IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няма станали милионери от взаимен фонд!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига бе, Тони - не може никой мениджър на взаимен фонд да не е станал милионерин досега...

    Иначе според мен човекът е хубаво да си има доброволен пенсионан фонд, най-малкото за да намалява своите данъци.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Тони, фондовете в БГ режат глави. Комисионните им са огромни, как си се навил на такова чудо? Я кажи каква такса плащаш?
      The best things in life are free. The second best things are very expensive!
      не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
        А има ли фонд дето репликира софикс?
        няма м@мка им. има на златен лев за БГТР30 ама там много боклуци набутаха - Енергонита, Химснаб и т.н., не ща да ги следвам тях !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          Диверсификацията е за хора, които не знаят какво правят.

          - Уорън Бъфет


          Разбира се, не е препоръка
          абе прав си - той и Фортис го повтаря това от години, ама като си глава на семейство и още 2-3 зависят от доходите и спестяванията ти, май е по добре да си мааалко диверсифициран, а?
          Last edited by tony1975; 30.04.2013, 21:58.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Здравейте,
            пак предстоят една купчина почивни дни без интересни финансови новини.
            Имам чувството че 2013 година най-накрая ще е повратна във тая пуста финансова криза и си викам дали да не стана по-агресивен в инвестициите си. През всичките години от 2009 насам продължавам да слагам освен директно на БФБ и във Взаимен фонд. Някой мъдър съфорумец беше казал че не знае някой да е станал милионер ч/з инвестиции във взаимен фонд!!! Има ли смисъл да продължавам да капя там или да насоча всичко под мое управление?
            Вярно е че ч/з ВФ получавам една диверсификация ако не в друго поне във мисленето, но е и факт че личните ми инвестиции нарастнаха доста а взаимните фондове буксуват и основно папат такси!!!

            п.с. какво мислите за новия :"Адванс Глобал трендс"?
            А има ли фонд дето репликира софикс?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
              Диверсификацията е за хора, които не знаят какво правят.

              - Уорън Бъфет


              Разбира се, не е препоръка
              Тва ми хареса.

              Коментар


              • Аз от ВФ имам малко по-добра доходност от банков депозит, затова и днес си направих такъв, въпреки отвращението ми към подобен род "инвестиция".
                Щом докарваш ръст от личните ти инвестиции, не диверсифицирай. Аз печеля от имоти и пак ще набивам там.Диверсификацията е бошлаф работа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Здравейте,
                  пак предстоят една купчина почивни дни без интересни финансови новини.
                  Имам чувството че 2013 година най-накрая ще е повратна във тая пуста финансова криза и си викам дали да не стана по-агресивен в инвестициите си. През всичките години от 2009 насам продължавам да слагам освен директно на БФБ и във Взаимен фонд. Някой мъдър съфорумец беше казал че не знае някой да е станал милионер ч/з инвестиции във взаимен фонд!!! Има ли смисъл да продължавам да капя там или да насоча всичко под мое управление?
                  Вярно е че ч/з ВФ получавам една диверсификация ако не в друго поне във мисленето, но е и факт че личните ми инвестиции нарастнаха доста а взаимните фондове буксуват и основно папат такси!!!

                  п.с. какво мислите за новия :"Адванс Глобал трендс"?
                  Тези фондове са ти конкуренти за покупката на акции.Като им даваш пари подхранваш конкуренцията
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Диверсификацията е за хора, които не знаят какво правят.

                    - Уорън Бъфет


                    Разбира се, не е препоръка
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Няма станали милионери от взаимен фонд!

                      Здравейте,
                      пак предстоят една купчина почивни дни без интересни финансови новини.
                      Имам чувството че 2013 година най-накрая ще е повратна във тая пуста финансова криза и си викам дали да не стана по-агресивен в инвестициите си. През всичките години от 2009 насам продължавам да слагам освен директно на БФБ и във Взаимен фонд. Някой мъдър съфорумец беше казал че не знае някой да е станал милионер ч/з инвестиции във взаимен фонд!!! Има ли смисъл да продължавам да капя там или да насоча всичко под мое управление?
                      Вярно е че ч/з ВФ получавам една диверсификация ако не в друго поне във мисленето, но е и факт че личните ми инвестиции нарастнаха доста а взаимните фондове буксуват и основно папат такси!!!

                      п.с. какво мислите за новия :"Адванс Глобал трендс"?
                      Last edited by tony1975; 30.04.2013, 21:44.
                    Working...
                    X