IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не виждам с какви пари е купувал като той се занули 2008 г.

    Коментар


    • "Нов" ник.. Не си хаби разказите, не само ти си купувал на 50 стинки тук, доста преди въпросния период съм тук, но не това беше идеята ми.
      Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      гледам, че си нов ник и затова ще ти припомня, че някога и аз си мислех, че цената не може да падне на 50 ст. след като 4 г. по-рано цената беше над 10 лв.

      знаеш ли какво се случи през 2012 г.? ............ случи се това, че хванах единственото дъно което някога съм хващал на БФБ ................ а дъното беше на 0,51? лв. като го хванах с един айсберг 10х1000 акции

      има още три интересни неща от онова време:

      - едното е, че ако днес тръгнеш да проверяваш къде е било дъното през последните 13 години при ЦКБ ще видиш, че навсякъде пише, че е било при 52 ст. ............ а аз имам 10 сделки на цена под 52 ст.

      - второто интересно нещо е че като затворих репата средната цена при ЦКБ ми дойде на 35 ст. за акция

      - третото интересно нещо е че след това продадох тези акции на 1,6?? лв. на един гринго който се подвизава из форума

      извода който трябва да си направиш е ................... " не дърпай дявола за опашката ........ че може да се опариш"
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        Левче не е ли надута цена, направо 50 стотинки преповтаряйте, а паднат ли 50 стотинки, на "всички" ще е "ясно", че ще отиде на 10.
        гледам, че си нов ник и затова ще ти припомня, че някога и аз си мислех, че цената не може да падне на 50 ст. след като 4 г. по-рано цената беше над 10 лв.

        знаеш ли какво се случи през 2012 г.? ............ случи се това, че хванах единственото дъно което някога съм хващал на БФБ ................ а дъното беше на 0,51? лв. като го хванах с един айсберг 10х1000 акции

        има още три интересни неща от онова време:

        - едното е, че ако днес тръгнеш да проверяваш къде е било дъното през последните 13 години при ЦКБ ще видиш, че навсякъде пише, че е било при 52 ст. ............ а аз имам 10 сделки на цена под 52 ст.

        - второто интересно нещо е че като затворих репата средната цена при ЦКБ ми дойде на 35 ст. за акция

        - третото интересно нещо е че след това продадох тези акции на 1,6?? лв. на един гринго който се подвизава из форума

        извода който трябва да си направиш е ................... " не дърпай дявола за опашката ........ че може да се опариш"
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          падне ли съпротивата при 1,50 всички са наясно, че цената отива на левче

          крепете 1,50 за да не ревете после както в хим-а когато изтърваха 2,30 ........ и пак друг ще ви е виновен...
          Левче не е ли надута цена, направо 50 стотинки преповтаряйте, а паднат ли 50 стотинки, на "всички" ще е "ясно", че ще отиде на 10.
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • падне ли съпротивата при 1,50 всички са наясно, че цената отива на левче

            крепете 1,50 за да не ревете после както в хим-а когато изтърваха 2,30 ........ и пак друг ще ви е виновен...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • По-бързото оттърваване от тая артия ще доведе само до намаляване на загубите ви.Тръгнала е към левчето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                Ташунко,

                твоите постинги в тази а и другите теми са може би най качествените и полезните - както за новите форумци така и за ветераните. Винаги като се чудя дали си струва да чета тоя форум - и като отворя две три теми в които водиш задълбочени и мъдри дискусии с твоите достойни опоненти - и съмненията ми се разсейват, и въобще не съжалявам за цъкането и отделеното време да чета развитието на мислите ви. А това че добре излагате и аргументирате мислите и твърденията си - с логика, източници, аргументи, сравнениещя и графики само допълнително че обогатява, предполагам и всички останали.

                поздрави,
                &
                Keep Posting!
                Благодаря!! Жив и здрав да си и много успешен !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                  Ташунко,

                  твоите постинги в тази а и другите теми са може би най качествените и полезните - както за новите форумци така и за ветераните. Винаги като се чудя дали си струва да чета тоя форум - и като отворя две три теми в които водиш задълбочени и мъдри дискусии с твоите достойни опоненти - и съмненията ми се разсейват, и въобще не съжалявам за цъкането и отделеното време да чета развитието на мислите ви. А това че добре излагате и аргументирате мислите и твърденията си - с логика, източници, аргументи, сравнениещя и графики само допълнително че обогатява, предполагам и всички останали.

                  поздрави,
                  &
                  Keep Posting!
                  +101

                  Коментар


                  • Ташунко,

                    твоите постинги в тази а и другите теми са може би най качествените и полезните - както за новите форумци така и за ветераните. Винаги като се чудя дали си струва да чета тоя форум - и като отворя две три теми в които водиш задълбочени и мъдри дискусии с твоите достойни опоненти - и съмненията ми се разсейват, и въобще не съжалявам за цъкането и отделеното време да чета развитието на мислите ви. А това че добре излагате и аргументирате мислите и твърденията си - с логика, източници, аргументи, сравнениещя и графики само допълнително че обогатява, предполагам и всички останали.

                    поздрави,
                    &
                    Keep Posting!
                    "the trend is your friend until the end..."

                    Коментар


                    • Днес пак ли в червения сектор ? Там и е мястото на тая артия близките 2 г.

                      Коментар


                      • По принцип имах предвид това: Умерен оптимист съм за присъединяването на България към валутно-курсовия механизъм ERM II и Банковия съюз. Държавата прави всичко необходимо в този процес, а в началото на годината предстои и преглед на качеството на активите на системно значимите банки и тези, които Европейската централна банка (ЕЦБ) е решила да провери.

                        Страната ни прави нужните стъпки по поетите ангажименти и „сме на финалната права“. „В момента сме в режим на подготовка за близко сътрудничество с ЕЦБ за надзора на нашите банки. Като получим съгласие за установяване на близко сътрудничество по надзора на банките, имаме ангажимент с нашите партньори в същия момент да кандидатстваме и да получим подкрепа за ERM II", обясни Горанов.

                        п.п За сливания и придобивания не съм написал нищо. Въпреки, че след месец най-късно ще разберем кой ще е новия собственик на една гръцка банка.

                        https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...-syiuz-271077/
                        Last edited by Innocent; 01.11.2018, 11:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                          ) та те си имат втора от три години ) и даже я развиха )
                          Е, че я развиват, вярно е, но и че не е достатъчно развита за мащабите им, също е вярно
                          Може и това да стане, но ще са нужни повече месеци от посочените 9-10 по -долу от колегата

                          Само си размишлявам , разбира се..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                            ) та те си имат втора от три години ) и даже я развиха )
                            Развиха е много силно казано, но да кажем, че правят някакви опити да я събудят и на фона на това, което беше преди, си е направо китка Иначе си прав за останалото
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                              Ако имаш предвид сливания и придобивания, тук няма как да се случи.
                              ) та те си имат втора от три години ) и даже я развиха )
                              Last edited by X_Y; 01.11.2018, 10:56.
                              Умереният риск винаги печели ! ))))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                                Ако имаш предвид сливания и придобивания, тук няма как да се случи.

                                Ама те си имат две ... що да не селнат шлифования камък
                                Само размишлявам ...
                                Last edited by X_Y; 01.11.2018, 10:56.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X