IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ФР (конс.) Промяна
    2017 7,989
    2018 12,677 + 58.7%
    2019 19,026 + 50.1%
    2020 31,018 + 63.0%
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • По-високият темп на ръст на приходите над разходите води до увеличението на EBITDA през 2020 г. с 29.4%, а на нетната печалба с 66.4%. Съответно се подобрява рентабилността – EBITDA маржин нараства от 20% през 2019 до 21% през 2020. При нетната печалба повишението е от 8.3% на 11%. Подобрението е основно от подобрената рентабилност на ДПД Румъния, докато индивидуалните показатели на Спиди АД се запазват сравнително стабилни.

      http://www.x3news.com/?page=News

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
        SDPY? WTF? Sdeepy?
        Пак добре, че можеше и да е Sleepy...

        Коментар


        • Груйче, ти позна за 70,да видим ще познаеш ли за 80 лева..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Хоп, супер, вече сме с новия код в темата - мерси на Мариян

            Направих си малка статистика за броя на инвеститорите тук:
            01.09.20 - 409
            01.10.20 - 411
            01.11.20 - 416
            01.12.20 - 434
            01.01.21 - 442
            01.02.21 - 416
            23.02.21 - 408

            Ми явно дребосъкът е поизлязъл, доволен от печалбата - къде е отишъл, ще се върне ли, няма ли, държи ли китни под възглавницата или си купува пресен китайски лешпер - който както иска, така да го тълкува
            Голяма част от електрониката по света е произведена в "Лешперски" Китай, но това не пречи на компаниите да си продават продуктите ! Съжалявам, че не купих повече от този "Лешпер" !

            Коментар


            • SDPY? WTF? Sdeepy?

              Коментар


              • Хоп, супер, вече сме с новия код в темата - мерси на Мариян

                Направих си малка статистика за броя на инвеститорите тук:
                01.09.20 - 409
                01.10.20 - 411
                01.11.20 - 416
                01.12.20 - 434
                01.01.21 - 442
                01.02.21 - 416
                23.02.21 - 408

                Ми явно дребосъкът е поизлязъл, доволен от печалбата - къде е отишъл, ще се върне ли, няма ли, държи ли китни под възглавницата или си купува пресен китайски лешпер - който както иска, така да го тълкува
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                  А бе ако питаш мен, направо трябваше DPD да е новия код...
                  Съгласен
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Хм, странно, изведнъж изчезнаха котировките продава до 74-5 лева? някой вече е чел консолидирания?
                    П.С. Мерси, Мариянски, важно е една от най-добрите компании - с реален, растящ и по време на грипа бизнес и супер точни мажоритари да е изписана с новите си абревиатури. SPY щеше да е по-добре, но е и SPDY също става и със сигурност е по-добре от светия ДУХ и други подобни
                    А бе ако питаш мен, направо трябваше DPD да е новия код...
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Хм, странно, изведнъж изчезнаха котировките продава до 74-5 лева? някой вече е чел консолидирания?
                      П.С. Мерси, Мариянски, важно е една от най-добрите компании - с реален, растящ и по време на грипа бизнес и супер точни мажоритари да е изписана с новите си абревиатури. SPY щеше да е по-добре, но е и SPDY също става и със сигурност е по-добре от светия ДУХ и други подобни
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Марияне, вземи ѝ оправи кода, че не върви на едно от топ 3 дружествата на БФБ да му стои само стария код!
                        Слушам Сър!
                        Веднага Сър!

                        Но системата каза НЕ!

                        Правя списък с теми, които не мога да променя и ще пращам на програмист.

                        Коментар


                        • Да си бутна темата нагоре, да не кажат, че съм я заебал.

                          Марияне, вземи ѝ оправи кода, че не върви на едно от топ 3 дружествата на БФБ да му стои само стария код!

                          Иначе по темата - пратих пратка до Франция с тях - за 5 минути му взеха поръчката, за 9 дни (7 работни) пристигна с тракване по целия маршрут и пращане на мейли накрая кога ще пристигне и приблизителен час - поздравления, наистина професионално обслужване! От Бг пощи пък си чакам вече 10-ти ден някой нещо да ми каже поне, един телефон да дрънне, или мейл да напише, за освобождане на една дребна пратка от САЩ, която ми виси в митниците, и за която съм ги упълномощил да ми я освободят. Ма стандарт, какво да правиш...

                          Иначе си стигнахме 70 с кеф, сега чакаме и 80 след отчета, по който ще сметнем и цената и за новото търгово. Ма балоняк, друго си е да си инвестираш в акции от суфлекса или кандидати за там...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                            До две седмици след сключване на сделката в резултат, на която се преминава прага от 50% или от 2/3. Тоест минимум един месец от датата на съобщението, което още не съм видял да са пуснали. След което КФН ще одобрява поне още един месец. Най-рано виждам задължително търгово през месец май.
                            Благодаря! Днес виждам, че се е получила добра търговия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                              Първото търгово е ясно. Някой от колегите във форума има ли инфо след колко време по закон трябва да бъде направено второто търгово предложение ? Благодаря предварително.
                              До две седмици след сключване на сделката в резултат, на която се преминава прага от 50% или от 2/3. Тоест минимум един месец от датата на съобщението, което още не съм видял да са пуснали. След което КФН ще одобрява поне още един месец. Най-рано виждам задължително търгово през месец май.

                              Коментар


                              • Първото търгово е ясно. Някой от колегите във форума има ли инфо след колко време по закон трябва да бъде направено второто търгово предложение ? Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Working...
                                X