IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен, решението за очакваното мажоритарно навлизане в Спиди на Френската национална поща ще бъде взето след излизането на консолидирания отчет за 2020 г.
    Имам малко бройки, колкто за цвят. По резултатите за консолидирания за 2019 г. трябваше "сделката" да стане според мен на 52 - 52,50 лв.
    Не е препоръка за търговия. Това е препоръка да се правят само обосновани прогнози за развитие на дружеството.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

      Източник? Линк? Нещо?
      Попитай брокера си за подробностти!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Сигурно е !
        Убав е и тоз плондер спидито,
        Само да не стане гаф с очакванията в пика на ковида и да замирише на изгоряло
        Я всегда буду твоим поводом напиться.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Сигурно е !
          Източник? Линк? Нещо?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

            Това сигурно ли е? Възможно ли е да не поискат?
            Сигурно е !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Да подсетя че и тук ще има до няколко месеца търгово и от тук ще останат няколко милиона в ръцете на спекулантите!
              Това сигурно ли е? Възможно ли е да не поискат?

              Коментар


              • Да подсетя че и тук ще има до няколко месеца търгово и от тук ще останат няколко милиона в ръцете на спекулантите!

                Коментар


                • Браво! В България се продават много стоки и продукти втора употреба през сайтове като OLX. Базар Бг с кой куриер работят ?

                  Коментар


                  • Браво! Мнооого голям бизнес печелят с ОЛХ!

                    Коментар


                    • Спиди е новият партньор на Olx

                      от 31 Юли 2020 г. Еконт е чао чао след дълги години ...

                      Преустановяване на услугата доставка с ЕКОНТ в OLX.bg

                      https://blog.olx.bg/%d0%bf%d1%80%d0%...0%d0%b2%d0%ba/

                      това ми дойде на мейла
                      НОВО: OLX доставки със смарт услугите на Speedy.
                      Като продължение на новата идентичност на OLX искаме да ти предоставим повече възможности за добри избори.


                      С новия куриерски партньор в OLX, ние ти предлагаме много добри условия за доставкa, които да отговорят на очакванията и нуждите ти от съвременни функционалности и изгодни цени.
                      Какви са основните предимства на доставките със Speedy през OLX.BG*:


                      Изгодни цени за пратки до 3 кг

                      Това прави услугата изключително достъпна за всички частни потребителите, които използват платформата, за да купуват и продават стоки и артикули.


                      Нова смарт услуга за потребителите на OLX

                      Лесно управление на пратките за клиентите на Смарт Контрол услугата: пренасочване, отлагане, отказване и следене на пратките в реално време през десктоп компютър или мобилно устройство. С услугата Предикт разполагаш и с 60-минутен интервал за доставка!


                      Безплатни линк-съобщения във Вайбър/СМС към получателя при изпратена пратка.
                      И още:
                      • Без ограничение в броя пратки на месец

                      • Безплатна услуга „Преглед и тест“ за пратките с наложен платеж

                      • Опция за автоматично имейл известяване до купувача при подготвена пратка от продавача

                      • Изгодни цени за връщане на всички непотърсени пратки – на цена офис-офис
                      Къде и как да подготвиш пратка?
                      1) Влез в профила си в OLX и избери меню "Доставка“

                      2) Избери „Поръчай” със Speedy

                      3) Създай товарителница и генерирай номер на пратката

                      4) Създай заявка за куриер, ако изпращаш от адрес
                      *Отстъпките от цената за доставка потребителите на OLX могат да получат, ако подготвят пратката през панела за доставка в OLX.

                      **Засега OLX доставка със Speedy може да се подготви само през десктоп и мобилната версия на сайта.
                      Бихме искали да те уведомим, че след 31.07.2020г., услугата доставка с ЕКОНТ няма да е активна през OLX.bg. Благодарим на Еконт за дългото и добро партньорство, както и на всички потребители за доверието и проявеното разбиране към предстоящите промени. Повече информация ще откриеш тук. В резултат на промените молим да се запознаеш и с внесените изменения в Общите условия за ползване на OLX, които ще влязат в сила, считано от 31.07.2020г.:

                      Твоята удовлетвореност е най-важна за нас, затова ако имаш допълнителни въпроси, не се колебай да се свържеш с нас. През това време продължаваме да работим по нови проекти, които да ти помогнат за повече успешни сделки.

                      Екипът на OLX!
                      Last edited by oslo; 16.07.2020, 18:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        хехе, не съм, но се чудех, явно имат вътрешно инфо за много добър отчет и за Кю2, затова е тази активност? ИЛи пък си въртят някакви бройки, знам ли. Но Спиди рулират, просто няма как да не ги похваля
                        За Чез Разпределение нямам идея, но за Спиди ще кача няколко изречения от една статия която публикувах вчера в темата Оптимизъм ...

                        "А ако си мислите, че COVID-19 е повлиял негативно върху бизнеса, помислете пак. Точно обратното: заради затварянето на физическите магазини и вълната от уволнения броят на сайтовете в интернет расте. Кварталният търговец за цветя, който доскоро е разчитал основно на продажби в магазина, започва да продава стоката си онлайн и има нужда от онлайн магазин. "

                        + куриер

                        Повече можете да прочетете тук: Как SiteGround се превърна в световен играч на хостинг пазара

                        п.п виждам, че са открили и три нови офиса през последните няколко дни https://speedy.bg/bg/news
                        Last edited by Innocent; 16.07.2020, 13:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                          При всички е така. Днес да не си инвестирал дивидента от Спиди в ЧЕЗ Разпределение. Виждам че е минала хубава бройка
                          хехе, не съм, но се чудех, явно имат вътрешно инфо за много добър отчет и за Кю2, затова е тази активност? ИЛи пък си въртят някакви бройки, знам ли. Но Спиди рулират, просто няма как да не ги похваля
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Радвам се, че бях прав за позицията.
                            Жалко, че бях дълги години сам юнак на клона
                            Вие търчахте по избушеняците, вижте SOFIX къде е, Спиди къде е за 5 години...
                            Плюс това френска държавна компания, няма шанс за политическо клатене..

                            Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              При мен са превели целия, а не само 50% - евалата, компания не просто за пример, ами и за подражание. Ех, ако имаше повече такива мажовци
                              При всички е така. Днес да не си инвестирал дивидента от Спиди в ЧЕЗ Разпределение. Виждам че е минала хубава бройка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Получих дивидента днес
                                При мен са превели целия, а не само 50% - евалата, компания не просто за пример, ами и за подражание. Ех, ако имаше повече такива мажовци
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X