IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

    Не те разбрах! Баданарка ,доколкото знам е голяма четка. Какво.....?
    Може да се продава през сесията но в края ще покрият какво е положенито с купуаве по позициите ...

    Коментар


    • Затегнете коланите. Очаквам да навлезем в зона с голяма турбуленция...
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Не знам ,но може да разчитате на една баданарка във всички хим позиции преди края на сесиите тези дни....
        Не те разбрах! Баданарка ,доколкото знам е голяма четка. Какво.....?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
          Кога ще пробием на 1.7лв? Излагация!
          Не знам ,но може да разчитате на една баданарка във всички хим позиции преди края на сесиите тези дни....

          Коментар


          • Кога ще пробием на 1.7лв? Излагация!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              как реши , че мненията ни съвпадат след като не си ме питал за моето мнение?



              очакваш Софикс да се покачи с 10%, а Хим&co само с 5%

              всички знаем, че на всеки 10% ръст при Софикс акциите от ХИМ-групата поскъпват с 20% ............... когато Софикс пада с 10% тогава ХИМ-групата пада с 20%



              ВЕСЕЛА КОЛЕДА
              ВЕСЕЛА КОЛЕДА , ЗДРАВА и УСПЕШНА НОВА ГОДИНА , на теб и на всички форумци по всички видове борси и маркети !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Ами трЕбва да се притесняваш ,щото за мен качването е до 620 -630 пункта на Софикс и съВпадаме в мненията си........
                как реши , че мненията ни съвпадат след като не си ме питал за моето мнение?

                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ами трЕбва да се притесняваш ,щото за мен качването е до 620 -630 пункта на Софикс и съВпадаме в мненията си..
                В момента хим направи сделки около ...
                ССВ на 1,50
                ХИМ на 1,67
                Та най много още 5-10 % над тези цени е възможните ...не е препоръка.!
                очакваш Софикс да се покачи с 10%, а Хим&co само с 5%

                всички знаем, че на всеки 10% ръст при Софикс акциите от ХИМ-групата поскъпват с 20% ............... когато Софикс пада с 10% тогава ХИМ-групата пада с 20%

                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Успех и на теб!
                ВЕСЕЛА КОЛЕДА
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  щом още пишеш за "обратната посока", то аз съм спокоен за "правата посока" ................ истински започвам да се притеснявам когато сме на едно мнение с теб

                  значи посоката е ясна...

                  без препоръки за каквото и да било .............. другата седмица на двойката...

                  Ами трЕбва да се притесняваш ,щото за мен качването е до 620 -630 пункта на Софикс и съВпадаме в мненията си........
                  А това за обратната посока е всеизвестно и точно становище потвърдено в миналото.....
                  В момента хим направи сделки около ...
                  ЗХБГ на 40 ст.
                  ССВ на 1,50
                  ХИМ на 1,67
                  холдинг Варна на 33 лв.
                  Велграф ,галата , сила , таксун и инвестор не ни интересуват ама се вкарват милиони и там.......
                  Та най много още 5-10 % над тези цени е възможните ...не е препоръка.
                  Успех и на теб!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Защо не го приемеш и в обратната посока.....по лесно е....
                    щом още пишеш за "обратната посока", то аз съм спокоен за "правата посока" ................ истински започвам да се притеснявам когато сме на едно мнение с теб

                    значи посоката е ясна...

                    без препоръки за каквото и да било .............. другата седмица на двойката...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      E da баси логиката - да изтрило ми се е част от поста докато съм го редактирало. То стана малко хартии върху хартии (дано не е репо върху репото) Ами това е отчасти логиката на някои познати, но моята малко по-различна - да - ако имаш в дъщерното и в мйаката имаш дялове от различни хартиии, няма колизия, но планината е 50% малцинствено участие - обърнете внимания, че 50% от сожбствения капитал не е неин, сътответно сум оф да партс го преоразмерявате в планината двойно - едната част не е ваша (не е на акционерите!!!) а и друго - надутата планина тежи в софикса по единствена причина на бомбастик-фри-флоута който е абсолютно неадекватен, там имате поне 20 хиляди хакционера с бабешките книги - я ги нзаят я ги не знаят че ги имат - напълно умрел фрифлоут, който се отчита като такъв само на хартия. Изобщо хартия върху хартия, върху хартия - убисйтвена рекурсия, дрънка, дрънка, но дано не се изпраска по някое време)))) ))))
                      Ок, съгласен.
                      Просто плаче за няколко сплита и едно увеличение на капитала. И делът на бабите ще стане пренебрежим

                      Коментар


                      • Днес ми е продал Карол-ец

                        Коментар


                        • Какво става, ще стигне ли 1.80 до края на годината?

                          Коментар


                          • Баси логиката за планината?? Направо ме разби. Значи аз като имам акции на МЦХ и на ХЕС имам някаква моя си чтаст от тях, техните машни и съоръжения. Ако бих бил имал акции на планината то бих бил имал индиректно дял от тази част на машините и съоръженията на горните 2 от кято нямам директно
                            E da баси логиката - да изтрило ми се е част от поста докато съм го редактирало. То стана малко хартии върху хартии (дано не е репо върху репото) Ами това е отчасти логиката на някои познати, но моята малко по-различна - да - ако имаш в дъщерното и в мйаката имаш дялове от различни хартиии, няма колизия, но планината е 50% малцинствено участие - обърнете внимания, че 50% от сожбствения капитал не е неин, сътответно сум оф да партс го преоразмерявате в планината двойно - едната част не е ваша (не е на акционерите!!!) а и друго - надутата планина тежи в софикса по единствена причина на бомбастик-фри-флоута който е абсолютно неадекватен, там имате поне 20 хиляди хакционера с бабешките книги - я ги нзаят я ги не знаят че ги имат - напълно умрел фрифлоут, който се отчита като такъв само на хартия. Изобщо хартия върху хартия, върху хартия - убисйтвена рекурсия, дрънка, дрънка, но дано не се изпраска по някое време)))) ))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Много бе ,5,5 мил бр за два дена .Някой чужденец ли влиза?
                              Това ще е добър сигнал, но не мисля, че е външен, според мен е от единия джоб в другия

                              Коментар


                              • Много бе ,5,5 мил бр за два дена .Някой чужденец ли влиза?

                                Коментар

                                Working...
                                X