IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
    Хайде СТОП на СПАМА, особено дрУгАРЯ МОНТИ!!!!!!
    кое спам , ако напиша че ще стане 1,60 не е спам но ако напиша 1,2 е спам....
    Вчера много хубаво си пишехте ,но докато ви резнах че ще падне 1,35 и ще следва 1,3 ...после стана спам....
    Ах каква хубава падаща акция ,ах каква хубава империя ,ах какви милионери ще станете тук...
    Да,да ,да....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
      пУмията - посочих правописната грешка на ревльото, ама и ти толкова си разбрал. Не мога да разбера като си в Петрол и при ония мазния, какво се мъчиш непрекъснато в тази тема. Скука а...


      Сега модератор ли се правиш...
      Мога да пиша където си искам в темите , като спазвам етиката ....
      Мойто мнение е , че ще се видят цени под 1,30 в тази позиция и затова я следя за този момент.....
      А Петрол е скука.....но пък може някой да направи преоценка ама и да не направи какво от това.... аз съм в положение там на изчакване .....

      Коментар


      • Хайде СТОП на СПАМА, особено дрУгАРЯ МОНТИ!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Как си с отношенията към колегите си.....
          Пумията .....с тези квалификации няма да обърнеш мнението на хората да харесат акцията.....ТИ...
          пУмията - посочих правописната грешка на ревльото, ама и ти толкова си разбрал. Не мога да разбера като си в Петрол и при ония мазния, какво се мъчиш непрекъснато в тази тема. Скука а...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
            Аз на полки клакьорите и клонингите ,мога само на съжалявам ,ако са го послушали в неговите изблици....
            Да се надяваме ,че тази усмивка не е единствената тази година.... за теб...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              споко, бе ................. твоя рекорд от 110% загуби няма кой да го подобри

              Last edited by X_Y; 23.12.2015, 11:36.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                пУмията...Абе в кое общежитие в Студенски град лежиш бе г-н Инвеститор. Купуваш за няколко хиляди лева с гениалната идея за месец да ги удвоиш, не става и почваш да ревеш. Чак пък и боклук. Знаеш ли въобще какво има в този холдинг. Купи си Света София - активи 5 000 000, капитализация 17 000 000, ама ръст 600%. Хайде обличай черния анцуг.
                Как си с отношенията към колегите си.....
                Пумията .....с тези квалификации няма да обърнеш мнението на хората да харесат акцията.....ТИ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                  Така е. Това е вярно и най-вече това че единственият начин да спечелиш от тази акция е като я бутнеш на някой друг.
                  Но замисли се: до кога ще продължава това?
                  Ще дойде ден в който няма да има кой да ти купи боклука а ти ще си се нагрухал яко с пумията.
                  Аз успях да излезна на време и превърнах 'загубата' си в печалба като с парите купих стойностни и подценени акции.
                  Научих урока си и се надявам и аз да съм ти помогнал с нещо.
                  Пожелавам ти успешна търговия
                  пУмията...Абе в кое общежитие в Студенски град лежиш бе г-н Инвеститор. Купуваш за няколко хиляди лева с гениалната идея за месец да ги удвоиш, не става и почваш да ревеш. Чак пък и боклук. Знаеш ли въобще какво има в този холдинг. Купи си Света София - активи 5 000 000, капитализация 17 000 000, ама ръст 600%. Хайде обличай черния анцуг.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Продаде ли всичко или имаш и още?
                    Здравей. Останаха съвсем малко. Ще изчакам малко по-добри времена за да се отърва и от тях. Успях да си накупя каквото търсих и в момента пари не ми трябват.
                    Не е препоръка.
                    Поздрави и успешна търговия.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Е нали все някой трябва да нарисува дънцето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Продаде ли всичко или имаш и още?
                        Е нали все някой трябва да нарисува дънцето

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                          Така е. Това е вярно и най-вече това че единственият начин да спечелиш от тази акция е като я бутнеш на някой друг.
                          Но замисли се: до кога ще продължава това?
                          Ще дойде ден в който няма да има кой да ти купи боклука а ти ще си се нагрухал яко с пумията.
                          Аз успях да излезна на време и превърнах 'загубата' си в печалба като с парите купих стойностни и подценени акции.
                          Научих урока си и се надявам и аз да съм ти помогнал с нещо.
                          Пожелавам ти успешна търговия
                          Продаде ли всичко или имаш и още?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Така е. Това е вярно и най-вече това че единственият начин да спечелиш от тази акция е като я бутнеш на някой друг.
                            Но замисли се: до кога ще продължава това?
                            Ще дойде ден в който няма да има кой да ти купи боклука а ти ще си се нагрухал яко с пумията.
                            Аз успях да излезна на време и превърнах 'загубата' си в печалба като с парите купих стойностни и подценени акции.
                            Научих урока си и се надявам и аз да съм ти помогнал с нещо.
                            Пожелавам ти успешна търговия
                            Вярвай си - всеки има право на 5 минути слава
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              продадохме ти боклука скъпо ................. сега си го прибрахме с 30% по-еФтино и така...

                              миналата година продавахме на мисирката и на джипса ЦКБ на 1,50 ................ сега си ги взехме същите акции на левче и така...

                              през новата година чакаме нови герои
                              Така е. Това е вярно и най-вече това че единственият начин да спечелиш от тази акция е като я бутнеш на някой друг.
                              Но замисли се: до кога ще продължава това?
                              Ще дойде ден в който няма да има кой да ти купи боклука а ти ще си се нагрухал яко с пумията.
                              Аз успях да излезна на време и превърнах 'загубата' си в печалба като с парите купих стойностни и подценени акции.
                              Научих урока си и се надявам и аз да съм ти помогнал с нещо.
                              Пожелавам ти успешна търговия
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                продадохме ти боклука скъпо ................. сега си го прибрахме с 30% по-еФтино и така...

                                миналата година продавахме на мисирката и на джипса ЦКБ на 1,50 ................ сега си ги взехме същите акции на левче и така...

                                през новата година чакаме нови герои

                                Коментар

                                Working...
                                X