IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
    Като гледам навън по 3-4% нагоре, утре нищо чудно до 1.50 да се изстреля
    Хахахахахаха !! От колко време си на борсата?

    Коментар


    • Като гледам навън по 3-4% нагоре, утре нищо чудно до 1.50 да се изстреля

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Аууу тук сме падали до 1.32 днес.Скоро 1 лв ще видим.
        Ми хайде де. Побелях от чакане.

        Коментар


        • Аууу тук сме падали до 1.32 днес.Скоро 1 лв ще видим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pavlik5 Разгледай мнение
            Малко ме притесниха днес,като видях ,че купуват Актив на 11,50 лв днес.
            Надявам се да знаят какво правят и да не жертват досегашния добър и порядъчен мениджмънт в името на някакви корпоративни цели на собствениците.
            Как разбра че банката купува за собствена сметка а не за клиент!?

            Коментар


            • Малко ме притесниха днес,като видях ,че купуват Актив на 11,50 лв днес.
              Надявам се да знаят какво правят и да не жертват досегашния добър и порядъчен мениджмънт в името на някакви корпоративни цели на собствениците.

              Коментар


              • Ташунко ти си маркет-мейкър тука
                "the trend is your friend until the end..."

                Коментар


                • Днес артията може и да замине под 1.30 че и повече.Като гледам какво става по света левчето не и мърда скоро .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Панически разпродажби ще има, аз лично тепърва започнах да влизам от около седмица вече, но съм далеч още от желаното количество за придобиване...
                    Имай търпение и ще придобиеш колкото искаш артии на 1 лв

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                      Хубавите движения стават, щом започнеш паническата разпродажба. Драма няма, просто хубави движения, за умни хора - с което съм съгласен
                      Панически разпродажби ще има, аз лично тепърва започнах да влизам от около седмица вече, но съм далеч още от желаното количество за придобиване...

                      Коментар


                      • Ако върне няколко стотинки цената нагоре ще имате шанс да излезете.След това ще гледате как ви се топят паричките .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Драма няма! Това е борса и ако си умен ще хванеш хубавите движения, които се случват....
                          Хубавите движения стават, щом започнеш паническата разпродажба. Драма няма, просто хубави движения, за умни хора - с което съм съгласен
                          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                          Коментар


                          • Как е,как е? Осреднявате ли? Не бързайте още,че много ще има да осреднявате на 1 лв.Хихихи !!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Както хвана движението на Доверия като продаде на 3 лв и в петък купи над 5 лв. Много умно, няма що. Както и да е. Но нещата не са добре заради вируса. Златото наближава историческия връх. Предполагам, че те първа ще се усети влиянието на вируса върху световната икономика.
                              Хаха, първо не съм продал на 3 лв., а между 3.15 и 3.50, средна ми се върза около 3.35. Бях купил 10на т на 2.90 при голямата сделка. За по-малко от седмица си е супер.... прав си донякъде, че пак съм в играта, но за момента няма да кажа колко съм купил и какъв ми е таргета. Иначе си близо до 5те лв.де

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Драма няма! Това е борса и ако си умен ще хванеш хубавите движения, които се случват....
                                Както хвана движението на Доверия като продаде на 3 лв и в петък купи над 5 лв. Много умно, няма що. Както и да е. Но нещата не са добре заради вируса. Златото наближава историческия връх. Предполагам, че те първа ще се усети влиянието на вируса върху световната икономика.

                                Коментар

                                Working...
                                X