IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Премиерът: През юли ще получим покана за чакалнята на еврозоната .

    ..." Сега разговарях с шефа на Европейската централна банка и каза, че няма проблеми за България. Проверките вървят, юли месец ще получим покана за чакалнята на еврозоната“, уточни той.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      По-скоро имаме време до края на тая година.Първите сигнали за рецесия ги забелязахме миналата година от юли месец насам.Би било добре да задържи 2 г тъй като цените на НИ падат непрекъснато и ще се появят на пазара много апетитни сделки.Понякога ако уцелиш времето правилно с кеш в ръка после може да се излежаваш под палмите на някой плаж без да ти се налага да работиш до края на живота си.
      Признаци за рецесия в САЩ все още няма а икономиката ръсте с около 3%. В Европа има забавяне но лихвите се държат около 0% и всички са принудени да поемат повече риск за да бият поне инфлацията. Също така печатницата е в готовност да залее пазарът с ликвидност ако има нужда. ФЕД също спряха вдигането на лихви и спират QT в близко бъдеще.

      Тръмп другата година ще иска пак президент да става та ще се иска стабилна икономика. Май всичко се нарежда за криза след 2021 но времето ще покаже.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Това си е твоя работа,като искаш купуваш,като искаш продаваш....но що ти трябва да се бъркаш в работата на другите.
        Няма такова нещо.Отговарям на хора които се затъжават за мен когато не гледам форума.Въобще не ме интересува кой как печели или губи пари.Аз изкарвам много и си инвестирам предпазливо парите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Аз не купувам никакви артии от 2 г насам.Чакам срива.За какво да ги държа тия артии при положение че те сега струват по-малко от времето когато аз ги разкарах.
          Това си е твоя работа,като искаш купуваш,като искаш продаваш....но що ти трябва да се бъркаш в работата на другите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Ами няма логика някой друг да продава а ти да купуваш,твоето ми прилича на изнудване.
            Аз не купувам никакви артии от 2 г насам.Чакам срива.За какво да ги държа тия артии при положение че те сега струват по-малко от времето когато аз ги разкарах.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Аз продадох преди много време ЦКБ на 1.72 и от тогава само гледам.Като стане левче може и да вляза пак,но зависи какво ще е положението в БГ.
              Ами няма логика някой друг да продава а ти да купуваш,твоето ми прилича на изнудване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Ти колко ще продадеш за да стане левче?
                Аз продадох преди много време ЦКБ на 1.72 и от тогава само гледам.Като стане левче може и да вляза пак,но зависи какво ще е положението в БГ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  По-скоро имаме време до края на тая година.Първите сигнали за рецесия ги забелязахме миналата година от юли месец насам.Би било добре да задържи 2 г тъй като цените на НИ падат непрекъснато и ще се появят на пазара много апетитни сделки.Понякога ако уцелиш времето правилно с кеш в ръка после може да се излежаваш под палмите на някой плаж без да ти се налага да работиш до края на живота си.
                  Ти колко ще продадеш за да стане левче?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Ако положението е като 2005 значи тепърва имаме 2 години на ръст! 2005 и 2006 беше голям балон на пазарите а пазарът спадна повечко чак 2008.
                    По-скоро имаме време до края на тая година.Първите сигнали за рецесия ги забелязахме миналата година от юли месец насам.Би било добре да задържи 2 г тъй като цените на НИ падат непрекъснато и ще се появят на пазара много апетитни сделки.Понякога ако уцелиш времето правилно с кеш в ръка после може да се излежаваш под палмите на някой плаж без да ти се налага да работиш до края на живота си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      В анализа ставаше въпрос за Америка че сега е в същото положение както 2005 г . След това 2006 започна да се срива всичко.2008 г беше най-жестоко.Тоест много скоро ще се качим на пързалката отново.В борсата няма отиграни положения.Като започне да пада си пада,а когато американците тръгнат надолу в България ще стане още по-зле.Ама няма страшно нали в бг са калени.Все е криза там от 30 г
                      Ако положението е като 2005 значи тепърва имаме 2 години на ръст! 2005 и 2006 беше голям балон на пазарите а пазарът спадна повечко чак 2008.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        2005 бяхме в чудесно състояние вожд. ...виж 2007-2008 си беше вършачка Точно това обаче им е като обица на ухото, така, че .... няма как да се повтори същото. Отиграно е. Борсата не е онази, от времената, когато и магарето можело да лети, както се изказа виден банкер с химическа специалност
                        В анализа ставаше въпрос за Америка че сега е в същото положение както 2005 г . След това 2006 започна да се срива всичко.2008 г беше най-жестоко.Тоест много скоро ще се качим на пързалката отново.В борсата няма отиграни положения.Като започне да пада си пада,а когато американците тръгнат надолу в България ще стане още по-зле.Ама няма страшно нали в бг са калени.Все е криза там от 30 г

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          2005 бяхме в чудесно състояние вожд. ...виж 2007-2008 си беше вършачка Точно това обаче им е като обица на ухото, така, че .... няма как да се повтори същото. Отиграно е. Борсата не е онази, от времената, когато и магарето можело да лети, както се изказа виден банкер с химическа специалност
                          Всичко е точно така както казваш преци.....само дето страха е голям,от година две все се усеща във въздуха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Тази артия ще си завоюва левчето много скоро.Не е умно да се хранят празни надежди тук при положение че скоро ще има рецесия.Все повече анализатори заявяват че ситуацията е аналогична както през 2005 г.Доста сериозно е положението за да се очаква някакъв възход.И да има такъв той ще е като предсмъртен гърч.
                            2005 бяхме в чудесно състояние вожд. ...виж 2007-2008 си беше вършачка Точно това обаче им е като обица на ухото, така, че .... няма как да се повтори същото. Отиграно е. Борсата не е онази, от времената, когато и магарето можело да лети, както се изказа виден банкер с химическа специалност
                            Last edited by precakanoto; 24.03.2019, 20:18. Причина: без причина

                            Коментар


                            • Тази артия ще си завоюва левчето много скоро.Не е умно да се хранят празни надежди тук при положение че скоро ще има рецесия.Все повече анализатори заявяват че ситуацията е аналогична както през 2005 г.Доста сериозно е положението за да се очаква някакъв възход.И да има такъв той ще е като предсмъртен гърч.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                това просо (цкб) до август месец изобщо не ме интересува...
                                добре че остава да го четем само 4 месеца още това..
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X