IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Потреблението в България е обречено да расте при това с големи темпове. Това е вторият стълб върху който е изграден фундамента.
    А какво правим с населението, защото то е обречено да намаля ?

    Коментар


    • Груйче , да видим дали пак ще познаеш за 80 лева..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
        Балонери, на колко очаквате тук търговото?
        Аз очаквам 66 кинтаж, но с голям реверанс от мажовиците
        40 ми е макса, не заслужава и 30 тоя балоняк. Без към Алтерко и старопланинските, там е истината!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Кавичките от мен, все в потока на моята иносказателност!
          Дано да имам възможност да те поздравя, ако не е така!
          Инта, дръж хес, мес, м+с и пес, надявай се да ПФ-тата да помпят най-големия дирижабъл на БФБ - старопланинските акции, догодина държавата пак да им налее милиони по някоя програма за заетост, за да могат да ги разпределят като дивиденти на акционерите, и бъди рахат. Не се занимавай с балоняка тук, той е за хора, дето нямат 60 години, знаят що е комплотер и че мишката не е гризач, а с нея се клика и се поръчват разни работи. Дори не говоря за новото поколение, дето мажат по екрана и си поръчват с щракане на пръсти Мани го - балоняк и толкова, елките отдавана щракат за цени под 50, а и Валерко иска да ни преебе постоянно, като си гласува акции по леФ и тантиеми за по няколко милиони - крадци и разсипници само са тук. Пък и държавата яко им налива, за да не фалират и да си пазят работниците. И на фона на това П/Е по-ниско от всяко едно старопланинско и сходен дивидент, без да се налага да дават 150% от печалбата си, получаена като дотация от държавата.

          Иначе и аз си гледам около нас - пред офиса на Спиди редовно опашки по 6-7 човека към 18-18.30 часа. Препоръчвам ги и на колеги - учудващо, смао позитивни коментари и лафчета, че вече нямало да ползват Еконт (нали трябва д аима и малко селска реклама), щото тези били по евтини, а и им ги носили до вратата. А ръстът - ми според мен ще е двуцифрено чесло поне следващите 5 години! Колкото до потреблението, понеже феновете на старопланинските дирижабли не обичате статистиката (нали там сте в топ 3 в света и дъра-бъра, нищо че го няма в ни една статистиката, освен в корпративните митове), ето ви за "спадащото" потребление у нас - знам, знам, те лъжат и мамят в НСИ, само шефовете на старопланинсите говорят истината, как били в топ 3 на нещо си, ама от БТПП не знаят за подобни неща



          А защо расте потребелнието и как ще расте още всяка следваща година, вероятно и сам можеш да се сетиш. Бъди здрав и успешен, а младите компании остави на младите, ти си гледай г-н другаря Велев и бъди рахат!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Кавичките от мен, все в потока на моята иносказателност!
            Дано да имам възможност да те поздравя, ако не е така!
            Във всяко едно общество основния двигател са младите хора, реално те изкарват и харчат повече. За моя голяма радост през последните години все повече хора са заети в Ит сектора в Бг. Най-високите средни заплати в България са именно там. Нищо не може да спре развитието в световен мащаб на Ит сектора, увеличаване на онлайн продажбите и броя на доставените пратки от куриерските компании.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Българската икономика ще започне да расте след кризата, най-рано догодина. Най-тежкото последствие от пандемията е отложеното потребление – по тази причина през миналата година в бюджета не са постъпили над 1 милиард лева – посочват от Стопанската камара.

















              financebg.com
              Българската икономика ще започне да расте най-рано догодина - Финансови новини







              Събират хората, да си купят ваксина, ако се наложи ха ха
              Е ако Бацето осигури ваксинацията, ще се извадят парите от дюшеците и ще се пукат в моловете хаха

              Коментар


              • Българската икономика ще започне да расте след кризата, най-рано догодина. Най-тежкото последствие от пандемията е отложеното потребление – по тази причина през миналата година в бюджета не са постъпили над 1 милиард лева – посочват от Стопанската камара.

















                financebg.com
                Българската икономика ще започне да расте най-рано догодина - Финансови новини








                Коментар


                • Балонери, на колко очаквате тук търговото?
                  Аз очаквам 66 кинтаж, но с голям реверанс от мажовиците

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Потреблението в България" да расте "при това с големи темпове. Това е вторият стълб върху който е изграден фундамента.

                    Кавичките от мен, все в потока на моята иносказателност!
                    Дано да имам възможност да те поздравя, ако не е така!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      За ръстове в проценти на онлайн всеки говори и пресмята, докато за стихващото потребление никой не смее да го притури към сметката, поне на мен ми убягва в цветните картинки,- аз съм си на възраст вече та при мен може да е по промазано и да не ми е баш еднозночен ръста.
                      Потреблението в България е обречено да расте при това с големи темпове. Това е вторият стълб върху който е изграден фундамента.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                        Всеки сам решава къде да инвестира. Лично аз залагам на все по-голямата група от млади и хора на средна възраст, които пазаруват онлайн в Бг и от чужбина. Всеки по-голям физически магазин вече има и онлайн магазин, увеличава се броя на изцяло онлайн магазините всяка година. Корона вируса само ускори увеличаването на онлайн продажбите и увеличаването на броя пратките в Бг и чужбина. В ТП на Спиди е написано, че през следващите 6 години очакват ръст на кон. приходите между 8 и 12% по памет. Това означава, че ще имат около 500 милиона приходи през 2027г., което лично според мен е консервативен вариант. От началото на година нищо не се е променило, напротив. В момента отново се намираме в поредния локдаун, онлайн продажбите и куриерските пратки очаквам отново да са високи през цялата година.

                        За ръстове в проценти на онлайн всеки говори и пресмята, докато за стихващото потребление никой не смее да го притури към сметката, поне на мен ми убягва в цветните картинки,- аз съм си на възраст вече та при мен може да е по промазано и да не ми е баш еднозночен ръста.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Груйче, тук съм от след първият дивидент- ще видим от цената на търговото..Винаги има къде да наместиш едни пари..Например сега ми предлагат една много интересна земеделска земя с арендатори..Не се фиксирай само тук..
                          A що бе, Остави го да се фиксира. Може да му харесва.

                          Коментар


                          • Всеки сам решава къде да инвестира. Лично аз залагам на все по-голямата група от млади и хора на средна възраст, които пазаруват онлайн в Бг и от чужбина. Всеки по-голям физически магазин вече има и онлайн магазин, увеличава се броя на изцяло онлайн магазините всяка година. Корона вируса само ускори увеличаването на онлайн продажбите и увеличаването на броя пратките в Бг и чужбина. В ТП на Спиди е написано, че през следващите 6 години очакват ръст на кон. приходите между 8 и 12% по памет. Това означава, че ще имат около 500 милиона приходи през 2027г., което лично според мен е консервативен вариант. От началото на година нищо не се е променило, напротив. В момента отново се намираме в поредния локдаун, онлайн продажбите и куриерските пратки очаквам отново да са високи през цялата година.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Груйче, тук съм от след първият дивидент- ще видим от цената на търговото..Винаги има къде да наместиш едни пари..Например сега ми предлагат една много интересна земеделска земя с арендатори..Не се фиксирай само тук..
                              А, хубаво, аз за БФБ говоря. Иначе алтернативи по света колкото щеш, ма на клетата борсичка друг такъв "балоняк" няма!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Груйче, тук съм от след първият дивидент- ще видим от цената на търговото..Винаги има къде да наместиш едни пари..Например сега ми предлагат една много интересна земеделска земя с арендатори..Не се фиксирай само тук..

                                Коментар

                                Working...
                                X