IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам голямо раздвижване днес....
    А оборота няма и 100К

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
      Хубава идея си имах, ама офертата ми остана неизпълнена...
      Не се плашете участвайте в следващият тираж!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
        След около +15% от фармата за последните дни, мисля сега да се набухам тука. току-виж още 15% излезли за следващите 1-2 седмици...
        Хубава идея си имах, ама офертата ми остана неизпълнена...
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • Кофти е да гледаш спадове по 3-4% дни наред...но ръстовете от 8-10% лекуват
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • айде неостанаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
              И кво сега продавахте миналата седмица и още чакате на 70стинки,нале?
              Ма да видим до къде ще надуят и ще почнат да продават
              Ще се включват все нови играчи, тека че продаващите няма да имат грижи.

              Коментар


              • И кво сега продавахте миналата седмица и още чакате на 70стинки,нале?
                Ма да видим до къде ще надуят и ще почнат да продават

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  Пфуу, по бавно бе Другата седмица пак ще връщаме, може ли така
                  Не е препоръка!
                  Няма, а като лапнат на 31 акците на хима,, лефче

                  Коментар


                  • Пфуу, по бавно бе Другата седмица пак ще връщаме, може ли така
                    Не е препоръка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                      Само утре да не залитнем ,че ...
                      ...Власите се давят накрая

                      И по-леко с продажбите в петъка ,
                      че сме МНОГО и сме СИЛНИ

                      Аре лека ...

                      Ти ли купуваш днес ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                        Пип...добре си ти,имаш какво да вземаш....значи и кеш имаш.ааах ти....

                        Пък аз ..така съм се налял...стинка няма.Да посегна на резервата...АТЕРАта..там ликвидност има,за мен си е кеш....Ама ...да видим,за сега няма да бързам...пък и да оставя и за другите
                        Aaa имам кеш, трънки. Ма като видя нещо сгодно и винаги мога кеширам малко от Еларга. Лошото е че много мискиня правят като мене и ей ти на - горкото еларгче от зор още не може си възстанови тия 2.29 дето завърши миналата година.
                        Ма няма де да иде - до 2 месеца пак ще чукнем 2.50 и ще си приберем бол сухичко.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Само утре да не залитнем ,че ...
                            ...Власите се давят накрая

                            И по-леко с продажбите в петъка ,
                            че сме МНОГО и сме СИЛНИ

                            Аре лека ...
                            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Ми то няма да е лошо до 71-72ст. поне да се потопи, докато мине Дянков с пакета оттатък.
                              Че да влезем за 4-ти път пак. Има какво да даде акцията още. Само положителни емоции ми е носила досега.
                              Супер си е !!!
                              Пип...добре си ти,имаш какво да вземаш....значи и кеш имаш.ааах ти....

                              Пък аз ..така съм се налял...стинка няма.Да посегна на резервата...АТЕРАта..там ликвидност има,за мен си е кеш....Ама ...да видим,за сега няма да бързам...пък и да оставя и за другите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Ми то няма да е лошо до 71-72ст. поне да се потопи, докато мине Дянков с пакета оттатък.
                                Че да влезем за 4-ти път пак. Има какво да даде акцията още. Само положителни емоции ми е носила досега.
                                Супер си е !!!
                                Браво на ТЕБ,но за мен емоциите не са еднозначни
                                Та ще си сложа едно По-Големко КУПУВА на 0.70,та да не стане фал ...
                                Но ако некой е решил да ни "топне", е че ни топне ...

                                А тва за пакета на Симо не го разбрах ,но карай вече и аз се ще си лягам ...
                                не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X