IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    вожде !!? цяла година !?!? парите консервирани !!?! Не говориш серизно нале !? Великият дух да не те ушие на койните - внимавай !!! Великите духове понякога обичат да се збавляват имай го предвид Като вица за вътрешния глас (да не го казвам, че малко расистки идва )
    Идват времена в които не е добре да си в акции.Трябва нещо реално и истинско.Нещо като “по-добре врабче в ръката от колкото орел в небето”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Може се приеме за добър контра индикатор.

      Коментар


      • Protokol

        И като всичко е ок защо никоя банка не раздава дивиденти ?
        След като има излишен кеш не е ли той в "тежест" ?
        Задаваш риторични въпроси.
        Досега голяма част от профита тук отиваше вероятно за покриване на задълженията по привилигированите.
        След като вече ги няма може при дивидентната политика която въведе мама и тук да видим нещо догодина.
        Знай ли човек, надеждата умирала последна..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Нищо не чакам сега.Поне близката 1г не очаквам да слязат много надолу,но и не очаквам да се качат повече от 1.80 лв.Ще е време без особен положителен резултат.Предпочитам да раздвижа парите другаде.
          Може се приеме за добър контра индикатор.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...-s-187-248314/
            И като всичко е ок защо никоя банка не раздава дивиденти ?
            След като има излишен кеш не е ли той в "тежест" ?
            БНБ вече таксува свръхрезервите на банките с 0.6%
            http://www.capital.bg/biznes/finansi..._bankite_s_06/

            Защо не се приложи обратно изкупуване на акции с цел подкрепа на цената и подобряване на ликвидността.
            Въпросите ми са към ДВИ на ЦКБ и към мениджмънта на банката ... или собствениците
            п.с. Имам акции тук - с най-голяма тежест в портфейла ми .
            Не вярвах, че банката имала ДВИ , но то не било така ... Може пък да е в перманентна отпуска или пък да не му плащат да пише по форумите ... директорска му работа
            http://www.ccbank.bg/about-us/for-investors/
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • вожде !!? цяла година !?!? парите консервирани !!?! Не говориш серизно нале !? Великият дух да не те ушие на койните - внимавай !!! Великите духове понякога обичат да се збавляват имай го предвид Като вица за вътрешния глас (да не го казвам, че малко расистки идва )
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Вожде, ще ги чакаш ли отдолу, или вече се отказа !?)))
                Нищо не чакам сега.Поне близката 1г не очаквам да слязат много надолу,но и не очаквам да се качат повече от 1.80 лв.Ще е време без особен положителен резултат.Предпочитам да раздвижа парите другаде.

                Коментар


                • Вожде, ще ги чакаш ли отдолу, или вече се отказа !?)))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Споко споко няма да ти обеснявам как съм продал .Дишай спокойно .

                    Коментар


                    • Къде е индианеца да каже, как продаде на 1,80.

                      Коментар


                      • По-доброто качество на кредитния портфейл на банките намали обезценките с 18,7%

                        Година след прегледа на качеството на активите и стрес тестовете банковият сектор в България показва устойчивост, пише в анализ на Асоциацията на банките

                        В периода януари-август банковата система в България е направила по-малко обезценки на годишна база. Техният размер намалява с 18,7% спрямо същия период на миналата година до 359,7 млн. лв. За по-малкия размер на обезценките роля изиграват по-доброто качество на кредитния портфейл и тенденцията за спад на необслужваните кредити – като дял и като абсолютна стойност, наблюдавани във всички сегменти.
                        Това пише в анализ на Асоциацията на банките в България (АББ), който се позовава на статистическите данни на Българската народна банка към 31 август.
                        Изводът в него е, че една година след прегледа на качеството на активите и стрес теста на системата българският банков сектор показва солидна устойчивост, здрава капиталова адекватност, висока рентабилност и стабилно развитие, на фона на растящи кредитен портфейл и привлечен депозитен ресурс. Според експерта на банковата асоциация Свилен Колев подкрепа за това оказва основно благоприятното състояние на икономиката на България, характеризиращо се с по-бърз растеж от средния за европейската и световната икономика, ниската безработица и растящите доходи, въпреки ефектите, които ниските лихвени проценти и регулаторната среда оказват върху банковата система.

                        http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...-s-187-248314/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...-s-187-248314/
                          И като всичко е ок защо никоя банка не раздава дивиденти ?
                          След като има излишен кеш не е ли той в "тежест" ?
                          БНБ вече таксува свръхрезервите на банките с 0.6%
                          http://www.capital.bg/biznes/finansi..._bankite_s_06/

                          Защо не се приложи обратно изкупуване на акции с цел подкрепа на цената и подобряване на ликвидността.
                          Въпросите ми са към ДВИ на ЦКБ и към мениджмънта на банката ... или собствениците
                          п.с. Имам акции тук - с най-голяма тежест в портфейла ми .

                          Абе ти добре си се угоил тъдява, ама КОЙ ... каза днес? Кой, че четири банки били на тезгяха и едни егешегедари(туй из печата го мярнах), и други дръпнати по бизнес сгляда ходели(пак от печата), но туит не се е видял нийде, партенки ли са туй??? ПИТАМ САМО ???
                          и ДА НЕ МИ СЕ ВЪРЖИТЕ че Ви давам препоръки! На ПРОТОКОЛА му тежи !

                          Коментар


                          • http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...-s-187-248314/
                            И като всичко е ок защо никоя банка не раздава дивиденти ?
                            След като има излишен кеш не е ли той в "тежест" ?
                            БНБ вече таксува свръхрезервите на банките с 0.6%
                            http://www.capital.bg/biznes/finansi..._bankite_s_06/

                            Защо не се приложи обратно изкупуване на акции с цел подкрепа на цената и подобряване на ликвидността.
                            Въпросите ми са към ДВИ на ЦКБ и към мениджмънта на банката ... или собствениците
                            п.с. Имам акции тук - с най-голяма тежест в портфейла ми .
                            Last edited by Protokol; 12.10.2017, 14:00.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              i skoro nqma da se subudim
                              Mи хубаво, ма и надоле нищо не става, безвремие...
                              Поне още едно 8-10% да се плякне та да замезим пак, ачи височко още спрямо средната.
                              Виждам едни глави и раменца, ма сигурно недовиждам, не съм чок техничар.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Тука спим все още.
                                i skoro nqma da se subudim

                                Коментар

                                Working...
                                X