IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може да ви се стори доста оптимистично, но тръгнах да смятам какъв би бил дивидента за следващата година, ако всичко /тенденцията при печалбата и % на разпределение/ се запази като тази година. Еми изкарвам го 11,5 ст., чисто математически и без никакви врътки и манипулации . Въобще нямам представа какво ще се случи, просто сметки. Имам акции.

    Мнението ми не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
    Last edited by 15%; 29.05.2017, 22:52.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Явна подкрепа с айсберг купува на 1.71лв. Цената върви нагоре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        ти четеш бъдещето ли
        Иска ми се но не винаги успявам. Това число е за тая година

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение

          5.4 ст.
          ти четеш бъдещето ли
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
            като си спомня годините на дивата борса малииии каква скръб беше :-))))
            При онова торнадо и магаретата летяха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
              Привет,

              Според мен е спрял с продажбите и използва еуфорията около дивидента, за да може да се качи цената и след това отново да се включи в продажните !
              Като гледам търсенето, поне видимат а част, не изглежда да няма интерес :-) Ето и тук https://money.bg/business/himimport-...nerite-si.html
              Трябва медиите да започнат да пишат за дивидентно даващите компании на борсата, които последните години започнаха да стават все повече, а като си спомня годините на дивата борса малииии каква скръб беше :-))))

              Коментар


              • Привет,

                Според мен е спрял с продажбите и използва еуфорията около дивидента, за да може да се качи цената и след това отново да се включи в продажните !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                  Трудно върви​
                  Този дето продаваше до 1.7лв. и спираше цената явно ги свърши!

                  Коментар


                  • Трудно върви​
                    Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Еми да, и по-не се правят грешки като е кръгличко
                      Вдигнах таргета си за Q3 тук на 3 лева кръгло

                      Коментар


                      • "Химимпорт" предлага по 0,054 лв

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                          Предполагам за покупката на ЧЕЗ
                          Здравей, O2! Някаква реална и достоверна информация имаш ли по темата ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                            Не съм очаквал повече от 3-4 стотинки и затова съм доволен. От размера. Основната причина да съм тук - определено не е дивидента. Даже се колебая дали да не закръгля нагоре бройката. Поне Батя така ме учи - по-лесно се смята с кръгла бройка
                            Еми да, и по-не се правят грешки като е кръгличко

                            Коментар


                            • Не съм очаквал повече от 3-4 стотинки и затова съм доволен. От размера. Основната причина да съм тук - определено не е дивидента. Даже се колебая дали да не закръгля нагоре бройката. Поне Батя така ме учи - по-лесно се смята с кръгла бройка

                              Коментар


                              • А това е моята графика от година насам, изпращах я на един пич от форума но ника му се изгуби вече 10 месеца........

                                Коментар

                                Working...
                                X