IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да инвестираме през 2014?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Тонка, гледам вчера си имал ден ден , както вика моя малкия.
    Happy Birthday и от мене макар и на патерица.
    Най вече здраве да ти пожелая, с борсите си готов и сам да се справиш.

    Гледам поглеждаш навън, в правилната посока си, най малко за диверсификация, ма не само... просто дъна на бфб не останаха, а ловенето на дънна плувка на яко дивидентни рибки ( с потенциал да станат големи двойно-тройни шарани ) е единствената жизнена стратегия да се преживее големия спих де иде на хоризонта за хамериканците. А ти бъди сигурен ще повлекат всичко подире си.
    В момента има само 15% мечки там, над двойно по малко от средното и доста по малко отколкото при другите големи спихове последните 20 години. Освен това инсайдър сел/бай рейшиото е на исторически нива във всички сектори с малки изключение - енергия и финансови.

    Та в тоя ред на мисли вместо подарък няколко имена от мене с 6-13% дивидент де можеш да се замислиш за влизане, аз лично днес съм планирал да лапна последното, другите ги имам. Всички според мен имат потенциал за минимум дабъл.

    ESV, RIG, SDRL, HSBC, BSBR, CYOU, CTCM
    Благодаря мой форумен опоненте!!! Жив и здрав!
    Сантандер Бразилия какъв е тоя дивидент дето го жулят
    аз се усуквам между Райфайен и EDIV

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      за сег определено акциите на БФБ са инвестицията на 2014
      Тонка, гледам вчера си имал ден ден , както вика моя малкия.
      Happy Birthday и от мене макар и на патерица.
      Най вече здраве да ти пожелая, с борсите си готов и сам да се справиш.

      Гледам поглеждаш навън, в правилната посока си, най малко за диверсификация, ма не само... просто дъна на бфб не останаха, а ловенето на дънна плувка на яко дивидентни рибки ( с потенциал да станат големи двойно-тройни шарани ) е единствената жизнена стратегия да се преживее големия спих де иде на хоризонта за хамериканците. А ти бъди сигурен ще повлекат всичко подире си.
      В момента има само 15% мечки там, над двойно по малко от средното и доста по малко отколкото при другите големи спихове последните 20 години. Освен това инсайдър сел/бай рейшиото е на исторически нива във всички сектори с малки изключение - енергия и финансови.

      Та в тоя ред на мисли вместо подарък няколко имена от мене с 6-13% дивидент де можеш да се замислиш за влизане, аз лично днес съм планирал да лапна последното, другите ги имам. Всички според мен имат потенциал за минимум дабъл.

      ESV, RIG, SDRL, HSBC, BSBR, CYOU, CTCM

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        за сег определено акциите на БФБ са инвестицията на 2014
        +1
        аз съм на същото мнение!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Що жънеш житото зелено бре!?

          Ако бях ожънал по Нова година, сега кой щеше да ми снесе тия 63% доходност от началото на 2014-та?
          А ти що не четеш правилно бре

          Казах му ТИ е жътвата , не МИ.
          Понеже он има доста у фарма групата.
          Аз ква жътва още...тимченцата са едва покълнала зелена тревичка, докато стане жито за комбайна ехейййй време бол

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Що жънеш житото зелено бре!?

            Ако бях ожънал по Нова година, сега кой щеше да ми снесе тия 63% доходност от началото на 2014-та?
            Аз си мислех, че докато лежа пред телевизора съм направил най-висока доходност от началото на 2014г, но ти си ме разминал доста.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Невярно е, акциите на БФБ бяха инвестицията на 2012. И част от 2013.
              Сега ти е жътвата. Другото е спекула.
              Що жънеш житото зелено бре!?

              Ако бях ожънал по Нова година, сега кой щеше да ми снесе тия 63% доходност от началото на 2014-та?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                за сег определено акциите на БФБ са инвестицията на 2014
                И аз мисля така и за това съм 100% в акции на БФБ и смятам и за напред също да оперирам на нашия пазар....., някак си ми е по познат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  за сег определено акциите на БФБ са инвестицията на 2014
                  Невярно е, акциите на БФБ бяха инвестицията на 2012. И част от 2013.
                  Сега ти е жътвата. Другото е спекула.

                  Коментар


                  • за сег определено акциите на БФБ са инвестицията на 2014

                    Коментар


                    • таблицата я взех от сайта на Капман - може да са ги омотали

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        и "високодоходните" - демек рисковите схеми:

                        Има грешка в таблиците. Второ и трета колона са с разменени стойности.
                        Ти Би Ай пък дори не са разбрали, че 2013-та приключи отдавна и просто продължават да трупат доходност.
                        Last edited by fantasy_gt; 21.01.2014, 23:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Снимките са от сайта на Капман и май ми говорят че за пореден път индексните фондове са били всички останали! Кога ще имаме ЕТФ .
                          А това какво е :


                          ПОРТФЕЙЛ

                          От 01 февруари 2014 портфейлът на Алфа Индекс Топ 20 (с новото име Алфа SOFIX Индекс ще репликира индекса SOFIX. Така в него ще бъдат включени позициите, влизащи в индекса SOFIX със съответните им тегла в индекса.

                          За повече подробности относно структурата и начина на изчисляване на борсовия индекс SOFIX виж http://www.bse-sofia.bg/?page=IndexProfile&code=SOFIX


                          Към 1 февруари компаниите включени в индекса SOFIX, съответно в портфейла на Алфа SOFIX Индекс са:

                          Софарма АД-София
                          Адванс Терафонд АДСИЦ-София
                          Булгартабак-холдинг АД-София
                          Химимпорт АД-София
                          Монбат АД-София
                          Стара планина Холд АД-София
                          ТБ Първа Инвестиционна Банка АД-София
                          Албена АД-к.к. Албена
                          Еврохолд България АД-София
                          Неохим АД-Димитровград
                          ТБ Централна кооперативна банка АД-София
                          М+С хидравлик АД-Казанлък
                          Индустриален Холдинг България АД-София
                          Зърнени Храни България АД-София
                          Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София
                          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                          Коментар


                          • Снимките са от сайта на Капман и май ми говорят че за пореден път индексните фондове са били всички останали! Кога ще имаме ЕТФ .

                            Коментар


                            • и "високодоходните" - демек рисковите схеми:

                              Коментар


                              • я вижте как се справиха фондчетата през 2013!

                                Коментар

                                Working...
                                X