IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрата дебитна карта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
    Ако иде реч за плащане с показалец , видео тук> http://bnt.bg/bg/news/view/87499/plashtane_s_palec
    Не, не е с отпечатък.
    С отпечатък може да плащаш само на касата.
    Още, с отпечатък не можеш да платиш през своя апарат /мобилен или стационарен/ за друг абонат
    С отпечатък не можеш да си повикаш транспорт и да купиш онлайн застраховка
    С отпечатък не можеш да контролираш броя пътници в транспортното средство
    С отпечатък ВИНАГИ трябва да си там
    С отпечатък едва ли можеш да даваш или /бидейки Компанията -мобилатор/ да ползваш нисколихвен /или безлихвен/ кредит от стотици милиони евро
    С отпечатък не можеш, /бидейки Компанията-мобилатор/ да извършваш подобни на банковите услуги, не бидейки Бамка. Вярно, Ментел започнаха да се изявяват като лихвари, с измислени тъпи кредити с извънредно висока лихва, с което, вместо да подобрят обслужването си и да служат на клиента, го ограбват но...такава им е реалността - дефектна из основи.
    С тези си действия/бездействия/, същите изгубиха вече над милиард, /тоест, реализираха пропуснати ползи/ но, акълът им стигна, колкото...да обявят Андреас Майерхофер за...МЕНИДЖЪР НА ГОДИНАТА...заради най-великия гаф, който сътвориха 2010-та.
    Какво да говорим, има луди-да плащат. Той и чичко Карлос Слим, стига да им влезе /май вече е/ на АТ под шапката с 20%, едва ли би могъл да ги спаси - срещу некадърност цяр няма...
    Last edited by Pyramid; 29.10.2012, 13:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Най-добрата дебитна карта е тази, която не се налага да разнасяш със себе си и от която трудно се гепят пари дори, ако се докопат до личните ти данни. настоящите технологии куцат яко, ежедневно се случват хиляди пробиви и т.н. Някъде из сайта тук, погледни, има поместено доста повече по моята технология, така наречена от мен, LCBS /базирана на местни х-ки система за разплащане/ та, там може да видите малко повече относно "най-добрия начин". Слагам го в кавички, защото се видя, вече три години, че едни "тарикати" като мобилните оПИРАТори, имайки се за "голямата работа", така и не осъзнаха, какво им бе занесено на крака. нещо подобно, четох, уж руските оПИРАТори започнаха да кърпят миналата година но, докъде и дали са го докарали, Господ знае.
      Такива работи, момци.
      Ако иде реч за плащане с показалец , видео тук> http://bnt.bg/bg/news/view/87499/plashtane_s_palec
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
        Еми аз съм го написал ама кой да чете.Въпроса е зададен от любител към ПРОФИ(разбирай го както решиш)
        разбирам, че си снощен и не знаеш какво пишеш толкова рано...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          ще ме прощаваш, но такса за плащане на пос терминал е тотално безумие и е против основната логика на картите, а именно - неизпозлването на пари в брой (смятам знаеш защо се прави този трик и се насърчават хората в тази насока да боравят с "електронни" пари). Това си е роден феномен и за мен такава карта е само едно - пълен шит (както се разбра по-долу и "българската" фибанка, дето уж е лидера на пазара в тази насока, също има такса за плащане при търговец на пос терминал), каквито и други екстри да ми предлага, но всеки сам си знае
          и ти какво сега ????


          ще влезнеш в магазин ................ ще похарчиш 100, 200, 500, 1000 лева или повече и ще те спре да платиш с картата защото ще ти вземат 0,20 лв. отгоре

          или ти едно кибритче го плащаш с дебитна/кредитна карта и ти бъркат в г*зЪ с тези 20 стинки

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            тя голяма такса тая ...................... чак те е хванало срам да напишеш, че е 20 стинки

            а ти защо не написа, че при редица търговци с тази карта ползваш до 20% отстъпка
            Еми аз съм го написал ама кой да чете.Въпроса е зададен от любител към ПРОФИ(разбирай го както решиш)
            За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              тя голяма такса тая ...................... чак те е хванало срам да напишеш, че е 20 стинки

              а ти защо не написа, че при редица търговци с тази карта ползваш до 20% отстъпка
              ще ме прощаваш, но такса за плащане на пос терминал е тотално безумие и е против основната логика на картите, а именно - неизпозлването на пари в брой (смятам знаеш защо се прави този трик и се насърчават хората в тази насока да боравят с "електронни" пари). Това си е роден феномен и за мен такава карта е само едно - пълен шит (както се разбра по-долу и "българската" фибанка, дето уж е лидера на пазара в тази насока, също има такса за плащане при търговец на пос терминал), каквито и други екстри да ми предлага, но всеки сам си знае
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • „ЦЕНТРАЛНА КООПЕРАТИВНА БАНКА” АД уведомява своите клиенти, че с решение от 20.09.2012 г. на Управителния съвет на ЦКБ АД са одобрени промени в Приложение № 1 „Тарифа за лихвите на ЦКБ АД по разплащателни, депозитни и други сметки, към Тарифата за лихвите таксите и комисионните, прилагани от ЦКБ АД.

                http://www.ccbank.bg/uf/TarifaCCB/12...2_26112012.pdf

                Промените влизат в сила, считано от 26.11.2012 г. - за всички разплащателни сметки и разплащателни сметки на физически лица с издадени персонални дебитни карти към тях.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                  Аз само да попитам като аматьор.Случайно ли пропусна да напишеш,че май са единствената банка която от 6-7 месеца взима такса при търговец в бг или пропуска е професионално изкривяване?
                  тя голяма такса тая ...................... чак те е хванало срам да напишеш, че е 20 стинки

                  а ти защо не написа, че при редица търговци с тази карта ползваш до 20% отстъпка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    При ЦКБ годишната лихва не е 3%!!! Не заблуждавайте.
                    нямам идея за лихвата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      По-рано беше, имах, сега колко е, ако знаеш, щото и тази която имам от малка банка я намалиха на 2?
                      Доколкото помня, ако е над 3000 салдото го олихвяват с 3%, иначе е нисък процента.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        При ЦКБ годишната лихва не е 3%!!! Не заблуждавайте.
                        По-рано беше, имах, сега колко е, ако знаеш, щото и тази която имам от малка банка я намалиха на 2?
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                          и други взимата такса при търговец
                          При ЦКБ годишната лихва не е 3%!!! Не заблуждавайте.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                            Аз само да попитам като аматьор.Случайно ли пропусна да напишеш,че май са единствената банка която от 6-7 месеца взима такса при търговец в бг или пропуска е професионално изкривяване?Също ползвам тяхна карта от десетина години и нямам оплаквания дори имаше момент когато на една сметка даваха две карти което съответно увеличаваше лимита но пусто аматьорското любопитство
                            и други взимата такса при търговец

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              няма какво да се занимаваш с аматьори ........................ най-добри са ЦКБ картите VISA Electron при дебитните карти

                              1. без месечна или годишна такса
                              2. плащане без такси на ток, вода, кабел, нет и каквото ти дойде на акъла
                              3. годишна лихва от 3%
                              4. безплатно ползване на он-лайн платформата им с електронен подпис
                              5. без такса за откриване и без такса за закриване на картата или ибана (сметката)
                              6. такса от 20 ст. при теглене от банкомат или от ПОС терминал
                              7. ползвам ЦКБ от 10 години и изключително активно и в чужбина ........... супер доволен съм

                              имам дебитна и в ПИБ, но я ползвам само в краен случай, че ми е омръзнало от таксите им за цяло и нещяло
                              Аз само да попитам като аматьор.Случайно ли пропусна да напишеш,че май са единствената банка която от 6-7 месеца взима такса при търговец в бг или пропуска е професионално изкривяване?Също ползвам тяхна карта от десетина години и нямам оплаквания дори имаше момент когато на една сметка даваха две карти което съответно увеличаваше лимита но пусто аматьорското любопитство
                              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                              Коментар


                              • Прочее, "лихвите по картите", които уж се свързват с тях, както и другите такси и условия, всъщност, се начисляват/определят от баМ-ката, която ни ги издава. Само напомням

                                Коментар

                                Working...
                                X