IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДЗПО къде да си преместя партидата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
    При ИНГ също си и спокоен , че няма как компанията майка / ИНГ груп/ да фалира ОТНОВО , щото съвсем скоро го направи )) , само в хода на вървящото преструктуриране /разделяне с несвойствените дейности/ холандското правителство да не реши да го продаде на някой тим примерно ) но това са неща за които можем само да гадаем.
    Предлагам ти да не отваряме кутията на Пандора с фалиралите майки, защото по твоята логика това трябва да го пренесем върху голяма част от финансовата система в България - а после КФН и БНБ ще ни налетят яко. Недей говори глупости просто.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
      Колко повече време бе? 5 години малко ли са? Твоята наглост и безочливост минават всякакви граници! Вижда се как се правят продажбите в Алианц - с откровени лъжи, заблуждаване на клиентите и обещания за доходност!
      Пийни едно малко да се успокоиш и се старай да приемаш и чуждото мнение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
        Колко повече време бе? 5 години малко ли са? Твоята наглост и безочливост минават всякакви граници! Вижда се как се правят продажбите в Алианц - с откровени лъжи, заблуждаване на клиентите и обещания за доходност!
        Дааааа, защото всеки е застраховател и осигурител, ако не в Алианц, в другите и се гледа ползата за "агента", а не за клиента. Като виждам какво се случва в момета из страната - за кинти за агента направо настръхвам.
        Има хорица изгладнели, до такава степен , че са готови и продават душите си за малко кинти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
          При ИНГ също си и спокоен , че няма как компанията майка / ИНГ груп/ да фалира ОТНОВО , щото съвсем скоро го направи )) , само в хода на вървящото преструктуриране /разделяне с несвойствените дейности/ холандското правителство да не реши да го продаде на някой тим примерно ) но това са неща за които можем само да гадаем.
          Ммм м даааа, носеха се слухове, а е възможно съвсем скоро да се случи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
            Е то това не е довод, а стакмистика от КФН, нищо ново и интересно.Гледай стакмистиката пак в края на годината, а и времето ще докаже правотата ми.
            Колко повече време бе? 5 години малко ли са? Твоята наглост и безочливост минават всякакви граници! Вижда се как се правят продажбите в Алианц - с откровени лъжи, заблуждаване на клиентите и обещания за доходност!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
              Именно при търсенето на най-малкото зло, освен гореупоменатите - доверие, алианц и дск-родина отпадат автоматично...най-малкото зло е ИНГ. Там няма кухи недвижими и моти, инвестиции в конфликт на интереси на икономически кръгове, несъбираеми вземания на 100% от лицевата им стойност и тем подобни...тук има един Себулба дето винга цитира статията в капитал "Ако не със Съгласие, със Сила", ама и другите са един дол дренки. В Алианц си мислят, че като са опънали табелата и клиентите сами ще дойдат, а германското се изчерпва с двама германци дето идват на 6 месеца за по един ден - толкова с германското.
              При ИНГ също си и спокоен , че няма как компанията майка / ИНГ груп/ да фалира ОТНОВО , щото съвсем скоро го направи )) , само в хода на вървящото преструктуриране /разделяне с несвойствените дейности/ холандското правителство да не реши да го продаде на някой тим примерно ) но това са неща за които можем само да гадаем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                Трябва да Ви кажа , че и в момента има пенсионери в Алианц, които си получават месечните пенсиии, макар от кризата по партидите им да няма останали дялове.
                Какво ще кажете по този казус. Дали "Бъдеще", ЦКБ или Пенсиооно-осигурителният институт, щяха да плащат на тези пенсионери?
                Ма естествено, че ще си плащат - длъжни са по КСО!!!!!!
                И в УПФ има право на доживотни пенсии, за които няма реерви в момента! Да видим тогава как ще се плащат...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
                  Върни се малко назад в историята и разгледай как се плащаха пенсии в ДПФ при големия срив 2008-ма, защото и там е така Оказа се обаче, че паричките си намаляват, и то яко
                  Трябва да Ви кажа , че и в момента има пенсионери в Алианц, които си получават месечните пенсиии, макар от кризата по партидите им да няма останали дялове.
                  Какво ще кажете по този казус. Дали "Бъдеще", ЦКБ или Пенсиооно-осигурителният институт, щяха да плащат на тези пенсионери?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                    В дзпо -то тактиката е да търсиш най-малкото зло. От там да се набучиш при ковачки , алексей петров , тим , си е твое решение дето се казва информирано )
                    Именно при търсенето на най-малкото зло, освен гореупоменатите - доверие, алианц и дск-родина отпадат автоматично...най-малкото зло е ИНГ. Там няма кухи недвижими и моти, инвестиции в конфликт на интереси на икономически кръгове, несъбираеми вземания на 100% от лицевата им стойност и тем подобни...тук има един Себулба дето винга цитира статията в капитал "Ако не със Съгласие, със Сила", ама и другите са един дол дренки. В Алианц си мислят, че като са опънали табелата и клиентите сами ще дойдат, а германското се изчерпва с двама германци дето идват на 6 месеца за по един ден - толкова с германското.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                      От момента на подписването на договор за изплащане на пенсия парите по партидата се вадят от инвестиция и започва да им се начислява твърда годишна лихва /3,5% - мисля/ и няма начин да ти намалеят , но май и при доверие е подобно /без фиксираната лихва/ - абе който има пари там, да си прочете правилниците на фондовете внимателно. това че викаш не те прави автоматично прав
                      Върни се малко назад в историята и разгледай как се плащаха пенсии в ДПФ при големия срив 2008-ма, защото и там е така Оказа се обаче, че паричките си намаляват, и то яко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
                        Това, че знам нещата ме прави автоматично прав!!! Ето с твоето допълнение се оказва, че не са само Алианц, а и не са и само Алианц и Доверие! Освен това тънкия момент, че това важи за след подписване на договор за изплащане не е споменат от Деската!
                        Тая Деси 80% от нещата които пише са пълни лъжи. А това ме кара да викам!!!
                        В дзпо -то тактиката е да търсиш най-малкото зло. От там да се набучиш при ковачки , алексей петров , тим , си е твое решение дето се казва информирано )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
                          Това, че знам нещата ме прави автоматично прав!!! Ето с твоето допълнение се оказва, че не са само Алианц, а и не са и само Алианц и Доверие! Освен това тънкия момент, че това важи за след подписване на договор за изплащане не е споменат от Деската!
                          Тая Деси 80% от нещата които пише са пълни лъжи. А това ме кара да викам!!!
                          Стана интересна темата, за което ти Благодаря Бъфет.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                            Т.е. ти знаеш че много от дружествата са кухи , но приемаш стойностите на дяловете базирани на тези инвестиции за реални )) , не толкова въпроса за стойността на дяла а като трябва да се продаде , ще има ли кой да го купи на тази цена )) щото те и дяловете на Бъдеще имаха уж някаква цена ама
                            ))))
                            Кухи,кухи ,ама ако си теглех от там парите ,а не от Алианца щях да получа повече сега.За в бъдеще не знам,а там е хубаво да си дългосрочен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
                              http://www.fsc.bg/public/upload/file...07_2011_bg.xls

                              Ето ми доводите! Нещо не виждам залагането на опита и спасяването на Гърция от Алианц да е помогнало много на осигурените там!
                              Е то това не е довод, а стакмистика от КФН, нищо ново и интересно.Гледай стакмистиката пак в края на годината, а и времето ще докаже правотата ми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                                От момента на подписването на договор за изплащане на пенсия парите по партидата се вадят от инвестиция и започва да им се начислява твърда годишна лихва /3,5% - мисля/ и няма начин да ти намалеят , но май и при доверие е подобно /без фиксираната лихва/ - абе който има пари там, да си прочете правилниците на фондовете внимателно. това че викаш не те прави автоматично прав
                                Това, че знам нещата ме прави автоматично прав!!! Ето с твоето допълнение се оказва, че не са само Алианц, а и не са и само Алианц и Доверие! Освен това тънкия момент, че това важи за след подписване на договор за изплащане не е споменат от Деската!
                                Тая Деси 80% от нещата които пише са пълни лъжи. А това ме кара да викам!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X