IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Сега кажи какво имаш за да ти сметнем и ние коефициентите- пак започна Троле да обикаляш темите и да се правиш на велик
    Нали ако каже ще се компрометира в даден бъдещ момент .

    Коментар


    • Сега кажи какво имаш за да ти сметнем и ние коефициентите- пак започна Троле да обикаляш темите и да се правиш на велик

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Това значи ли, че разменяш две патки за хартийка от тези
        Нямам патки, но Не мисля, че си подбрал удачен коефицент на трансформация. Просто, за мен патките са силно неконвертируема валута, Съответно не може да се разсъждава 1:2, по-скоро 1:5
        Не е препоръка
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Нямам още тук. Рано е за спекула, според мен. Ако се подгъне на 50 стинки, може и да му дойде времето
          Не е препоръка
          Това значи ли, че разменяш две патки за хартийка от тези
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
            Поздрави и на теб.Доколкото помня,ти имаше впечатляващо отиграване на ССВ и беше от малкото "непрецакани".За съжаление при CHIM е пълно безветрие.
            Нямам още тук. Рано е за спекула, според мен. Ако се подгъне на 50 стинки, може и да му дойде времето
            Не е препоръка
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Привет генерал ! Нека ги подкарат и дано подкарат и хима. (Там имам малко привилегировани за махане. )
              Не е препоръка
              Поздрави и на теб.Доколкото помня,ти имаше впечатляващо отиграване на ССВ и беше от малкото "непрецакани".За съжаление при CHIM е пълно безветрие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                На какво се дължи това изкупуване днес?
                На завишеното търсене..така ще е следващите 3-4...години
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                  Схемата е позната от януари и февруари 2011 г.Агресивност в офертите "купува",граничещо с манипулативност.Позволено е.Тогава подкараха и CHIM по същия начин.От една сесия не може да се заключи дали ще има повторяемост.
                  Привет генерал ! Нека ги подкарат и дано подкарат и хима. (Там имам малко привилегировани за махане. )
                  Не е препоръка
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                    На какво се дължи това изкупуване днес?
                    Схемата е позната от януари и февруари 2011 г.Агресивност в офертите "купува",граничещо с манипулативност.Позволено е.Тогава подкараха и CHIM по същия начин.От една сесия не може да се заключи дали ще има повторяемост.

                    Коментар


                    • На какво се дължи това изкупуване днес?

                      Коментар


                      • .
                        Първоначално изпратено от infostock
                        Новите акции на ЦКБ тръгват на БФБ в сряда
                        09 Януари 2012 16:53

                        Акциите от увеличението на капитала на Централна кооперативна банка АД тръгват на БФБ-София от 11.01.2012 г. Това е решил Съветът на директорите на борсата днес.

                        Акциите ще се търгувата на Официален пазар на акции, сегмент В.

                        Размерът на емисията преди увеличението е 83 155 092 лв., размерът на увеличението е 29 999 199 лв., като размерът на емисията акции на банката след увеличението е 113 154 291 лв.

                        Номиналната стойност на една акция е 1.00 лев, а датата на въвеждане за търговия на БФБ е 11.01.2012 г. (сряда). Емисионната стойност на новите акции беше 1.50 лв., а целият й размер беше в размер на 44 998 798.50 лв., като сумата е внесена изцяло по набирателна сметка. Разходите по увеличението на капитала на банката са 11 872 лв.

                        Увеличението на капитала на ЦКБ АД започна от 25.10.2011 г. Броят акции преди увеличението беше 83 155 092, броят на издадените права беше 83 155 092, а броят акции, предложени за записване беше 30 000 000. Това означава, че са били записани и платени почти всички или 99.99% от всички предложени акции.

                        Акциите на ЦКБ АД са сред най-търгуваните на БФБ-София, като са включени в изчисляването на индексите SOFIX, BG40 и BGTR30. Последната сделка с тях е от днес, 09.01.2012 г. на цена 0.82 лв. за брой, което прави пазарна капитализация за банката към момента от над 68 млн. лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          А после парите как ги прибираш, пак ли с отвращение?
                          с примирение....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Така си е...
                            Винаги съм го казвал - купувам ги ( всичките 5-6 позиции) с отвращение.......
                            А после парите как ги прибираш, пак ли с отвращение?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                              Не са на по 1 лв., и тях не ги очаквай на под номинал или на пазарни цени

                              На БФБ има два вида стойност - тази която си е стойност знаем, как се смята
                              и цени които са за пазара - такива честно под всякаква себестойност, под номинал и т..н.

                              Но в случая пазарът няма какво да ги чака тези акции, понеже те са си записани от мажо (едва ли би записал на 1.50, за да продаде на 0.80 - без коментар)
                              Това че новите ОА са записани на 1,50 и това е аргумент че няма да се пуснат на 0,80 е абсолютен но сенс.........

                              Виж статията в капитал за ЮниКредит как се капитализира
                              http://www.capital.bg/biznes/finansi...lrd_evro_svej/

                              Ако поразместим малко събитията дали няма да се получи нашата картинка.......... Говорим за ЦарКеш........

                              Аз лично ще наблюдавам с интерес цената следващия един месец, предстоят интересни неща.....

                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marcy Разгледай мнение
                                Жека ти май търсиш да се дразниш маи а.
                                Да съм казал че с парите от правата съм купувал акции, просто осведомих че съм ги получил, почваш да ме дразниш вече.
                                Можеш и да не си правиш труда да отговаряш.
                                Вай, вай, вай!
                                Аз те величая, ти реши че се драча.
                                Нищо подобно, погледни го от имагинерната страна.

                                Коментар

                                Working...
                                X