IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    След време ще им продаваме наще пакети на 3-4 лв., но това е пазара....
    Ами те ако ще вървят към ликвидация не виждам как ще купуват наново.И другото което е интересно ако действително сме един автобус хора, не виждам как ще им поемем акциите.Онези може и да не бързат да излязат на всяка цена, но е много вероятно така да "задръстят " асковете, че всички надежди за ръст се изпаряват.Много интересна ситуация!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      Що е туй нещо дето хем е изненадващо хем няма да ни учиди и му е рано тази година?
      Ами дивидент примерно...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        Не бих се учудил, ако тук се появи изненадваща новина от ОС. Въпреки, че ми се струва рано да е тази година.
        Лалке, нали знаеш - осредняването може да се движи и в дветете посоки.
        Що е туй нещо дето хем е изненадващо хем няма да ни учиди и му е рано тази година?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Първо бяха чужденците, после почнаха и пенсионните...
          След време ще им продаваме наще пакети на 3-4 лв., но това е пазара....

          Коментар


          • Не бих се учудил, ако тук се появи изненадваща новина от ОС. Въпреки, че ми се струва рано да е тази година.
            Лалке, нали знаеш - осредняването може да се движи и в дветете посоки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              И после ще се нареди следващият на аска ,преди Доверие бяха Упф ДСК Родина.От години чакаме да се напродадат ама те май са наредени
              на опашка и си чакат редът.Може леко да вдигнат преди да се появи новият мераклия.
              Първо бяха чужденците, после почнаха и пенсионните...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                осреднявай
                Купих доволно на 1.46. Ако падне още ще купя още толкова поне

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Според мен тук е място за коментари за артията ЦКБ, а не за некви бъдещи пенсии. Аз лично предпочитам да си управлявам сам парите.
                  А иначе пакета мина, от Хима остават под 20т и понеделник ще приключи. И после накъде?
                  И после ще се нареди следващият на аска ,преди Доверие бяха Упф ДСК Родина.От години чакаме да се напродадат ама те май са наредени
                  на опашка и си чакат редът.Може леко да вдигнат преди да се появи новият мераклия.
                  Last edited by Grosss; 16.02.2020, 11:20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Според мен тук е място за коментари за артията ЦКБ, а не за некви бъдещи пенсии. Аз лично предпочитам да си управлявам сам парите.
                    А иначе пакета мина, от Хима остават под 20т и понеделник ще приключи. И после накъде?
                    Точно бъдещите пенсии са по темата за ЦКБ.Има много артии в пенсионните дружества и ако се закрият смятай какво ще става с ЦКБ. И обратно,могат да я изстрелят здраво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Според мен тук е място за коментари за артията ЦКБ, а не за некви бъдещи пенсии. Аз лично предпочитам да си управлявам сам парите.
                      А иначе пакета мина, от Хима остават под 20т и понеделник ще приключи. И после накъде?
                      осреднявай
                      Last edited by mibova; 16.02.2020, 09:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Според мен тук е място за коментари за артията ЦКБ, а не за некви бъдещи пенсии. Аз лично предпочитам да си управлявам сам парите.
                        А иначе пакета мина, от Хима остават под 20т и понеделник ще приключи. И после накъде?
                        към следващия пакет?

                        Коментар


                        • Според мен тук е място за коментари за артията ЦКБ, а не за некви бъдещи пенсии. Аз лично предпочитам да си управлявам сам парите.
                          А иначе пакета мина, от Хима остават под 20т и понеделник ще приключи. И после накъде?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                            Не смятам,че ти и Монти сте прави. Ако Монти има 20х. лв в партидата,означава,че се осигурява на висока заплата.Т.е. когато се пенсионира ще взема тавана на пенсия от НОЙ.И няма смисъл да си прехвърля в НОЙ частната партида.Така,че има още много хляб в частните пенсионни дружества.
                            няма никакъв почти хляб, а хляб само за избрани. Това което казва Вале е нщо като крайъгълен капък за жалките дружества, които отчитат мезерна доходност. Би трябвало да ги стресне и да си сменят мирогледа, но простотията ходи по хората а не по животните в гората...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Събраха много пари, и станаха интересни, 2014 края мисля се отвори вратата на Пандора - правото на избор за прехвърляне към НОЙ, което изглежда всеки ще предпочете, защото е по-изгодно. Тиха ликвидация, самите те не се противопоставиха, явно им е изгодно и как няма да им е, след като толкова години се хранят от това, а накрая прехвърлят отговорността на НОЙ. Защо го коментираме ли, ами защото почнат ли те да продават, а те явно са почнали - край с БФБ.
                              Не смятам,че ти и Монти сте прави. Ако Монти има 20х. лв в партидата,означава,че се осигурява на висока заплата.Т.е. когато се пенсионира ще взема тавана на пенсия от НОЙ.И няма смисъл да си прехвърля в НОЙ частната партида.Така,че има още много хляб в частните пенсионни дружества.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Вале , информиран си , грамотен си но полезрението ти е до собствения интерес.....
                                От няколко години пиша че ПФ ще почнат да продават , вие ме взимахте на подиграФка и обиди...

                                Е времето дойде и не защото ще плащат пенсии а защото ще се теглят пари за вкарване в НОИ....мойте въпреки че са към 20 К дела като дойде време също ще ги вкарам в НОИ...защото Х години съм вкарал цялата сума в НОИ а след 2004 мисля в ПФ и НОИ и съпоставката ще бъде с наборите след родените след 1986 година , всички под този набор ще имат по малко събрана сума в ПФ и аз също.......
                                Мислете какво ще стане в Едни фондове на ХИМ и ЕУБГ ,ами там са галата и химснаб етропал ,формопласт ,от къде пари за НОИ когато дойде момента... вече мажо няма да вдига цените а ще тегли....там единствените акции на маркета са ....... банката и майката
                                Основните фондове имат вложения на чуждите маркети ами там има Ренесанс ,защо да продават акции на Тесла и да оставят акции на Планината....?
                                Та така Вале в момента ПФ защищават собственото си оцеляване а не мойте интереси....но това трябваше Вие да го предвидите преди тях ....или поне да почнат да действат....
                                Смятам че избора за ПФ и НОИ или само НОИ ще остане до началото на пенсия.... а избора ще ясен....
                                А за това което пишеш и Вината им е......най малкото което е станало....
                                Почва се от правителство и МФ и ръководството на Борсата....държавната. ПФ купуваха всичко което им продаваха но дойде момента ,че те няма на кой да продадат....Как интересите на пенсионерите са еднакви с твойте....А Вале?
                                Събраха много пари, и станаха интересни, 2014 края мисля се отвори вратата на Пандора - правото на избор за прехвърляне към НОЙ, което изглежда всеки ще предпочете, защото е по-изгодно. Тиха ликвидация, самите те не се противопоставиха, явно им е изгодно и как няма да им е, след като толкова години се хранят от това, а накрая прехвърлят отговорността на НОЙ. Защо го коментираме ли, ами защото почнат ли те да продават, а те явно са почнали - край с БФБ.

                                Коментар

                                Working...
                                X