IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

    Много банки дават дивиденти, та точно затова смятам, че и тук може да огрее. Хима оправя имиджа и съм сигурен, че ще даде рекорден дивидент. Защо и тук да не дадат? Това ми минава в главата.
    Има три варианта :
    - дават сериозен дивидент съизмерим с годишната си печалба
    - дивидента е символичен , колкото да си вдигнат имиджа
    - не раздават
    И в трите случая няма фактор , който да натисне цената... Но в първите два ....
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

      Чужденците вече го пpавят.
      Защо не и у нас

      УниКредит Булбанк изнася в Италия 300 млн. лв. печалба

      http://www.mediapool.bg/unikredit-bu...ews277845.html
      Много банки дават дивиденти, та точно затова смятам, че и тук може да огрее. Хима оправя имиджа и съм сигурен, че ще даде рекорден дивидент. Защо и тук да не дадат? Това ми минава в главата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

        Чужденците вече го пpавят.
        Защо не и у нас

        УниКредит Булбанк изнася в Италия 300 млн. лв. печалба

        http://www.mediapool.bg/unikredit-bu...ews277845.html
        ЦКБ имаше 2 млн акции от Булбанк, което означава, че добре намазва от баницата....
        Ако и за дребните има по една циганска баница, няма да е зле....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

          Инфлация има, всичко се оскъпява... Обаче някои доби компании( като ЦКБ) не помръдват! Няма как да не се променят нещата.
          Четох интервю на Фортис, в което казваше как купувал земя на безценица и как никой не я искал. Е, мисля си, че сме точно на такъв етап на БФБ. Това се отнася само за някои дружества, други просто ще изчезнат.
          Всичко може на БФБ .......пълни шитове като Доверие например да се удвоят и утроят като цена,други с повече от перфектни резултати напротив да падат- например Гагарин .Фортис просто е уцелил като е купувал земя.....някои купуваха злато примерно,там не е баш така....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
            Ако раздадат и дивидент нещата ще се наместят много бързо.
            Чужденците вече го пpавят.
            Защо не и у нас

            УниКредит Булбанк изнася в Италия 300 млн. лв. печалба

            http://www.mediapool.bg/unikredit-bu...ews277845.html

            Коментар


            • ами...няма да се изненадам ако някой е успял да прочете вече утрешния вестник и да пазарува
              пък и там разни фондове... ако ще се дава дивидент е добра идея

              Коментар


              • Ако раздадат и дивидент нещата ще се наместят много бързо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Абе то на БФБ доста има които са подценени ,основният въпрос е сега или по-нататък ще навакса.......и въобще дали ще навакса
                  Инфлация има, всичко се оскъпява... Обаче някои доби компании( като ЦКБ) не помръдват! Няма как да не се променят нещата.
                  Четох интервю на Фортис, в което казваше как купувал земя на безценица и как никой не я искал. Е, мисля си, че сме точно на такъв етап на БФБ. Това се отнася само за някои дружества, други просто ще изчезнат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                    Преди време си правих експерименти с ЦКБ и и правих анализ, но в момента си е чиста загуба на време. Очевадно е, че е подценена.
                    Абе то на БФБ доста има които са подценени ,основният въпрос е сега или по-нататък ще навакса.......и въобще дали ще навакса

                    Коментар


                    • Време за излитане, очаквам да мине 2 до края на седмицата и 2,10 до края на месеца!
                      Отново твърдя, че за мен ЦЦБ трябва да струва повече от ЧИМ!!!

                      Коментар


                      • И още нещо, всички знаем какво става в икономиката при благоприятна среда. 2018 би трябвало да е също много силна за банката. Кредитирането тепърва ще набира сила.

                        Коментар


                        • Преди време си правих експерименти с ЦКБ и и правих анализ, но в момента си е чиста загуба на време. Очевадно е, че е подценена.

                          Коментар


                          • Сигнала , който ще дадат с разпределянето на дивидент ще бъде много, МНОГО силен и за ЦКБ и за групата като цяло. Това ще промени изцяло мнението за акциите и пазара логично ще ги оцени по-справедливо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                              Ако решат да ги дадат тези 0.29 на акция като дивидент ще стане интересно.
                              Акцията е определено много интересна. Също така си мисля, че ще дадат дивидент за пръв път. Не съм смятал колко може да е дивидента, но определено трябва да е по - малък. Все пак това е банка Накупих едно пакетче на цена до 1,70лв и сега чакам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                                А дали Хим се крепи само на банката?
                                А дали банката се крепи само на хим
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X