IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
    да, в платформата ти е - онази дето е на раменете
    Ех, българино - не може ли да задържиш без да обидиш човека...
    Пуста проклетия...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
      Абе нещо в моята платформа ли има бъгясано?

      Последна сделка - 53.40, в момента - отляво 17.00 , отдясно 17.80, wtf
      да, в платформата ти е - онази дето е на раменете
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
        Абе нещо в моята платформа ли има бъгясано?

        Последна сделка - 53.40, в момента - отляво 17.00 , отдясно 17.80, wtf

        Ето обяснението:

        21-05-2013 - Уведомление за дивидент в акции (увеличение на капитала със собствени средства)
        Емитент: Спиди АД-София (0SP)
        На проведено ОСА от 17.05.2013 год. на Спиди АД-София (0SP), е взето решение за разпределяне на дивидент в акции за 2012 год., както следва:
        - Непаричен дивидент /дивидент в акции/ от увеличение на капитала със собствени средства - всеки акционер ще получи по 2 /две/ новоиздадени акции за всяка една съществуваща.
        Новоиздадените акции ще бъдат заверени по сметки на акционерите от Централен депозитар АД след вписването на увеличението на капитала в Търговския регистър и регистрирането на новата емисия в Централен депозитар АД.
        Право да участват в увеличението на капитала имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери на 14-ят ден след деня на ОСА, или към 31.05.2013 год.
        Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на участие в увеличението на капитала, е 29.05.2013 година.
        Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Абе нещо в моята платформа ли има бъгясано?

          Последна сделка - 53.40, в момента - отляво 17.00 , отдясно 17.80, wtf

          Коментар


          • Тука някой влезе рязко , или някой развърза на добра цена

            На 25 лв. ще я гледам таз компанийка, на тия нива хич не е интересна...

            Не е препоръка за каквото и да било
            Last edited by DidoDinev; 20.05.2013, 11:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Днес имах случка със Спиди.
              Не че им купих от акциите... върнах им пратка
              Бях си поръчал смартфонче по нета, но тия не ми дават да отворя пратката преди да платя. Казах им че котка в чувал никога не си позволявам да купувам
              С Еконт съм нямал такива проблеми. Отварям пратката, виждам дали е точно това което очаквам и тогава броя кеша.
              Сигурно нещата не са така прости и си е няква фирмена политика, но като клиент въобще не ме накефиха. Друг път отрано ще се уговарям с продавачите да ползват Еконт

              Иначе успех желая на акцията. Всеки отделен случай на успех е добре за БФБ като цяло.
              Защо им желаеш успех на акцията ...IPO то е според мен пълен провал ....а да си им клиент не питай ....след като съм им клиент и знам за кви истории иде реч не бих си купил и половин акция ....аналогична случка ...пращам пратка от днес за утре с фиксиран час на доставка .....звъни ми получателя отсреща вика ...КЪДЕ Е ПРАТКАТА ...отварям си аз онлаин модула им на Speedy ...кво да видя ?! Чекнали ...толожена доставка ...1 раб.ден ...бил ходил куриера дрън дрън ...така лесно "си измиват ръцете" просто никои не ходил ....и разправии и нерви само !

              Коментар


              • SPEEDY PARCEL SHOP

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                  Еконт имат такава услуга "отвори преди да платиш" при наложен платеж. Спиди обаче нямат. Между другото са едни от малкото които я нямат и затова не се ползват при сделки на частни лица.
                  Ясно. Е, губят ме и мен като клиент.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Днес имах случка със Спиди.
                    Не че им купих от акциите... върнах им пратка
                    Бях си поръчал смартфонче по нета, но тия не ми дават да отворя пратката преди да платя. Казах им че котка в чувал никога не си позволявам да купувам
                    С Еконт съм нямал такива проблеми. Отварям пратката, виждам дали е точно това което очаквам и тогава броя кеша.
                    Сигурно нещата не са така прости и си е няква фирмена политика, но като клиент въобще не ме накефиха. Друг път отрано ще се уговарям с продавачите да ползват Еконт

                    Иначе успех желая на акцията. Всеки отделен случай на успех е добре за БФБ като цяло.
                    Еконт имат такава услуга "отвори преди да платиш" при наложен платеж. Спиди обаче нямат. Между другото са едни от малкото които я нямат и затова не се ползват при сделки на частни лица.

                    Коментар


                    • Днес имах случка със Спиди.
                      Не че им купих от акциите... върнах им пратка
                      Бях си поръчал смартфонче по нета, но тия не ми дават да отворя пратката преди да платя. Казах им че котка в чувал никога не си позволявам да купувам
                      С Еконт съм нямал такива проблеми. Отварям пратката, виждам дали е точно това което очаквам и тогава броя кеша.
                      Сигурно нещата не са така прости и си е няква фирмена политика, но като клиент въобще не ме накефиха. Друг път отрано ще се уговарям с продавачите да ползват Еконт

                      Иначе успех желая на акцията. Всеки отделен случай на успех е добре за БФБ като цяло.

                      Коментар


                      • И на ИП-тата не им е лесна работата! Тези пари, които им бъдат платени за представянето на Еди-кой-си и уверенията за това, че си заслужава да се купува, може да им излязат през носа! Това е поемане на обещания от името на някой, който може изобщо да няма идея да ги спази, а просто да прибере едни пари, които така и няма да вкара в бизнеса...

                        Коментар


                        • е днеска има и шаранчета дето са клъвнали

                          Коментар


                          • ?
                            Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                            Коментар


                            • Защо няма оферти продава?
                              Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSE Will Rise Разгледай мнение
                                Изглежда ми балон на тези нива...Може би ако се търгуваше в интервала 25лв - 30лв щях да се замисля...


                                НЕ Е ПРЕПОРЪКА!!
                                И това е много, П/Б 5 е все пак
                                При тази рентабилност най-добре да отворим по една куриерска фирма...

                                Коментар

                                Working...
                                X