IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

    По тази логика в петък (1-ви март) на 2,10лв ли ще приключи седмицата ???
    Седмицата, не знам.. но тримесечието е друга работа )

    Коментар


    • Да се чудиш защо цената беше закарана на 1.24 ???

      Коментар


      • Увеличението на капитала е вписано в ТР - размера е 127 129 970 лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          Днес атака на кота 1.8 всичко друго а глупости...…..
          Верно ли? Да купуваме тогава
          Ти викач ли си или от клоунадата ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

            По тази логика в петък (1-ви март) на 2,10лв ли ще приключи седмицата ???
            Не е задължително, но е пожелателно Сега сериозно, според мен трудно ще мине 2 лв. преди данните за Q1, ако покаже там хубави резултати, нищо чудно да видим през Май и над 2,10

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              Днес атака на кота 1.8 всичко друго а глупости...…..
              По тази логика в петък (1-ви март) на 2,10лв ли ще приключи седмицата ???

              Коментар


              • Днес атака на кота 1.8 всичко друго а глупости...…..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Добре, съгласих се ...
                  Значи няма начин да купуват на пазара , няма и да конвертират на надпазарна ...Щото няма логика да го правят и щото ги е страх, че все ще има някой недоволен .
                  п.с. а той кервана си върви
                  Не, преди това исках да кажа че, ЦКБ Сила няма защо да купува на пазара, при положение че може да конвертира облигациите си!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                    Хаха, не опровергаваш нищо! Каза че смяташ че "нашите пенсии" ще купуват акции от пазара и аз те опровергавам че няма да се случи поради причина! А ти реши че ролите ни всъщност са сменени, хахаха!
                    Добре, съгласих се ...
                    Значи няма начин да купуват на пазара , няма и да конвертират на надпазарна ...Щото няма логика да го правят и щото ги е страх, че все ще има някой недоволен .
                    п.с. а той кервана си върви
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Нищо не смятам, просто опровергавам написаното от теб...на няколко пъти...
                      Същия въпрос можеш да зададеш като вместо Сила напишеш Съгласие ...и продължиш да търсиш логика по твоите стандарти.
                      Ако уцелиш посоката ще спечелиш.
                      Не смятам, че тролиш, но не смятам, че пишеш неподвластен на емоции...Нищо лично.
                      Успех !
                      Хаха, не опровергаваш нищо! Каза че смяташ че "нашите пенсии" ще купуват акции от пазара и аз те опровергавам че няма да се случи поради причина! А ти реши че ролите ни всъщност са сменени, хахаха!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                        Смяташ че ЦКБ Сила ще купува акции на 1.70 вместо да конвертира на 3.22. Защо биха го направили?
                        Процентите лесно могат да се порверят!
                        Нищо не смятам, просто опровергавам написаното от теб...на няколко пъти...
                        Същия въпрос можеш да зададеш като вместо Сила напишеш Съгласие ...и продължиш да търсиш логика по твоите стандарти.
                        Ако уцелиш посоката ще спечелиш.
                        Не смятам, че тролиш, но не смятам, че пишеш неподвластен на емоции...Нищо лично.
                        Успех !

                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Не е истина написаното от теб и ти го знаеш . Защо капиталци говорят за тези 10% само при Съгласие . А при Сила как е ?
                          п.с. Може и да съм се заблудил и сега е момента да ме поправиш
                          Смяташ че ЦКБ Сила ще купува акции на 1.70 вместо да конвертира на 3.22. Защо биха го направили?
                          Процентите лесно могат да се порверят!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Тези наши пенсии няма да купят и една акция от пазара, че нали се сещаш че са точно под 10% от капитала след увеличението, така че преминаването на този праг усложнява значително придобиването на акции от тези акционери.
                            Не е истина написаното от теб и ти го знаеш . Защо капиталци говорят за тези 10% само при Съгласие . А при Сила как е ?
                            п.с. Може и да съм се заблудил и сега е момента да ме поправиш
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Много добре ) скоро 2 )

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                На мен ми изглежда "нашите" пенсии да купуват до юни ...През втората половина на годината ще се включат другите пенсии.... На сигурно
                                Ама това са само мои предположения, разбира се
                                Тези наши пенсии няма да купят и една акция от пазара, че нали се сещаш че са точно под 10% от капитала след увеличението, така че преминаването на този праг усложнява значително придобиването на акции от тези акционери.

                                Коментар

                                Working...
                                X