IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

    Не е ли застрахована?
    Застрахована е но това по никакъв начин не ме успокоява докато не видя да платят

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
      Евалата на Спиди - Успяха да направят почти невъзможното - Загубиха пратка 2м дълга на 30см на 40см - На стойност 1200лв - Да видим какво ще платят.

      Единственто предизвикателство което остана пред тях е да загубят пале - Но аз вярвам в тях
      Не е ли застрахована?

      Коментар


      • Евалата на Спиди - Успяха да направят почти невъзможното - Загубиха пратка 2м дълга на 30см на 40см - На стойност 1200лв - Да видим какво ще платят.

        Единственто предизвикателство което остана пред тях е да загубят пале - Но аз вярвам в тях

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

          Онзи ден си гледах на телефона как куриерът идва към мен на картата в реално време. Това да знам, че ще дойде между 12:00 и 12:30, а не между 9 и 6 е доста удобно и полезно. Така успях да излеза да обядвам, вместо да седя да го чакам цял ден, понеже не знам кога ще дойде.
          Да, супер е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            Смарт контрол на Спиди Ви дава достъп до следните опции:
            • Потвърждаване на доставка (незадължително)
            • Проследяване на пратката в реално време
            • Пренасочване на пратката към друг адрес
            • Отлагане на доставката за следващ ден
            • Отказване на пратка
            • Вход в приложението МySpeedy
            Повече информация за новата услуга Смарт контрол можете да намерите на сайта : https://www.speedy.bg/bg/smart-control
            Онзи ден си гледах на телефона как куриерът идва към мен на картата в реално време. Това да знам, че ще дойде между 12:00 и 12:30, а не между 9 и 6 е доста удобно и полезно. Така успях да излеза да обядвам, вместо да седя да го чакам цял ден, понеже не знам кога ще дойде.

            Коментар


            • Реклама на Български пощи.
              - Изпращате прясна ракия! Пристига отлежала!

              Коментар


              • Смарт контрол на Спиди Ви дава достъп до следните опции:
                • Потвърждаване на доставка (незадължително)
                • Проследяване на пратката в реално време
                • Пренасочване на пратката към друг адрес
                • Отлагане на доставката за следващ ден
                • Отказване на пратка
                • Вход в приложението МySpeedy
                Повече информация за новата услуга Смарт контрол можете да намерите на сайта : https://www.speedy.bg/bg/smart-control
                Last edited by Innocent; 15.03.2019, 10:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                  Защо да е добре за пазара? Те и без това не се търгуват.
                  защо да търгувам нещо, което само поскъпва и като го продам, после трябва да го купувам на по-висока цена?
                  държа го от 17,8 и съм взел съм 5 дивидента
                  сега е над 50. Защо да търгувам.

                  Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                  По-добре за пазара е, такива празни откъм интерес позиции да се махат и освободеният кеш да се инвестира в активните на пазара компании.
                  Спиди не е за суинг трейд, като вашите активни позиции, от които само губите, но си мислите че правете нещо....


                  Спиди е голяма позиция. Фри флота на свободните акции е към 30 млн. лв., което е достойно за SOFIX но Спиди не са манипуланти и не надуха акционерите до 750 с кухи сделки, за да го вкарат.

                  Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам акции.

                  Коментар


                  • Все повече интересни неща предлагат от Спиди:
                    https://www.logistika.bg/bg/menu/23/...ggxwvQTBjHrBJo

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      Това че няма да имат 95% не означава автоматично, че ще искат да са публична компания. Въпрос на решение между тях и Мектупчиян. но дано останат на БФБ, ще е добре за пазара да нямаме поредното делистване.
                      Защо да е добре за пазара? Те и без това не се търгуват. По-добре за пазара е, такива празни откъм интерес позиции да се махат и освободеният кеш да се инвестира в активните на пазара компании.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                        Споделям това мнение. Успех !
                        И аз, но само донякъде.
                        За растеж и потенциал винаги се дава принципно някаква премия. А място за такъв има, нашия пазар все още не е наситен толкова колкото на доста други държави относно е търговията.
                        А някои коефициенти тук са даже леко по изгодни отколкото при една софарма да речем, която не само бележи 30% годишен спад на профита, а и не може да се каже за нея горното изречение като нещо сигурно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Говоря само за себе си - пак 0. Причината - огромен балон, с показатели като на хай тек компания. Да не забравяме, че сме в Бг все пак и мажоритарите много лесно се обръщат на 180 градуса, когато трябва да делят нещо с дребосъка. Честито на печелившите, ако имам, бих продал, но нямам. Не е препоръкЪ - всеки сам да си решава. Успех
                          Споделям това мнение. Успех !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            Брой акции % към 31.12.2018
                            Спиди Груп АД 3,500,367 - 65.09%
                            GeoPost SA, France 1,333,979 - 24.81%
                            Други физически и юридически лица 543,273 - 10.10%
                            Общо 5,377,619
                            Всеки може да провери фрий-флоут-а. Конкретно него имах предвид. А и всички помним, какви практики битуваха преди 2008-ма от някои емблематични фондове към подобни книжа на яки дружества. Само казах, че това за мен не е грозде, категорично! И за отработени джибри не ми допада към моментна цена.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

                              Значи ти си бил. Чудех се кой може така смело да атакува аск-а. Харесвам такива трейдъри. Аз лично съм го правил няколко пъти и съм бил сам юнак на коня. Другите ми викаха "лудия Макс", защото трябвало да чакам на бида.

                              С чакане на бида не става пичове, това не е суинг трейд. Не е

                              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
                              Аз влязох с 350 бройки още на 42 лева преди година. Гледаме мача.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение

                                Аз влязох след НГ с едни 200бр. на средна 47.40 само и единствено с обиране на аска. Тук просто няма кой да ти продаде на бида.
                                Значи ти си бил. Чудех се кой може така смело да атакува аск-а. Харесвам такива трейдъри. Аз лично съм го правил няколко пъти и съм бил сам юнак на коня. Другите ми викаха "лудия Макс", защото трябвало да чакам на бида.

                                С чакане на бида не става пичове, това не е суинг трейд. Не е

                                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X