IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    За 0,55
    На толко ли ще влизаш ) със 100 акции.. хаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Тук май пружината се натяга?!
      За 0,55

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
        Тук май пружината се натяга?!
        да, за 1,55

        Коментар


        • Тук май пружината се натяга?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Подразних се от категоричността, Вале!
            Но не мисля утре да се появи там човек, който да има право, а ако има право - то желание няма да има, да отговори на тези въпроси.
            Ясно ми е, че при голям пакет продавача ще се обърне директно към тях. Но самия факт, че са си дръпнали големите бидове, говори достатъчно.
            Ако човек не опита - никога няма да разбере дали не е пропуснал нещо

            Вероятно Керезов ще отговори на някои въпроси относно оперативното управление на холдинга.
            Но той винаги е заявявал ,че представянето на дружествата от холдинга на БФБ не го интересува !
            Това не би трябвало да е така обаче !
            Трябва да се интересува не само като акционер,служител и управляващ на част от компаниите,но и поради новите счетоводни стандарти и изискваниятa на ESMA, които би трябвало да изпълняваме,като страна част от ЕС.

            Освен него там би трябвало да е и представител на най-големия институционален инвеститор в ХИМ дружествата - ПФ на Съгласие,които са най- засегнати от текущото борсово състояние на дружествата от групата....


            Коментар


            • Подразних се от категоричността, Вале!
              Но не мисля утре да се появи там човек, който да има право, а ако има право - то желание няма да има, да отговори на тези въпроси.
              Ясно ми е, че при голям пакет продавача ще се обърне директно към тях. Но самия факт, че са си дръпнали големите бидове, говори достатъчно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                При общи приказки - какво да питам?
                Имам доста оферти купува, но нещо не става сделка.
                А и съм разпитал, та поне за момента не съм получил оферта, освен за надпазарна


                Не си избрал добре мястото и хората ,които да питаш!

                Мога да ти помогна - утре от 15 часа на ул.Стефан Караджа 2 в София ще има хора ,които са по запознати с въпросите ти.

                Ако имаш желание може да се възползваш.

                Коментар


                • При общи приказки - какво да питам?
                  Имам доста оферти купува, но нещо не става сделка.
                  А и съм разпитал, та поне за момента не съм получил оферта, освен за надпазарна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                    И чие е този пакет, колко е и каква цена му се търси?
                    Много конкретика искаш! Не виждаш ли че се говори на "усещане", не на база реална информация

                    Коментар


                    • И чие е този пакет, колко е и каква цена му се търси?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Смешно е тая акция да е 90+ стот. Бързо ще мине 1 лв. А до НГ поне 1.20 смятам, че има потенциал даже и за нагоре. Минаха пакетите дето натискаха и сега пътя е на север!
                        Марооо, Маро! Пак се появи и надрънка хиляди лъжи и глупости.

                        Коментар


                        • Абсурд на БФБ, пътят е на север, но т.н. пакет трябва да мине от юг. Когато една акция е перспективна цената расте, а не пада.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            Смешно е тая акция да е 90+ стот. Бързо ще мине 1 лв. А до НГ поне 1.20 смятам, че има потенциал даже и за нагоре. Минаха пакетите дето натискаха и сега пътя е на север!
                            Защо реши,че са минали?????Пътят е на север,но преди това ще трябва да поемем ПАКЕТА и репата,които вероятно ще изтърбуши.

                            Коментар


                            • Смешно е тая акция да е 90+ стот. Бързо ще мине 1 лв. А до НГ поне 1.20 смятам, че има потенциал даже и за нагоре. Минаха пакетите дето натискаха и сега пътя е на север!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Това е едва от месец, откакто ни приеха в ЕРМ2. Явно има още хора, които не са си сверили часовниците.

                                https://www.bankingsupervision.europ.../index.bg.html
                                Може да.Не я следя БФБ.Нямам интерес към нея.Много бавно дава доходност.

                                Коментар

                                Working...
                                X