IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Страхотен отчет, а ръста го няма - явно мажо е решил да помпи мама...
    всъщност 30% от НГ си е супер, явно просто ръста при Хим-а ме заслепява!

    Коментар


    • Я да излезем на преден план.
      Къде са ни сбутАли в дъното, се едно сме на загуба.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Бруталното рали тепърва предстои.
        Но това си е мой проблем, разбира се.
        е, няма да е само твой

        Коментар


        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
          Най -накрая отлепихме
          Слаба ракия ...
          Никой не уважава каката... май е нарочена за джендър
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Най -накрая отлепихме

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Бруталното рали тепърва предстои.
              Но това си е мой проблем, разбира се.
              Аз предпочирам да почака малко повече, че да се прехвърля изцяло тук.

              Коментар


              • Бруталното рали тепърва предстои.
                Но това си е мой проблем, разбира се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  аз лично се прехвърлих лятото на 2016 при 1,10 ЦКБ-а за 1 ХИМ
                  забравих само да допълня, че след взетите от ХИМ дивиденти при мен се получава, че една акция на ХИМ ми струва по-малко от една акция на ЦКБ

                  лично мнение - не е препоръка за каквото и да е - имам ХИМ и нямам ЦКБ в момента
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    E, така по може, сори за неточния цитат.
                    н.п. ................ споменаваш ме без да ме цитираш и се получва изкривяване, а отгоре на всичко пишеш, че ставам смешен...

                    не са хубави тези неща

                    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Но все таки ножицата пак ще се затвори, че и обърне дори...
                    ами тя затова е ножица ............... отваря се и се затваря...

                    аз от 10 години това използвам и прехвърлям акции от майката към щерката и обратно

                    есента имаше дни в които цената на акцията на банката беше по-висока от цената на акцията на ХИМ-а и смятам, че тогава трябваше да се прехвърли човек на другия пристан ............... аз лично се прехвърлих лятото на 2016 при 1,10 ЦКБ-а за 1 ХИМ

                    сега ножицата се отваря и вече е 1,20 ЦКБ за 1 ХИМ .............. но смятам, че е рано да се минава от другата страна...

                    лично мнение - не е препоръка за каквото и да е - имам ХИМ и нямам ЦКБ
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      не 1 за 2 .............. а един хим за "цекабе и половина"

                      бърза работа нямам ................... а ножицата се отваря все повече след като есента се беше съвсем затворила

                      пък и централния гуверньор знае какво говори в момента...
                      E, така по може, сори за неточния цитат.
                      Но все таки ножицата пак ще се затвори, че и обърне дори...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                        С такава печалба и такава капитализация, тази цена си е направо на промоция. Други с пъти по малки печалби имат наполовина капитализации. За Хима-а да не говорим.
                        Нали, едни такива тенекеджии хвърчат като луди, вчера си прибрах спекпрофита от тях и познай къде влезна...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          А бленуваните от Полкито 1 : 2 спрямо мама изглеждат още по смешни, нещата отиват към паритет. После дори още по добре за цкб.
                          не 1 за 2 .............. а един хим за "цекабе и половина"

                          бърза работа нямам ................... а ножицата се отваря все повече след като есента се беше съвсем затворила

                          пък и централния гуверньор знае какво говори в момента...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • На тази тема първото място най ѝ приляга.

                            Коментар


                            • С такава печалба и такава капитализация, тази цена си е направо на промоция. Други с пъти по малки печалби имат наполовина капитализации. За Хима-а да не говорим.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                                прекалено лично приемаш, сраснал си се с ....... форума
                                Вярно е...Благодаря за коментара - ще взема мерки ...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X