IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Ще си изгубиш парите убеден съм в това.
    Аз пък съм убеден, че ти нямаш нито пари, нито артии и завиждаш и бръщолевиш щуротии.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Хахаха.Тъй ще да е щом казваш.Вярно е че нямам глупави артии по време на предстояща криза.Ти стискай стискай.Тъкмо ще има да ти го напомням години след това.Ти не знаеш щото си новобранец,но аз се активизирам във форума винаги когато ще има сгромолясване на цените на акциите.Ти ще ядеш дървото и ще загубиш парите си,защото грам понятие и опит нямаш от борса.Тогава аз ще ти напомням как алчноста и невежеството ти са ти изяли главата.
      Ташунко, не искам да влизам в полемиките Ви с колегите относно конкретно ЦКБ, но за мен лично е интересно какво точно очакваш като времеви интервал за тази криза.

      Мисълта ми е, че е ясно (беше го казъл някакъв известен финансист, но ме мързи да търся сега кой точно), че "въпроса е не дали ще има криза, а кога?" Идеята е, че пазара не може да се движи само нагоре и е нормално и логично да има корекция рано или късно, т.е. все някога ще има.

      Като цяло обаче очакванията в света ми се струва са, че първо поне кризата няма да е скоро и второ, че когато дойде ще е по-лека от тази да речем през 2008-а.

      Та въпроса ми е, кога горе-долу я очакваш тази криза:
      - скоро (до 1 година);
      - средносрочно (1-3 години);
      - все някога (над 3 години);

      Защото реално спор дали ще има криза няма (дори и колегите дето ти скачат, че очакват ралита, реално знаят че дори да има рали, все някога ще дойде и кризата), но въпроса е дали и най-вече защо я очакваш скоро ? (т.е. какви конкретни сигнали виждаш, иначе че цените в световен мащаб са надути от налетите пари от централните банки от макроикономическа гледна точка е ясно).

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Само спокойно.
        Аз си чакам ралито.
        И пак ти повтарям: В грешка си!
        Много поздрави от бай ти Доу Джонса!
        Ще си изгубиш парите убеден съм в това.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Щом не си си взел поука за 1 година това много лошо говори за теб.Ще претърпиш загуба която мисля,че трудно ще преживееш впредвид ниските доходи в БГ.Притеснявам се искрено за теб.
          Само спокойно.
          Аз си чакам ралито.
          И пак ти повтарям: В грешка си!
          Много поздрави от бай ти Доу Джонса!
          Last edited by Три без коз; 03.10.2018, 00:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Миналата година твърдеше същото.
            Щом не си си взел поука за 1 година това много лошо говори за теб.Ще претърпиш загуба която мисля,че трудно ще преживееш впредвид ниските доходи в БГ.Притеснявам се искрено за теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Хахаха.Тъй ще да е щом казваш.Вярно е че нямам глупави артии по време на предстояща криза.Ти стискай стискай.Тъкмо ще има да ти го напомням години след това.Ти не знаеш щото си новобранец,но аз се активизирам във форума винаги когато ще има сгромолясване на цените на акциите.Ти ще ядеш дървото и ще загубиш парите си,защото грам понятие и опит нямаш от борса.Тогава аз ще ти напомням как алчноста и невежеството ти са ти изяли главата.
              Миналата година твърдеше същото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Индианецът е разтревожен, бруталното рали тепърва предстои, а той нема ни артии, ни стинки в момента.
                Но това си е негов проблем, разбира се.
                Хахаха.Тъй ще да е щом казваш.Вярно е че нямам глупави артии по време на предстояща криза.Ти стискай стискай.Тъкмо ще има да ти го напомням години след това.Ти не знаеш щото си новобранец,но аз се активизирам във форума винаги когато ще има сгромолясване на цените на акциите.Ти ще ядеш дървото и ще загубиш парите си,защото грам понятие и опит нямаш от борса.Тогава аз ще ти напомням как алчноста и невежеството ти са ти изяли главата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                  Нямаш интерес, но си тук?
                  Естествено!!! За да се надсмивам на глупаците .

                  Коментар


                  • Индианецът е разтревожен, бруталното рали тепърва предстои, а той нема ни артии, ни стинки в момента.
                    Но това си е негов проблем, разбира се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Бъркаш ме с някой друг.Тук ще вляза отново на 1 лв.Сега нямам никакъв интерес към тази артия.
                      Нямаш интерес, но си тук?
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                        иска да вземе тънко винаги в последния момент... една и съща цигания всеки път..
                        Бъркаш ме с някой друг.Тук ще вляза отново на 1 лв.Сега нямам никакъв интерес към тази артия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          Е какво е толкова трагично? По-трагично ли е отколкото миналата година, когато също казваше, че е трагично?
                          Споко.Ще имаш време да се убедиш .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                            О, Ташунко е намерил време, почивайки си на някой ТИР паркинг, да драсне 4-5 реда!
                            иска да вземе тънко винаги в последния момент... една и съща цигания всеки път..
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Гледаш само пред носа си.Не виждаш общата картина,а тя е трагична.Много скоро ще гледаш жално като малко момче на което са взели закуската .
                              Е какво е толкова трагично? По-трагично ли е отколкото миналата година, когато също казваше, че е трагично?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                                О, Ташунко е намерил време, почивайки си на някой ТИР паркинг, да драсне 4-5 реда!
                                Ако ми кажеш как да кача снимки тук ще ти пусна няколко интересни снимки.Ако не става тук дай ми емейл щети ги пусна там.Така ще придобиеш ясна картина за много неща .

                                Коментар

                                Working...
                                X