IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои са мразените(нагли) мажоритари на БФБ 2

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
    Наричаш премазването на народа изблици.

    И ти не си у ред ама ХИЧ.
    не може да си ортак с черепа и да се опитваш да ни убедиш, че ти дреме за народа...избери си едната страна и я дръж неотклонно.

    никой не оспорва, че черепа е гаден мажо, но ти се чудим..хем си се нахендрил сам хем продължаваш да риташ, а сега ББ ти е виновен.
    С нищо не е по-лош от предходните - набий си го в глават. Просто икономиката е на цикли.

    ето аз примерно съм върл противник на цигарите и по тази причина никога не съм си купувал акции на цигарено дружество...даже да съм бил наясно, че си струва.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Симов почини малко или пиини нещо успокоително- нещо много се изнерви. Казах ти да не гледаш загубите от ХДПАТ, а здравето си. Безпокоиш ни с тези изблици
      Наричаш премазването на народа изблици.

      И ти не си у ред ама ХИЧ.
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Симов почини малко или пиини нещо успокоително- нещо много се изнерви. Казах ти да не гледаш загубите от ХДПАТ, а здравето си. Безпокоиш ни с тези изблици

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          Симов,

          Никой политик не ти е виновен, че си се набил ортак с Васил Божков. И се радвай, че ГЕРБ не барат олигарсите, защото иначе Холдинга отдавна трябваше да са го закрили по ред причини (повече от една).

          поздрави
          И ти ли изпростя Бертраме. Аз за Божков ли говоря тук.

          Кво да се радвам, че не ги барат. голема радост. Точно заради това сме на това дередже щото не ги барат.

          По ред причини само в твоята глава Бертраме.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
            Кой колеги твоите ли колеги и ти ли си гербер прост.
            Симов,

            Никой политик не ти е виновен, че си се набил ортак с Васил Божков. И се радвай, че ГЕРБ не барат олигарсите, защото иначе Холдинга отдавна трябваше да са го закрили по ред причини (повече от една).

            поздрави
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              Кой колеги твоите ли колеги и ти ли си гербер прост.
              Ей ти си бил пълна мърша, това казва ли са ти го,а?
              Я не спамвай темите.Измекяр с червени очила.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoKoLoVv Разгледай мнение
                АМСТЕРДАМ АДМИНИСТРАТОРКАТА С КРИВИТЕ ВЪЗПРИЯТИЯ, Я ВИЖ В ТАЗИ ТЕМА В КАКВО ЩЕ МЕ ОБВИНИШ, ЧЕ ЩЕ ТИ ВЗЕМА ХЛЯБА.
                И ПАК СИ ПОМИСЛИ ДРУГИЯТ ПЪТ, КАТО СЕ ПРАВИШ НА АДМИНИСТРАТОРКА.
                Лъжа ли е. Прости гербери.

                Прост си е прост това е не е обида е състояние ПРОСТО съзнание.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Симов моляж те не обиждаи колегите- те не са виновни , че ВБ мами акционерите си
                  Кой колеги твоите ли колеги и ти ли си гербер прост.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                    Па ти си толкова прост да не знаеш кой е бил Йосиф па мнения си тръгнало да даваш тук. Ей това сте вие Герберите прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости и лъжливи.

                    Не ми е жал за 80% от народа прости като Йосиф и тоя тук измислен Вътращар. Обаче ми е жал за 20% от народа които не са боклук жалко за тях, че такива наглеци като Борисов дойдоха да го управляват.
                    АМСТЕРДАМ АДМИНИСТРАТОРКАТА С КРИВИТЕ ВЪЗПРИЯТИЯ, Я ВИЖ В ТАЗИ ТЕМА В КАКВО ЩЕ МЕ ОБВИНИШ, ЧЕ ЩЕ ТИ ВЗЕМА ХЛЯБА.
                    И ПАК СИ ПОМИСЛИ ДРУГИЯТ ПЪТ, КАТО СЕ ПРАВИШ НА АДМИНИСТРАТОРКА.

                    Коментар


                    • Симов моляж те не обиждаи колегите- те не са виновни , че ВБ мами акционерите си

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вътрещаря Разгледай мнение
                        Знаех си, че един ден ще трябва да ти го кажа и покажа.Този ти начин на държане е супер глупав и супер тъп.
                        Да ама не много си болен симов лекувай се докато в време.Кои е Йосиф, че бил потънал някъде си.ахахахаха
                        Ама много ти е лошо бре.Само едно помни че държава и страна са две различни понятия.
                        И това е начина ми на мислене, а не вашият е като на жертви.Това малка разлика ли е според теб.

                        Малоумен троле скрии се някъде докато можеш.
                        Па ти си толкова прост да не знаеш кой е бил Йосиф па мнения си тръгнало да даваш тук. Ей това сте вие Герберите прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости прости и лъжливи.

                        Не ми е жал за 80% от народа прости като Йосиф и тоя тук измислен Вътращар. Обаче ми е жал за 20% от народа които не са боклук жалко за тях, че такива наглеци като Борисов дойдоха да го управляват.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                          Слабоумен си, та майка плаче. Точно като патрона си. Простия Йосиф потъна в дън земя от срам и ти ще потънеш като него жалко подобие Йосифско.

                          Знаех си, че един ден ще трябва да ти го кажа и покажа.Този ти начин на държане е супер глупав и супер тъп.
                          Да ама не много си болен симов лекувай се докато в време.Кои е Йосиф, че бил потънал някъде си.ахахахаха
                          Ама много ти е лошо бре.Само едно помни че държава и страна са две различни понятия.
                          И това е начина ми на мислене, а не вашият е като на жертви.Това малка разлика ли е според теб.

                          Малоумен троле скрии се някъде докато можеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вътрещаря Разгледай мнение
                            Ами тя БФБ беше и при Царя, при Костов, при Станишев все държавна.
                            Царвулче не ми пиши с този тон защото си прекалено малоумен и тука си написал много глупости.
                            Къде ти е държавата и къде страна имаш ли разлика м/у тия двете, а глупаво човече.А?
                            Не са ми никакъви Б.Б или ГЕРБ.Ама вие сте много жалки и начина ви на мислене е от преди 1 век.Ужас и срам за вас.Тава е.

                            Там е разликата ,че аз имам такова мислене, което не отговаря на твоето, което пък е резултата от годините на преход и влиянието на държавата в живота ти явно.
                            Парцалче не пиши повече, че си супер невеж, някои факти ти се губят, а това твоето е срамно вече.
                            Слабоумен си, та майка плаче. Точно като патрона си. Простия Йосиф потъна в дън земя от срам и ти ще потънеш като него жалко подобие Йосифско.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Ами тя БФБ беше и при Царя, при Костов, при Станишев все държавна.
                              Царвулче не ми пиши с този тон защото си прекалено малоумен и тука си написал много глупости.
                              Къде ти е държавата и къде страна имаш ли разлика м/у тия двете, а глупаво човече.А?
                              Не са ми никакъви Б.Б или ГЕРБ.Ама вие сте много жалки и начина ви на мислене е от преди 1 век.Ужас и срам за вас.Тава е.

                              Там е разликата ,че аз имам такова мислене, което не отговаря на твоето, което пък е резултата от годините на преход и влиянието на държавата в живота ти явно.
                              Парцалче не пиши повече, че си супер невеж, някои факти ти се губят, а това твоето е срамно вече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Неразплащането на време е абсолютно правилно що се отнася за надути сметки 200-300%. Добре си дал за пример консумативите за болниците. Ходил ли си до болничен стационар ? Знаеш ли, че навсякъде вървят яко едни кинти за снабдяване а в това време карат всеки да си плаща за консумативи. Поне сега течовете намаляват и псевдо бизнесмени и мажовци рИват. Някак си е цинично да им съчустваме понеже имали проблем с ББ..... заради очакваните жълти стотинки (ако си спазят обещанията за дивидента )
                                Даже си мисля , че ги щади .... Ако продължи на втори рунд повечето ще хвърлят кърпата и ще отпрашат към Лондон
                                Правилно е само в твоята глава.

                                Що фирми бяха съсипани от това, че Борисов хитреца не се разплати с бюджетните а те от своя страна с фирмите за всякакви услуги просто е грозна гледка.

                                За сметка на това парите се държаха по банките за да печелбарстват такива като Бориславова.

                                Мутро измекярски комунизъм нищо повече.

                                И да си го набиете в главите герберо изеднически. Болниците са държавни и са на издръжка на държавата а не те да се самоидържат. за какво хората внасят здравни вноски и здравната каса има резерв.

                                Къде е резерва на здравната каса. Хората не внасят прави за да ги краде Борисов и да ги вкарва в общия кюп.

                                И за твое сведение заради мизерника изеднически общините бяха останали без хартия за разпечатване една справка не можеха да издадат.

                                ПФУУУУУУ и гнусно управление и изедниците дето го защитават. Дано на всички ви отидат душите в ада изедници комунистически и безбожни.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X