IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
    някой има ли идея, колко акции има Банк Аустриа, че ми се струва, че те са продавачът през Булбанк
    Точния въпрос пич
    Именно това трябва да обсъдим тук, а не Софарма и Донев.
    И аз забелязах на закриващия че продават ПФБК и Булбанк. Т.е. възниква въпроса дали нямаме втори продавач освен Артио.
    Има актуална АК в ТР, от последното ОСА, но ми иска някъв сертификат за да я дръпна. Някой ако може да се справи, нека помогне и да я дропне нъкъде със свободен достъп, моля!? Да обсъдим евентуалните възможности и срещу какъв пакет се изправяме

    Коментар


    • ТОВА СТИГА ЛИ;-КОНСОЛИд.
      30.09.2012 31.1 2.20 11

      ОБЩО АКТИВИ 3,462,344 3, 110,670
      с

      с акумулиране ........... 9/2012 ---- 9/2011

      СОБСТВЕН КАПИТАЛ 358 462 --- 293 155
      Last edited by inta53; 06.01.2013, 17:29.

      Коментар


      • Някой тука има ли представа колко e собствения капитал на ЦКБ?

        Коментар


        • ИЗПОЛЗВАМ ЧУЖД АВТОР ЗА ДА ПРЕДСТАВЯ :
          АВТОПОРТРЕТ НА BOBAN1:


          Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Здравей Бобане,
          не съм видял че си писал пак...........
          Ако влезе ХИМ в Софарма, акцията може и 50 стинки да стане....
          Ако влезе КТБ и има сегашната политическа протекция и 10 лв са малко..
          Лично аз се съмнявам да влезе някой и ОД ще остиска още няколко месеца....
          Та да се върнем към притежателите на акции в ТИМ и сие...
          Толкова са се объркали ,че даже качването на ХИМ обикновени до 95 ст не ги зарадваха , защото са продали ХИМ обикновени на 60 ст и са купили ХИМ привилигировани на 1,8 и сега що стана ГРЕДА на 1,4 лв. .... като един от аутсайдерите тук Полки който си е избил парите от дивиденти ,какви дивиденти ,като си продавал ХИМ нормални на 80- 60 стинки и си купувал привилигировани на 1,8-2 лв...
          Какво стана тези купуващите с обяви 20 К първо на леФче ,после на 90 стинки ССВ из темата....
          ,70 ст
          Ами продадоха на 55 ст или който даде 56 ст......и си купихаха пак привилигировани...Те и затова запазиха висока цена а не за дививентите...
          какво стана с тия от ЗХБГ който правиха три пъти опити да качат до 30 ст и обърнаха акции в привилигировани...
          Ти нямаш ли привилигировани , защото беше много активен на маркета на 1,4-1,5 на ХИМ обикновените.....
          Та феновете минават като Полки минават и казват ами тя няма да се качва защото вече четири пъти е падала от 63 и защото се надяват че ще имат кеш да допълнят когато тръгне ...Никаква радост няма и в ХИМ обикновени , аз се радвам повече от вас за това качване ,защото се надявам да тръгне маркета а гурутата казват ами ще се върне на 60 стинки или 70 ст...кой на колко е продал и няма повече никога да влезе в тия позиции ...
          Поздрави!

          Коментар


          • Монти,няколко пъти съм казвал. имах ХИМ обикновени. насредна 1.40 ...Успях да избягам okolo1.20....НАБУТАХ СЕ.. Вмомента имам доста на 82ст.Монти,ти се радвай,ако ХИМ или който и да е друг купят пакета,че колкото и да я хвалят ФАрмата........ако почнат да ги ръсят тия 18млн акции......тогава ще видим номинал.И моля те да ми обясниш нещо,ако можеш.Абе плюеш ХИМ....какви били,...А защо бяга от Фармата..вече втори голям акционер.Явно има нещо гнило.Интересно ще ми е да видя физиономиите на някои,ако започнат да се ръсят акциите на ЛП
            Тогава дружно ще казвате колко лоша акция е тази.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Относно сливанията ...Да ,така е .ОД притежава доста от другите компании и при сливането ще получи нови акции на Фармата ,което неименуемо ще вдигне дела му спрямо другите.Така мисля.Виж ...ако КТБ или ХИМ решат....могат да я лапнат ...все пак КТБ има над 1млрд кеш....ЦКБ мисля към 900млн..,.Но защо на 2лв....като може и на лев...

              Поздрави....Не е препоръка
              Здравей Бобане,
              не съм видял че си писал пак...........
              Ако влезе ХИМ в Софарма, акцията може и 50 стинки да стане....
              Ако влезе КТБ и има сегашната политическа протекция и 10 лв са малко..
              Лично аз се съмнявам да влезе някой и ОД ще остиска още няколко месеца....
              Та да се върнем към притежателите на акции в ТИМ и сие...
              Толкова са се объркали ,че даже качването на ХИМ обикновени до 95 ст не ги зарадваха , защото са продали ХИМ обикновени на 60 ст и са купили ХИМ привилигировани на 1,8 и сега що стана ГРЕДА на 1,4 лв. .... като един от аутсайдерите тук Полки който си е избил парите от дивиденти ,какви дивиденти ,като си продавал ХИМ нормални на 80- 60 стинки и си купувал привилигировани на 1,8-2 лв...
              Какво стана тези купуващите с обяви 20 К първо на леФче ,после на 90 стинки ССВ из темата....
              ,70 ст
              Ами продадоха на 55 ст или който даде 56 ст......и си купихаха пак привилигировани...Те и затова запазиха висока цена а не за дививентите...
              какво стана с тия от ЗХБГ който правиха три пъти опити да качат до 30 ст и обърнаха акции в привилигировани...
              Ти нямаш ли привилигировани , защото беше много активен на маркета на 1,4-1,5 на ХИМ обикновените.....
              Та феновете минават като Полки минават и казват ами тя няма да се качва защото вече четири пъти е падала от 63 и защото се надяват че ще имат кеш да допълнят когато тръгне ...Никаква радост няма и в ХИМ обикновени , аз се радвам повече от вас за това качване ,защото се надявам да тръгне маркета а гурутата казват ами ще се върне на 60 стинки или 70 ст...кой на колко е продал и няма повече никога да влезе в тия позиции ...
              Поздрави!

              Коментар


              • някой има ли идея, колко акции има Банк Аустриа, че ми се струва, че те са продавачът през Булбанк

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Виж ...ако КТБ или ХИМ решат....могат да я лапнат ...все пак КТБ има над 1млрд кеш....ЦКБ мисля към 900млн..,.Но защо на 2лв....като може и на лев...

                  Поздрави....Не е препоръка
                  Хе хе, то Фармата ако стане Оги-мустаково-тимско ООД и номиналче ще и е много на акцията
                  Ма знайш ли, невъзможни неща няма ...ако изобщо продава всичко пъпков ц-й ще си даде акциите на тоя който му кихне повече. Те парите не миришат.
                  Last edited by pipbel; 05.01.2013, 18:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Отмести въпроса към Софарма....
                    Аз никъде не съм фанатик , всичко е едно натискане на копчето в рамките на няколко дни...
                    Един познат намекна ,че големите акционери излизат защото ,като се окрупнява Софарма с дъщерните ,им се разводнява дела а на ОД се увеличава пропорционално ....Доколко е вярно това...
                    така че господата от Севто поискаха оценка в пари а не в акции.... нахитреха...и затова аз излезнах , за сега докато се разбере този пакет какво ще става а и сливанията ...

                    Да ,излезнаха Грамърси , излезнаха и други /едри и дребни/, почна да излиза и Любо Пъпката....,но по обезпокойтелно е че е на първото место на класацията на фонд менинджъри и брокери..Това означава че и те са пълни до дупка с Фарми .... ,не се радвай ,там на четвърто място е и ХИМ....
                    Моят девиз е колкото по малко я има една акция в клаасацията , толкова е по добре ако е добра по финансови показатели....да имаш от нея. Обикновенно за тези от първите места ИП са се набълбукали и се търсят масовка за покупка....
                    Не е препоръка...
                    Относно сливанията ...Да ,така е .ОД притежава доста от другите компании и при сливането ще получи нови акции на Фармата ,което неименуемо ще вдигне дела му спрямо другите.Така мисля.
                    Монти,фрии флоута на всяка компания,във всеки един момент е собственост на някойТова,че някой има или не в момента от някоя акция,нищо не значи.Ако ИП нямат от някоя акция....то някой друг я притежава в моментаАко ИП решат тепърва да я купуват и вдигнат цената ,то това може да породи желание у другия да продав,което пак да свали ценатаЕдна акция се качва,когато желаещите да я купят са повече от тези ,които искат да продадат.

                    А ИП и ПФ са пълни с Фарми,ясно е ....Грамърси излязоха ...сега всеки ще може да си купи пак от тези на ЛП....ама на каква цена.....аз мисля поне на долар....щото 18млн акции ...не е шега работа.
                    Виж ...ако КТБ или ХИМ решат....могат да я лапнат ...все пак КТБ има над 1млрд кеш....ЦКБ мисля към 900млн..,.Но защо на 2лв....като може и на лев...

                    Поздрави....Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      ....и като е толкова добра,защо я мачкат.....Според мен Монти,тази добра компания(Софарма) ще ходи доста надолу,ако разбира се не се намери купувач на пакета на ЛП.....в най добрия случай ще се застопори около 2та лв.....Много акции са това,ей.Не е шега работа.Мисля,че само "обичайните заподозрени " могат да изкарат много пари за пакета.
                      Поздрави

                      Отмести въпроса към Софарма....
                      Аз никъде не съм фанатик , всичко е едно натискане на копчето в рамките на няколко дни...
                      Един познат намекна ,че големите акционери излизат защото ,като се окрупнява Софарма с дъщерните ,им се разводнява дела а на ОД се увеличава пропорционално ....Доколко е вярно това...
                      така че господата от Севто поискаха оценка в пари а не в акции.... нахитреха...и затова аз излезнах , за сега докато се разбере този пакет какво ще става а и сливанията ...

                      Да ,излезнаха Грамърси , излезнаха и други /едри и дребни/, почна да излиза и Любо Пъпката....,но по обезпокойтелно е че е на първото место на класацията на фонд менинджъри и брокери..Това означава че и те са пълни до дупка с Фарми .... ,не се радвай ,там на четвърто място е и ХИМ....
                      Моят девиз е колкото по малко я има една акция в клаасацията , толкова е по добре ако е добра по финансови показатели....да имаш от нея. Обикновенно за тези от първите места ИП са се набълбукали и се търсят масовка за покупка....
                      Не е препоръка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Да позна не съм в играта и не искам....
                        Аз само вървя с победителите ,дали са мечки или бикове....
                        Та тези 10 К ще си търсят нов собственик над 60 и под 55...
                        Както 5 К във Софарма си намериха .... а тя е много по добра компания от тук...
                        Поздрави!
                        ....и като е толкова добра,защо я мачкат.....Според мен Монти,тази добра компания(Софарма) ще ходи доста надолу,ако разбира се не се намери купувач на пакета на ЛП.....в най добрия случай ще се застопори около 2та лв.....Много акции са това,ей.Не е шега работа.Мисля,че само "обичайните заподозрени " могат да изкарат много пари за пакета.
                        Поздрави

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Е))Колко рамо можеш да сложиш Монти......100К...200К .(АКЦИИ ДЕ)......

                          Аре хе се ..изхвърляй де...Няма лошо....Ама такавива като теб....не са в играта..........те просто печелят между другите,не са участници.......
                          Да позна не съм в играта и не искам....
                          Аз само вървя с победителите ,дали са мечки или бикове....
                          Та тези 10 К ще си търсят нов собственик над 60 и под 55...
                          Както 5 К във Софарма си намериха .... а тя е много по добра компания от тук...
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Най обичам да влезна в тази тема.....
                            Всички сме така добронамерени ,позитивни , струи оптимизъм и разбирателство.....
                            Няма никакви агресивни изблици ,лъжи , ирония , подлост , омраза и грубиянщина...НАЛИ!
                            Така че 3 К акции под 64, като се допълят с 7 К акции над 0,581 лв се получава под 60 ст ,но понеже нямате и грам нестандартност ще допълня че не пропуснах да продавам на и над 63 ст..... а да и още нещо имам превъртени над 12 К акции....в над 10 сделки....
                            Дали е по успокойтелно един от антифеновете на акцията ще държи акции от 1,33 лв. Ами ако е така и това ви успокоява , през 2008 г я записвах на 7,2 ....
                            Тази акция става за спекула ,КРАТКА СПЕКУЛА , ако може и в същият ден ,да я продадеш...иначе ставаш "добронамерен ","обективен", като всички ВАС......
                            Дано и на вашата улица изгрее слънце....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Има много айсберги ... Такава простотия както в Тимовите позиции няма никъде....айсберг за 200 лв. на сделка......
                              Бях решил да ви сложа едно рамо ама ми разводниха сделките и ме отказаха...
                              Е))Колко рамо можеш да сложиш Монти......100К...200К .(АКЦИИ ДЕ)......

                              Аре хе се ..изхвърляй де...Няма лошо....Ама такавива като теб....не са в играта..........те просто печелят между другите,не са участници.......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                                как я свали средната под 6о ст ? Май ни мяташ на черешата
                                я гледай как мисирката обяснява този феномен с вдигането на средна













                                сигурно по същия начин я сваля

                                Коментар

                                Working...
                                X