IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Много вероятно! Хубаво е че купуват пакетно само на 6-7 ст. под пазара. Значи мажо вярва че акцията ще ходи нагоре.
    Напротив!!! Акцията ще ходи надолу и ти го знаеш това много добре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      Ей Ташунко, къде се изгуби бе човек? Последно май, преди 1 година беше, разправяше как Хим-а ще се срути яко, а той взе че направи над 20% доходност за година. Сега пак същото ... май е време да купуваме значи
      Гледаш само пред носа си.Не виждаш общата картина,а тя е трагична.Много скоро ще гледаш жално като малко момче на което са взели закуската .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        вземе ли да купува то тогава трябва да продаваме ............ вземе ли той да продава хартии значи е време да се отварят репа...
        Отваряй репа.Защо се бавиш.Време е да се занулиш напълно.Ама тоя път роднините ти няма да ти повярват и да ти дадат парите си отново.
        Last edited by Ташунко със сапа; 29.09.2018, 23:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



          нека върти геврека за да направи някой долар ............. че и ние трябва да папаме

          а вземе ли да пише всекидневно значи са го сложили пак на автомивката да мие тировете
          Хахаха елементарни разсъждения.На теб ще дам да папаш друго нещо.От парите ми няма как да вземеш особено чрез артиите на ЦКБ .

          Коментар


          • Миченца, защо мълчите тука!
            Как ги виждате нещата?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              вземе ли да купува то тогава трябва да продаваме ............ вземе ли той да продава хартии значи е време да се отварят репа...
              Грешиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                Ей Ташунко, къде се изгуби бе човек? Последно май, преди 1 година беше, разправяше как Хим-а ще се срути яко, а той взе че направи над 20% доходност за година. Сега пак същото ... май е време да купуваме значи
                вземе ли да купува то тогава трябва да продаваме ............ вземе ли той да продава хартии значи е време да се отварят репа...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                  О, Ташунко е намерил време, почивайки си на някой ТИР паркинг, да драсне 4-5 реда!


                  нека върти геврека за да направи някой долар ............. че и ние трябва да папаме

                  а вземе ли да пише всекидневно значи са го сложили пак на автомивката да мие тировете
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • О, Ташунко е намерил време, почивайки си на някой ТИР паркинг, да драсне 4-5 реда!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Няма никаква злоба в думите ми младежо.Казвам какво ще се случи.Само бунаците купуват артии сега,но скоро ще разбереш.Парите са си твои.Аз моите ги държа здраво в кеш е американски банки а не в бг ментаците.Пари изкарвам много повече от достатъчно а и ренти ми се плащат редовно така че имам за артии,но не ги искам сега.Ама трябва да има и такива като теб за да се движи тоя пазар .
                      Ей Ташунко, къде се изгуби бе човек? Последно май, преди 1 година беше, разправяше как Хим-а ще се срути яко, а той взе че направи над 20% доходност за година. Сега пак същото ... май е време да купуваме значи
                      Last edited by petyob; 14.09.2018, 14:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Няма никаква злоба в думите ми младежо.Казвам какво ще се случи.Само бунаците купуват артии сега,но скоро ще разбереш.Парите са си твои.Аз моите ги държа здраво в кеш е американски банки а не в бг ментаците.Пари изкарвам много повече от достатъчно а и ренти ми се плащат редовно така че имам за артии,но не ги искам сега.Ама трябва да има и такива като теб за да се движи тоя пазар .
                        Ще ти махам от совалката, ша знайш!
                        Имаш опит вече.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          И ти пък сега.
                          Липсата на артии не ти се отразява добре.
                          Ако беше изкарал някой лев по островите и си беше купил некоя артия, сега немаше да злобееш и да се гърчиш безпомощно.
                          Няма никаква злоба в думите ми младежо.Казвам какво ще се случи.Само бунаците купуват артии сега,но скоро ще разбереш.Парите са си твои.Аз моите ги държа здраво в кеш е американски банки а не в бг ментаците.Пари изкарвам много повече от достатъчно а и ренти ми се плащат редовно така че имам за артии,но не ги искам сега.Ама трябва да има и такива като теб за да се движи тоя пазар .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Дали пък не са изцедили онзи пловдивски пакет вече?
                            Много вероятно! Хубаво е че купуват пакетно само на 6-7 ст. под пазара. Значи мажо вярва че акцията ще ходи нагоре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                              Фигура??
                              Нещо с дълга дръжка. Ама чук ли е, тесла или брадва, тепърва ще го разберем...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                                След вчерашната фигура, още днес можем да се засилим. Само чакаме мамата да се натутне.
                                Фигура??

                                Коментар

                                Working...
                                X