IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
    Уважаеми форумци,

    Някой от Вас беше препоръчал да се чете. Всички разполагате с необходимите документи. Ако някой от вас си беше направил труда да събере две цифри и да ги раздели на нетната печалба, щеше да получи същата цифра - 70,84901% от годишната печалба е размера на общия дивидент.
    Спорна вечер.
    Уважаеми г - н Керезов,

    През следващите години същия процент от печалбата ли да очакваме да се разпределя като дивидент?
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • 18мил.за привилегировани + 5 милиона за обикновени=23 М .лв

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        34 милиона печалба при 70% - е 23.80 милиона ..
        плюс 240 милиона акции - трябва да е малко под 10 стинки...
        Може и да греша...
        Тази година ще са разпределени на 2-та вида акции а после когато остане само един вид може да е такава сметката според мен. Но защо не се сещате да съберете тези неща, точно както беше подсказано по-долу!? Освен това, не бяха ли вече по-малко от 240 милиона акции!?!
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Пак лъжеш и хейтиш.Никога не съм нападал ХИМ и ЦЦБ и там имам оттогава.Акъл от тебе не искам..Ти ако имаше поне малко мозък нямаше все да губиш и да избиваш комплекси със спамене .Ти за мен си антиинвеститорка.Всеки каквото и да направи ще е по- добре от твоите тъпи 0,00%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            здравейте, днес наблюдавахме добра търговия тук. Най-накрая нещо да се случи на нашия пазар. И според мен размерът на дивидента не е толкова важен. По-важен е сигнала към акционерите. Дано това раздвижи и останалите позиции, в които също има потенциал.
            Размерът на дивидента в момента не е толкова важен. Важният въпрос е има ли я нагласата и занапред дивидентите да са около 30 млн лв. годишно, защото това би довело до коренно различна оценка на компанията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
              Уважаеми форумци,

              Някой от Вас беше препоръчал да се чете. Всички разполагате с необходимите документи. Ако някой от вас си беше направил труда да събере две цифри и да ги раздели на нетната печалба, щеше да получи същата цифра - 70,84901% от годишната печалба е размера на общия дивидент.
              Спорна вечер.
              34 милиона печалба при 70% - е 23.80 милиона ..
              плюс 240 милиона акции - трябва да е малко под 10 стинки...
              Може и да греша...

              Коментар


              • здравейте, днес наблюдавахме добра търговия тук. Най-накрая нещо да се случи на нашия пазар. И според мен размерът на дивидента не е толкова важен. По-важен е сигнала към акционерите. Дано това раздвижи и останалите позиции, в които също има потенциал.

                Коментар


                • Уважаеми форумци,

                  Някой от Вас беше препоръчал да се чете. Всички разполагате с необходимите документи. Ако някой от вас си беше направил труда да събере две цифри и да ги раздели на нетната печалба, щеше да получи същата цифра - 70,84901% от годишната печалба е размера на общия дивидент.
                  Спорна вечер.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Е сега пак излъга, не може да си развалила 0,00%.Аз ги имам от разпродажбите на Артио.Ти внимаваш , че пак ще изгубиш всико като при ХДПАТ и МОСТ
                    Не е за теб тази игра, пробвай с шев и кройка или чистене.Нямаш нито нерви, нито кураж.Ти живееш не с борсата, а с интригите ти от форума
                    Не е за вярване че смел и умен човек като тебе не е продал над 2 лв.)))
                    Толкова ум ни наля, как това било шит а го държиш тайно !!?!?))))) Батя поне си го казваше оттогава, каква част има, а ти как като си толкова можещ та не си продал на около 2 лв поне!?!?!? ХАйде по-сериозно и без хейт ако може!!!!
                    Говори по същество, ако имаш какво, ако не - у лево при кибиците, с надежда и утре да пълните гапа
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Почнахте да досаждате ... наистина.

                      Коментар


                      • Е сега пак излъга, не може да си развалила 0,00%.Аз ги имам от разпродажбите на Артио.Ти да внимаваш , че пак ще изгубиш всичко като при ХДПАТ и МОСТ
                        Не е за теб тази игра, пробвай с шев и кройка или чистене.Нямаш нито нерви, нито кураж.Ти живееш не с борсата, а с интригите ти от форума

                        Коментар


                        • А бе Вие защо не си пишете на лс ???

                          Изпревари ме

                          Коментар


                          • Спамещите, моля продължете комуникацията си на лични!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Прецаканата, аз не знам за тебе, но тук имам 3000 спекулативни.Само със спам като тебе не става- иска се акъл и смелост,Ти си стискай до посиняване депозита на 0,00%.Така ще станеш милионерка.Поне викай , че ги биеш, то с празни джобове си
                              Кире ти ги имаш (вече) от днес, а прецакaното ги има повече и то преди седмица-две, когато му се присмиваше по същия повод, (виж сам какви глупости си писал тогава във форума) ))))) Бях сигурно, че ще метнеш нещо в гапа ама трябваше ли да хейтиш цял ден докато се решиш!?!?! ))) Смелия и умния ))) На ванчо матряла...(остай се)
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Монти, каквото и да направиш има шанс да спечелиш.Само да не оставиш парите на депозит 0,00%.Тогава трябва само да спамиш като прецаканата

                                Коментар

                                Working...
                                X