IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
    така е ........................ няма ли конкретни примери като доказателство на тезата ти



    то тогава написаното от теб си остава едно лаишко мнение
    ОК, това е лаишко мнение, но все пак ако искаш примери, ми пиши на лични:
    ти кой си, длъжност и т.н.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
      Какъв е смисълът /за мен/ от това, да ми повярваш? Каква е ползата да давам подробности и защита на тезата си? Просто изказвам лаишко мнение
      така е ........................ няма ли конкретни примери като доказателство на тезата ти

      Първоначално изпратено от първи стъпки
      Проблемът според мен е, че те НЕ ги кредитират, а придобиват. Провери управленските смени след "кредитирането" на тези сделки.
      то тогава написаното от теб си остава едно лаишко мнение
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
        така, е ........................... сега и уважавания проф.гигоу ще спи спокойно щом ЦКБ са се оттървали от ОЦК



        Николай Вълканов да се чете Ахмет Доган
        Те просто са се съгласили да поеме друг задълженията....а можеха да не го направят.Мината явно си е печеливша щом този бивш Мултак я взема.Ама този Захариев много е крал явно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
          пич , дай повече подробности и си защити тезата...

          така излиза, че хвърляш някакъв слух в общественото пространство и накрая пишеш "Или се доверяваш на "първи стъпки" или просто го плюеш"

          поне си напиши името и кажи кой си за да мога да ти повярвам, че в последно време тоя форум е заприличал на срещи на пациенти на клиника "свети наум"
          Какъв е смисълът /за мен/ от това, да ми повярваш? Каква е ползата да давам подробности и защита на тезата си? Просто изказвам лаишко мнение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            И какво стана.......Добрече са Химимпорт и ПИБ да потушат напрежението ....
            така, е ........................... сега и уважавания проф.гигоу ще спи спокойно щом ЦКБ са се оттървали от ОЦК

            Николай Вълканов поема "ГОРУБСО-Мадан"
            Николай Вълканов да се чете Ахмет Доган
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
              Не случайно съм първи стъпки, т.е. нищо не разбирам. Или се доверяваш на "първи стъпки" или просто го плюеш..... това е избор
              пич , дай повече подробности и си защити тезата...

              така излиза, че хвърляш някакъв слух в общественото пространство и накрая пишеш "Или се доверяваш на "първи стъпки" или просто го плюеш"

              поне си напиши името и кажи кой си за да мога да ти повярвам, че в последно време тоя форум е заприличал на срещи на пациенти на клиника "свети наум"
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                би ли дал повече подробности и примери, че аз не знам къде да гледам за тези смени...

                благодаря ти предварително
                Не случайно съм първи стъпки, т.е. нищо не разбирам. Или се доверяваш на "първи стъпки" или просто го плюеш..... това е избор

                Коментар


                • И какво стана.......Добрече са Химимпорт и ПИБ да потушат напрежението ....


                  И лично пред Бойко спасяват рудника и миниорите.....Хахахах....ПР а му е майката

                  Коментар


                  • Добре гадаете...ама....

                    Николай Вълканов поема "ГОРУБСО-Мадан", заплати може да има утре

                    Бизнесменът Николай Вълканов поема "ГОРУБСО-Мадан" от Валентин Захариев.

                    Споразумение за това беше подписано преди минути в Министерството на икономиката в присъстивето на премиера Бойко Борисов. Пряко в ефира на БНТ той оповести постигнатото договаряне.

                    Той каза, че не му е работа да обяснява юридическите детайли по сделката, но обяви, че е помолил управителя на БНБ Иван Искров да се свърже с директорите на СИБанк и на "Банка ДСК" да върнат служителите си на работа в събота, за да наредят заплатите по картите на миньорите.




                    По думите на премиера това са 1.2 млн. лева. Той уточни, че пък още тази вечер Първа инвестиционна банка може да нареди сумите.

                    Надявам се да не ми откажат и още утре хората да си получат заплатите, обяви Борисов. Той благодари на трите страни за постигнатото споразумение и подчерат, че държавата няма вина в този случай, но добруването на работниците му е важно. николай вълканов е бивш вицепрезидент на "Мултигруп", в момента е собстевник на "Минстрой" на "ГОРУБСО - Златоград" както и има концесия над мина "Върба".


                    http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...plati_moje_da/






                    http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...plati_moje_da/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение

                      Ех тези БГ банки, много "търговски" се оказват. ПИБ си май има Банско, Надин, Кремиковтци и Бог знае още какво, сега и ССВто влизат в "играта"?....
                      Това в крайна сметка банки ли са, холдинги ли, к`во ли?

                      Това не е игра а блато.....( не че няма такава игра..)
                      Да влезеш в развалина, при положение, че КЦМ въвежда нови производства и процъфтява е загуба на пари.....
                      Оловното производство е обречено...
                      Цинковото може да се обнови...но с много пари....
                      Само една ниша виждам там - редките метали и преработката на хвостохранилището....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                        Проблемът според мен е, че те НЕ ги кредитират, а придобиват. Провери управленските смени след "кредитирането" на тези сделки.
                        би ли дал повече подробности и примери, че аз не знам къде да гледам за тези смени...

                        благодаря ти предварително
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                          тая банка направо да спира да отпуска кредити е най-добре ....................... да не се занимават с нищо, че ще стане холдинг накрая, а ???

                          много си прав, първи стъпки ....................... ако правилно съм разбрал мисълта ти, де
                          точно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение

                            Ех тези БГ банки, много "търговски" се оказват. ПИБ си май има Банско, Надин, Кремиковтци и Бог знае още какво, сега и ССВто влизат в "играта"?....
                            Това в крайна сметка банки ли са, холдинги ли, к`во ли?
                            тая банка направо да спира да отпуска кредити е най-добре ....................... да не се занимават с нищо, че ще стане холдинг накрая, а ???

                            много си прав, първи стъпки ....................... ако правилно съм разбрал мисълта ти, де
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Холдингът на Захариев "Интертръст" освен притежател на "ГОРУБСО-Мадан" е и концесионер на мините там, от които добива оловна и цинкова руда. Предприятието обаче отчита повишаваща се загуба, която по предварителни данни за 2011 г. е 4.2 млн. лв. Отскоро то е и затворено от инспекцията по труда за неспазване на условията за безопасност в мините. Въпреки обещанието на финансовия министър до края на работния ден в четвъртък не се появи информация ГОРУБСО да има нов собственик. Източник, запознат с хода на преговорите, потвърди пред "Капитал Daily", че кандидатите за затъналото рудодобивно предприятие са трима. Първият е Николай Валканов, твърдят те. Вълканов е бивш вицепрезидент на "Мултигруп", собственик на "Минстрой" и "ГОРУБСО-Златоград" и има концесия за тамошния рудник "Върба". Не е изненадващо, че вторият възможен купувач е Първа инвестиционна банка (ПИБ). Банката е основен кредитор на другото закъсало предприятие на Захариев - ОЦК, със 60 млн. лв. Третият вариант за нов собственик са фирми, свързани с групата на "Химимпорт", твърдят източници, близки до самия Захариев. Такава сделка също би била логична, като се има предвид, че според същите източници активите на "ГОРУБСО-Мадан" са заложени пред ЦКБ, която принадлежи към групата на "Химимпорт". Договорът с банката е направен така, че всяка смяна на собствеността в минното предприятие трябва да мине с нейно съгласие. От своя страна ЦКБ пък има правото да придобие активите при същите условия, които бъдат договорени с трети купувач. "Който и да бъде избран за нов собственик, той няма как да не преговаря и с кредитора ЦКБ", добавиха източници от обкръжението на Захариев. Засега не е ясно доколко купувачът на "ГОРУБСО-Мадан" ще сключи пакетна сделка, с която да придобие и Оловно-цинковия комплекс в Кърджали. Кредитори на ОЦК са ПИБ и BNP-Paribas.
                              Хубава каша се забърква. Аз се радвах, че не си купих акции на ОЦКто (въпреки че ми донесоха добра печалба преди 2-3 години), ама пък си вземах добра доза ЦКБ.
                              И сега кво ще се окаже? Че съм си купил и ОЦК?
                              такава хубава каша ти е забъркана в главата ти, че хич не ти е трябвало купуваш акции, нали

                              и няма никакво значение, че "Кредитори на ОЦК са ПИБ и BNP-Paribas" и "активите на "ГОРУБСО-Мадан" са заложени пред ЦКБ" ......................... накрая се получава, че "си си купил и ОЦК"

                              гигоу, абе тези смешници от ЦКБ защо не те питат дали ти си искал да ти натрисат това ОЦК

                              гигоу, мисля, че твоите заложби не отстъпват тези на проф.Каро...

                              .................... Бог да пази България
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                                Ти кого очакваш да кредитират ? СОДИ Девня ли ? ЛУКОЙЛ ли? Такива са ни фирмите и мажоритарите и кредитират там където е възможно и с надежда да е по-нискорисково.
                                Проблемът според мен е, че те НЕ ги кредитират, а придобиват. Провери управленските смени след "кредитирането" на тези сделки.

                                Коментар

                                Working...
                                X