IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Дори Петрол вече качиха отчет, нищо, че от 7-8 линка се отварят 2 различни файла.
    Петрол освен Монти някой друг чете ли го? той так и не разбра че след като резнаха мустака там игра нема.

    Тук ясно отчета ще е добър

    Коментар


    • Дори Петрол вече качиха отчет, нищо, че от 7-8 линка се отварят 2 различни файла.

      Коментар


      • ха ха ха ха хаха х а те това е

        Коментар


        • Някой му се наложи да покрива късите от сутринта?

          Коментар


          • Браво бе, изненадвате ме приятно. Тука няма назад, бавно и методично напред, кат' валяк.

            Коментар


            • Меченцата ще бъдат ритуално избичени отзад.
              Но това си е техен проблем, разбира се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Brazilia231 Разгледай мнение
                някой знае ли кога точно излиза отчета?
                Че кой изобщо се интересува от отчета тук - расте, щото мажо иска да расте, отчетът е много второстепенна неизвестна (както и за почти всички компании на БФБ).
                П.С. Честито ви ново 7 годишно връхче - от 2011 не сме имали цена от 2,44. Удриииии
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Brazilia231 Разгледай мнение
                  някой знае ли кога точно излиза отчета?
                  Тоя въпрос не мога да определя колко точно струва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Brazilia231 Разгледай мнение
                    някой знае ли кога точно излиза отчета?
                    6 без 10. Има краен срок, който най-вероятно ще си бъде спазен...

                    Коментар


                    • някой знае ли кога точно излиза отчета?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
                        Няма да е лошо и банката да дръпне малко .......
                        Де жа мУ ...както вече писах
                        Направо ще ги стигне ама от раз...Но, няма да е преди Хим да завърши втората атака и да почне да цикли ... както вече предположих - около 2.6-2.7
                        п.с. понякога имам чувство, че мажо разиграва малките като новобранци
                        Не се шашкайте бре ...
                        ελεύθεροι είστε
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Защо се вълнувате от дребни флуктуации? Мисля, че всички фенове на позицията, са с ясната цел за минимум тройка с гарнитура. При това очакванията са това да стане сравнително бързо.
                          П.С. И колкото по-бързо го осъзнаят това онези, дето държат във фармата, и разкешат, а да влязат тук и да не пропуснат ползи, толкова по-добре за всички. После може пак да хванат тамошната мотриска, даже е вероятно и да я хванат от предишната гара. Не е препоръкъ, имам си за зор заман, ще продам след 3, все още не съм решил точно на колко след 3, ако няма някой голям издън, за което никога няма как да си сигурен
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Май ще стане "Думам ти CHIMe сещай се ...... SFARMo. Това след мнготочието е само за определеност. И други абревиатури могат да паснат."

                            Коментар


                            • Няма да е лошо и банката да дръпне малко .......

                              Коментар


                              • Май май наистина тръгваме... Очертава се интересна седмица.
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X