IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Да, 1-2 евра ще ѝ пасват ...
    Аз си мисля,че ще я свалят до 50-60 евроцента,но има време ще видим какво ще се случи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Интересно ми е какво ще се случи след година с борсата като спрат еврофондовете и за беля вкарат и еврото ? Дали няма единичката по да и прилягана тая артийка
      Да, 1-2 евра ще ѝ пасват ...

      Коментар


      • След година, даже и две, нито едното ще се случи, така че....

        Коментар


        • Интересно ми е какво ще се случи след година с борсата като спрат еврофондовете и за беля вкарат и еврото ? Дали няма единичката по да и прилягана тая артийка

          Коментар


          • Двойката приляга тука

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Някой се прехвърля по терлици от Хим (както предполагах наскоро) или нов фен
              Има ли значение кой, дали нов или не, дали арбитрира или допълва и т.н.
              При всички случаи на рв 0.46 при това ре и рентабилност на фона на капиталово стабилна банка - не може да сгреши много с даунсайд риска.

              Коментар


              • Някой се прехвърля по терлици от Хим (както предполагах наскоро) или нов фен
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Индианец, бъркаш посоката, но това не е нещо ново за теб.
                  Приеми го като безплатен съвет. Повече такива няма да давам, защото много станаха авантаджиите-паразити.
                  На мен много ми се иска Доу Джоунс да спихне до 20 000.
                  Ще видим

                  Коментар


                  • Индианец, бъркаш посоката, но това не е нещо ново за теб.
                    Приеми го като безплатен съвет. Повече такива няма да давам, защото много станаха авантаджиите-паразити.
                    На мен много ми се иска Доу Джоунс да спихне до 20 000.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                      Е като си продал баба си ли дириш в тая тема , или колкото да спамиш само ?
                      Владко ами да беше си направил труда да прочетеш по-назад щеше да разбереш,но ти бързаш да подскачаш като шибек.В тая тема не бях влизал сигурно мад половин година ама видях че на някой много им липсвам и им отговорих.Между другото да те светна че борсата тръгва надолу ако не си разбрал до сега

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Това да изопачаваш истината не те прави повече мъж или компетентен.Напротив изглеждаш жалък.Първо продадох ЦКБ с 70 % печалба.Писал съм когато ги разкарах.После артиите нарастнаха с още 25 ст,но това не ме интересуваше толкова.В същото време ти продаде Хима с не повече от 10 ст печалба,защото те добъзя да не върне заради репата с които се беше нагрухал.Второ от покупката ми на апартаментите 2016 цената им е нарастнала минимум 15 %.Трето българите 2016 не продаваха апартаменти а купуваха затова и се вдигнаха цените.Трето в Испания годишният данък на имотите не е 100 лв а минимум 1000 евро.Там има и други такси за които не знаеш,защото никога не си искал да купиш имот там докато аз съм се интересувал за Канарските острови тъй като ми харесва като място за живеене.Четвърто там където съм взел се живее целогодишно а не само сезона.Мястото е много атрактивно за руснаците които най-много ме интересуват.Сметките ти относно избиване на инвестициите ти е абсолютно грешна.Слаб 2 ти пиша по математика.Аз съм завършил математическа гимназия а после и висша математика съм учил.Така че много добре си правя сметката.За последно искам да отбележа,че мен не ме интересуват твоите сметки.Аз търся убежище за свободните си пари за да не стоят по банките,защото когато в САЩ всеки месец ми идва доход който ти за две години не можеш да изкараш натрупването става голямо.Ама ти и идея си нямаш за Щатите и трепериш за артиите си на малката и никаква БФБ .
                        Е като си продал баба си ли дириш в тая тема , или колкото да спамиш само ?

                        Коментар


                        • Това да изопачаваш истината не те прави повече мъж или компетентен.Напротив изглеждаш жалък.Първо продадох ЦКБ с 70 % печалба.Писал съм когато ги разкарах.После артиите нарастнаха с още 25 ст,но това не ме интересуваше толкова.В същото време ти продаде Хима с не повече от 10 ст печалба,защото те добъзя да не върне заради репата с които се беше нагрухал.Второ от покупката ми на апартаментите 2016 цената им е нарастнала минимум 15 %.Трето българите 2016 не продаваха апартаменти а купуваха затова и се вдигнаха цените.Трето в Испания годишният данък на имотите не е 100 лв а минимум 1000 евро.Там има и други такси за които не знаеш,защото никога не си искал да купиш имот там докато аз съм се интересувал за Канарските острови тъй като ми харесва като място за живеене.Четвърто там където съм взел се живее целогодишно а не само сезона.Мястото е много атрактивно за руснаците които най-много ме интересуват.Сметките ти относно избиване на инвестициите ти е абсолютно грешна.Слаб 2 ти пиша по математика.Аз съм завършил математическа гимназия а после и висша математика съм учил.Така че много добре си правя сметката.За последно искам да отбележа,че мен не ме интересуват твоите сметки.Аз търся убежище за свободните си пари за да не стоят по банките,защото когато в САЩ всеки месец ми идва доход който ти за две години не можеш да изкараш натрупването става голямо.Ама ти и идея си нямаш за Щатите и трепериш за артиите си на малката и никаква БФБ .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            на колко плати квадрата на морето? Ако е тайна не ми отговаряй.
                            лятото на 2016 писах, че българите масово си продаваха апартаментите по нашето море и си купуваха в испания понеже там квадрата беше по-евтин от тук

                            лятото тук има 40 дни сезон ......... от 10-и юли до 20-и август

                            а цените на нощувките са по-ниски от испания където сезона е 4 месеца

                            както искаш я смятай инвестицията ................ но по-рано от 50 години няма избиване

                            като прибавиш, че си продаде ЦКБ-то под левче за да ги набута в бетона и тухлите във фекалния залив и се сещай за какво прецакване става на въпрос

                            август 2016-а година му казах да изчака с покупката, парите от апартаментите да ги вкара в ХИМ или ЦКБ, и със същите пари с които купи двата апартамента през пролетта на 2017-а вече щеше да вземе 4 апартамента, но не ме послуша ............... бързаше да купи бетон и тухли защото щели да свършат до пролетта...

                            мъка
                            Last edited by X_Y; 16.05.2018, 10:28.
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Вие още малко и общ далаверимпекс ще врътнете. Червенокожи братко, на колко плати квадрата на морето? Ако е тайна не ми отговаряй.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Ясно. На мен пък нашето море най си ми аресва.
                                и на мен най-много си ми харесва нашето море

                                като бях млад доста обикалях, но от десетина години си седнах на дупето и не ми се ходи никъде навън

                                въпросът е, че поне 7-8 години не съм влизъл в морето .......... само седя и го гледам...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X