IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
    Машалаа!
    Сега чакаме и Дойче Банк да купят, та да продадем на левче .
    Ейй, голям бой тук, голямо чудо!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      Манекенките са персонал, останалите са клиенти. Общо взето, това е единственото, което ми харесва... ...та в тая връзка, персонала може и да е по монокини, ама надали...
      да не объркахте темата? в ПИБ са манекенките

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
        честно да ви кажа, единственото което не ми харесва в банката е, че персонала се облича както си иска и не можеш да разбереш кой е клиент, кой е служител на банката и т.н.

        за толкова години не можаха ли по две ризи да си купят...
        Манекенките са персонал, останалите са клиенти. Общо взето, това е единственото, което ми харесва... ...та в тая връзка, персонала може и да е по монокини, ама надали...

        Коментар


        • http://www.x3news.com/?x3id=61961

          Коментар


          • честно да ви кажа, единственото което не ми харесва в банката е, че персонала се облича както си иска и не можеш да разбереш кой е клиент, кой е служител на банката и т.н.

            за толкова години не можаха ли по две ризи да си купят...

            Коментар


            • Аз им ползвам онлайн банкирането и определено е по - добро от на Райфаиден примерно....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                Тази баМка още ли шава ? Не познавам нормален човек да работи с нея, освен някои общини и фирми от групата...
                Нещо надценена ми се вижда - за да настигне Зърнените по пътя надолу, трябва да падне едно 40-50% от текущите нива, и то при положение, че Зрънчо спре срива си, което лично на мене ми се струва малко вероятно на този етап...

                Вие от конкуренцията на ТИМ много ги разбирате нещата.
                Ако с плюене се забогатява, то тогава щяхте да сте билионери.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  "Малко" пресилваш нещата...
                  Обслужването в ЦКБ е супер !!! И фронт-офиските са готини....
                  Давам ти пример.:
                  Отивам в СИбанк да си плащам осигуровките.Не знам новите кодове, сметки , бинове и т.н ( вече съм свободен профисионалист след като закрих фирмата...)
                  Питам ..???
                  Една мухла ми казва - господинеее, ние справки не правиме и консултации не даваме...
                  ( при положение, че като ми въведе ЕГН вижда , че имам (имах) десет депозита....)
                  Казах и да го .....и си тръгнах....Отивам в ЦКБ и казвам какво искам да направя - три превода и един данък печалба за миналата година.....
                  Мацката само ме попита в кое поделение на НАП съм регистриран ...За 8-10 мин ме оправи ( да ме беше "оправила" нямаше да бъда по-доволен..)....
                  Подписах се и готово..кеффффф
                  +1 обслужването в ЦКБ е на ниво, за разлика от 'лелките' на ДСК

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    Тази баМка още ли шава ? Не познавам нормален човек да работи с нея, освен някои общини и фирми от групата...
                    Нещо надценена ми се вижда - за да настигне Зърнените по пътя надолу, трябва да падне едно 40-50% от текущите нива, и то при положение, че Зрънчо спре срива си, което лично на мене ми се струва малко вероятно на този етап...
                    "Малко" пресилваш нещата...
                    Обслужването в ЦКБ е супер !!! И фронт-офиските са готини....
                    Давам ти пример.:
                    Отивам в СИбанк да си плащам осигуровките.Не знам новите кодове, сметки , бинове и т.н ( вече съм свободен профисионалист след като закрих фирмата...)
                    Питам ..???
                    Една мухла ми казва - господинеее, ние справки не правиме и консултации не даваме...
                    ( при положение, че като ми въведе ЕГН вижда , че имам (имах) десет депозита....)
                    Казах и да го .....и си тръгнах....Отивам в ЦКБ и казвам какво искам да направя - три превода и един данък печалба за миналата година.....
                    Мацката само ме попита в кое поделение на НАП съм регистриран ...За 8-10 мин ме оправи ( да ме беше "оправила" нямаше да бъда по-доволен..)....
                    Подписах се и готово..кеффффф

                    Коментар


                    • Тази баМка още ли шава ? Не познавам нормален човек да работи с нея, освен някои общини и фирми от групата...
                      Нещо надценена ми се вижда - за да настигне Зърнените по пътя надолу, трябва да падне едно 40-50% от текущите нива, и то при положение, че Зрънчо спре срива си, което лично на мене ми се струва малко вероятно на този етап...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                        Gaki винаги се е оказвал прав.Такава му е орисията,
                        Ти се оля.

                        Коментар


                        • CCB

                          Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Не е лесно да си винаги прав .... признавам те - вижда се, че имаш занижена самооценка
                          Лесно ми се струва да се дават прогнози за спад при мечи тренд....
                          Един въпрос с повишена трудност, специално за теб :
                          - колко ще е върха тази година ?
                          Ако имаш кураж можеш да се пробваш и с дългосрочна прогноза
                          Protokol,за това,че ме поднасяш...да си жив и здрав,сам съм си го изпросил."За что боролись,на то и напоролись",
                          Преди около 2 години направих твърде драстични /скандални/ прогнози,които взеха,че се потвърдиха.При CCB се разминах с прогноза 0,64.И още не съм я познал.Но Big Bear е свидетел,че предвидих миналогодишния скок.
                          Въпросът ти с повишена трудност разглеждам като уловка и го подминавам.Това е борса."Чем только черт не шутит".

                          Коментар


                          • CCB

                            Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Гаки, значи викаш да планираме усредняваме на сакралното число 0.666

                            pipbel,аз мога да си ги плещя всякакви,забавлявам се.Основното правило е да не ми се вярва,или поне да се подлага на съмнение.
                            За числото на Звяра - благодаря ти,даваш ми добра идея /ако съм в настроение/.Подготвен съм на тая тема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                              Gaki винаги се е оказвал прав.Такава му е орисията,
                              Не е лесно да си винаги прав .... признавам те - вижда се, че имаш занижена самооценка
                              Лесно ми се струва да се дават прогнози за спад при мечи тренд....
                              Един въпрос с повишена трудност, специално за теб :
                              - колко ще е върха тази година ?
                              Ако имаш кураж можеш да се пробваш и с дългосрочна прогноза
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Гаки, значи викаш да планираме усредняваме на сакралното число 0.666

                                Полкито - не съм толкоз плиткоумен да не помня какво съм мислил преди 3 дена.
                                И какво лошо да си променя мнението ? Няма нищо по нормално - трябва да се реагира адекватно на пазара, всеки греши в преценките си понякога. Важното е човек да умее да се учи от тях. А не да се запъваш като магаре на ясла и задълбочаваш грешките/загубите си.

                                Но виж цялостната инвестиционна стратегия и принципите трябва да се следват стриктно.

                                Има изключения разбира се, няма лошо отвреме навреме да си чеше човек крастата с някоя спекулка по позиции дето обикновено не влиза.
                                Всеки го прави

                                Коментар

                                Working...
                                X