Условията за изплащане на дивидент по обикновените акции на дружеството са същите като условията по т. 8.1, буква „в”.

                  Коментар


                  • И аз си мисля че съм комуникирал с обект с мъжко поведение.Жалко момченце.Дето се вика хубава работа ама циганска работа е тая на оня от 1912 г .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                      няма подобни снимки

                      пак бълнуваш

                      ако искаш ме опровергай
                      Порляк ти дори нямаш достойнство.Точно на теб ти ги изпратих че искаше да ае убедиш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Ами ей така продадох половината шит навреме.Пуснал съм снимки по тоя въпрос може да провериш назад в темата.
                        няма подобни снимки

                        пак бълнуваш

                        ако искаш ме опровергай
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Ами добре е банката.Втора е в БГ по рейтинг след Алианц.И на нея съм се подигравал когато е заслужавала.Супер ликвидното цкб с 5 сделки вчера едната от които е моя .
                          къде го гледаш тоя рейтинг, покажи коя агенция го даде
                          не че има някакво значение, ама като мерите рейтинг поне сложете някакви факти
                          Last edited by ceneto; 27.07.2016, 23:56.
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Ами добре е банката.Втора е в БГ по рейтинг след Алианц.И на нея съм се подигравал когато е заслужавала.Супер ликвидното цкб с 5 сделки вчера едната от които е моя .
                            Как така втора по рейтинг? А бай Левон? Той нали се хвалеше по едно време, че банката му имала ретинг като този на България, а нейният беше на ниво "боклук". Хм, не ме разбирай погрешно, фен съм на ЦКБ и Хим, но някак си все си мислих, че някоя от великите чужди банки - Райфайзен, ДСК, Уникредит е с най-висок рейтинг.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Вожде половината е шит (продаденото) а другата половина не е ли шит (непродаденото)
                              Великият дух в режим нирвана е достигнал сериозни проникновения за вся и всьо
                              А може би лулата !? Лулата (на мира) да е с заредена с някакво менте !???
                              Всичките са шит ама едните са от по ниско ниво шит .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Кажи две думи за ЦКБ ... като познавач
                                Ами добре е банката.Втора е в БГ по рейтинг след Алианц.И на нея съм се подигравал когато е заслужавала.Супер ликвидното цкб с 5 сделки вчера едната от които е моя .

                                Коментар

                                Working...
                                X