IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Днес отново никакво движение .Сигурно на това му викат търговия.Хихихи!!
    Нормално, много желаещи да купят и 0 ( нула ) продавачи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Днес отново никакво движение .Сигурно на това му викат търговия.Хихихи!!
      монетата има две страни....може и никой да не иска да продава.....и аз и се облизвам на тая акция ма си седя на д... То

      Коментар


      • Днес отново никакво движение .Сигурно на това му викат търговия.Хихихи!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Конкретно по темата имаме сделка на 1.43 при ЦКБ.Очаквам днес на 1.40 да мине сделка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            пак не е така - някои зайци може да се подплащат и да продават при едно, две подвеждащи писания, недей да ме мислиш за зелен
            Е щом не си виждал спадове на бфб си още новак.Дори и няколко човека да продадат те не могат да определят тренда.Гледай голямата картина а не малката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Ясно нов си на бфб.Ако беше стар играч нямаше да си мислиш че някой може с изказано мнение на бфб да бутне цените в дадена посока.Просто никой не е по-голям от пазара.Аз съм видял много спадове и ги предвиждам рано.Ако се разровиш много назад преди 10 г и проследиш хронологията ще разбереш че всеки път когато съм обявил че очаквам спад това се е случило.Как го правя няма да ти кажа но поне може да се замислиш над думите ми и понякога да ти е от полза.
              пак не е така - някои зайци може да се подплащат и да продават при едно, две подвеждащи писания, недей да ме мислиш за зелен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                Както винаги бъркаш - кеш има, но нямаше среща .. нормално при падащи борси да се чака на промоция А пък и вие(ти, порки, тролки) помагате с тези истерични крясаци за сривове всеки ден ... що да не се възползват хората да купят евтинко Не съм присъствал при другите кризи .. все така ли е било?
                Ясно нов си на бфб.Ако беше стар играч нямаше да си мислиш че някой може с изказано мнение на бфб да бутне цените в дадена посока.Просто никой не е по-голям от пазара.Аз съм видял много спадове и ги предвиждам рано.Ако се разровиш много назад преди 10 г и проследиш хронологията ще разбереш че всеки път когато съм обявил че очаквам спад това се е случило.Как го правя няма да ти кажа но поне може да се замислиш над думите ми и понякога да ти е от полза.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
                  Толкова яка банка уж а никаква ттрговия при нея.Интересно!Струва ми се че няма кеш вече.
                  Както винаги бъркаш - кеш има, но нямаше среща .. нормално при падащи борси да се чака на промоция А пък и вие(ти, порки, тролки) помагате с тези истерични крясаци за сривове всеки ден ... що да не се възползват хората да купят евтинко Не съм присъствал при другите кризи .. все така ли е било?

                  Коментар


                  • Конкретно по темата имаме сделка на 1.43 при ЦКБ.Очаквам днес на 1.40 да мине сделка.

                    Коментар


                    • Имам усещането ще до края на работната седмица ще слезем под 1.45 при тая артия.Тепърва предстоят разпродажби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Metodiy Разгледай мнение

                        Ей, голяма злоба. На три коментара, един е твоят. И все едно и също - колко била зле, за нищо не ставала и т.н. А същевременно я следиш? Тоест искаш да си купиш боклук ли? Направо ми писна ми да ти чета писаниците. Честно.
                        Извинявай!! Не знаех че ти си купил на 1.53 лв 20000 цкб

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                          Ами тогава за какво ги плещиш тия, че и преди 2г. и сега цената била все 1.50 лв.? Какво значение има това, като през това време е имала такива големи движения в двете посоки и си могъл да спечелиш 72%? Това не е ли по-важното?
                          Не отчиташ загубата на време а и с печеленето в двете посоки става в определен момент иначе пак се охълцваш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Хихихи!!! Якооооо!! Как ли се чувства оня дето купи вчера 20000 цкб на 1.53 лв ? Днес вече е 1.46 артията.
                            Ей, голяма злоба. На три коментара, един е твоят. И все едно и също - колко била зле, за нищо не ставала и т.н. А същевременно я следиш? Тоест искаш да си купиш боклук ли? Направо ми писна ми да ти чета писаниците. Честно.
                            Last edited by mibova; 05.12.2018, 13:13.

                            Коментар


                            • Как ли се чувства оня дето купи вчера 20000 цкб на 1.53 лв ? Днес вече е 1.46 артията.
                              Last edited by mibova; 05.12.2018, 13:13.

                              Коментар


                              • Поиграх си пак да анализирам артията и резултата отново показва слизане на цената в диапазона 1-1.10 лева.
                                Last edited by Ташунко със сапа; 03.12.2018, 22:18.

                                Коментар

                                Working...
                                X