IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Имаме сделка
    Успех

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Понеже не ми е проблем скасявам времето с 1 година до края на 2019
      Имаме сделка
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Аз мога да приема баса и казвам,че до края на 2020 цената ще е под 1 лев
        Понеже не ми е проблем скасявам времето с 1 година до края на 2019

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Приемам облога като фиксирам 10% над посочената от теб - т.е. аз казвам, че няма да върне под 1.1 лв.
          Залагам бутилка Jack Daniel’s . Ти кажи какво предлагаш - какъв да е времевия хоризонт на очакваното събитие .
          Аз мога да приема баса и казвам,че до края на 2020 цената ще е под 1 лев

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Приемам облога като фиксирам 10% над посочената от теб - т.е. аз казвам, че няма да върне под 1.1 лв.
            Залагам бутилка Jack Daniel’s . Ти кажи какво предлагаш - какъв да е времевия хоризонт на очакваното събитие .
            Ха, бравос, човек трябва да стои зад думите си - понеже съм оптимист, желая успех на теб, но ако Ташунко приеме баса, му стискам виртуално ръка, иначе е обикновен лаладжия, а такива с лопата да ги ринеш
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              От кога пък да изразиш мнение за цената в бъдеще на дадена артия е спекулации?? Айде един бас да хванем,че ще върне до на лев или малко над него,но ще искам после публично извинение във форума.
              Приемам облога като фиксирам 10% над посочената от теб - т.е. аз казвам, че няма да върне под 1.1 лв.
              Залагам бутилка Jack Daniel’s . Ти кажи какво предлагаш - какъв да е времевия хоризонт на очакваното събитие .
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • От кога пък да изразиш мнение за цената в бъдеще на дадена артия е спекулации?? Айде един бас да хванем,че ще върне до на лев или малко над него,но ще искам после публично извинение във форума.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  сега ще има една активност на БФБ по 'онези' странните позиции. Някои хора ще редят пасианси докато тече проверката. Дано не им изплющят едно увеличение на капитала, че тогава цената на акциите няма да е гот. (същото се отнася и за пиба)

                  ако проверката мине и кажат, че са бетон... цените и на двете акции излитат с едно 25% за отрицателно време... да не сме черногледи.
                  Ами тук си имат хралупка Тексим и десетки фондове, а Пиб-а си намериха хралупка Общинска банка май, та всеки се е уредил със скривалище
                  Last edited by tony1975; 15.11.2018, 07:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Много облигации летят. Една банка да не почна да се подготвя за една проверка?
                    сега ще има една активност на БФБ по 'онези' странните позиции. Някои хора ще редят пасианси докато тече проверката. Дано не им изплющят едно увеличение на капитала, че тогава цената на акциите няма да е гот. (същото се отнася и за пиба)

                    ако проверката мине и кажат, че са бетон... цените и на двете акции излитат с едно 25% за отрицателно време... да не сме черногледи.
                    Last edited by bertram; 14.11.2018, 23:05.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Разбирам те добре, но щом е борса, вярвай и в това
                      В един момент ще помогнем добронамерено - в желанието им, да се отърват от папира (y)
                      Ще им помогнем, разбира се. Няма да ги оставим да се чудят как да си продадат акциите под 1.50 лв. Давайте ги, не ни жалете ☺

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                        Гледам и не вярвам на очите си хората на какви цени си дават акциите...
                        Разбирам те добре, но щом е борса, вярвай и в това
                        В един момент ще помогнем добронамерено - в желанието им, да се отърват от папира (y)

                        Коментар


                        • Важното е че ...... летят ..... а те не разпродават на пазар

                          Коментар


                          • Много облигации летят. Една банка да не почна да се подготвя за една проверка?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              Гледам и не вярвам на очите си хората на какви цени си дават акциите...
                              Ами последния продавач 25 бр. х 1.485 лв. беше от елана трейдинг .
                              Сигурно 'оправят доходността" на някои от фондовете на колегите си

                              Коментар


                              • Гледам и не вярвам на очите си хората на какви цени си дават акциите...
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X