IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ама купуват хората все пак здраво

    Коментар


    • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
      явно е поне 50К
      След 14 К ще се види, ама бива ли толкова ситно...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
        Да де, ама има още много път до точката на кипене / сваряване. Така де, всяка жаба да си анализира какво се случва в нейния си гьол и как и кога да се евакуира, нале
        Да, жабите са велики анализатори. Факт!
        МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
          Преди време, в американските колежи се провеждал експеримент, при който са пускали жаба в съд с вряща вода, за да тестват нервната й система, и да проверят дали жабата е достатъчно умна да изскочи от него. И тя го правела.
          После пускали жабата в съд със стайна температура, където тя спокойно си стояла и плувала, очевидно незасегната от условията на средата.
          Най-накрая, поставяли съда върху котлон и бавно увеличавали температурата с всяка изминала минута. Жабата продължавала да си плува наоколо, без да забелязва какво се случва. Водата ставала все по-гореща и по-гореща, докато в крайна сметка жабата умряла.
          Независимо от факта, че жабата буквално се сварила, тя дори не се опитала да избяга от сигурната смърт. Тя дори не забелязала опасната ситуация, в която се намирала.
          Да де, ама има още много път до точката на кипене / сваряване. Така де, всяка жаба да си анализира какво се случва в нейния си гьол и как и кога да се евакуира, нале

          Коментар


          • явно е поне 50К

            Коментар


            • той айсберг на 0.96 няма свършване

              Коментар


              • Преди време, в американските колежи се провеждал експеримент, при който са пускали жаба в съд с вряща вода, за да тестват нервната й система, и да проверят дали жабата е достатъчно умна да изскочи от него. И тя го правела.
                После пускали жабата в съд със стайна температура, където тя спокойно си стояла и плувала, очевидно незасегната от условията на средата.
                Най-накрая, поставяли съда върху котлон и бавно увеличавали температурата с всяка изминала минута. Жабата продължавала да си плува наоколо, без да забелязва какво се случва. Водата ставала все по-гореща и по-гореща, докато в крайна сметка жабата умряла.
                Независимо от факта, че жабата буквално се сварила, тя дори не се опитала да избяга от сигурната смърт. Тя дори не забелязала опасната ситуация, в която се намирала.
                МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  много станахте песимистите
                  Защо песимизъм лозето се обира и се чака следващата реколта!

                  Честит ви Трифон Зарезан и НАЗДРАВЕ!

                  Чукайте се! с чаши

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    много станахте песимистите
                    Аааааааааааа я да се стегнат всички!
                    EXIT под 1,50 лв. цъ цъ цъ! Фандък повече не бутам!

                    Коментар


                    • много станахте песимистите

                      Коментар




                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Бат ви Ташунко напуска гемийката тук.Берекет работка беше .Скачам другаде където смятам че предстои разтеж.За мен туканка в тази артия той се изчерпа.Следва пързалка надоле.На останалите тук успех.Ожънете прерийката още ако пусне гювеч но за мен той свърши вече.Успех бледолики и по кротко с алчнеенето .
                        Мнението ми не е препоръка!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Бат ви Ташунко напуска гемийката тук.Берекет работка беше
                          чака година и половина, но накрая продаде с профит -> не може да ти се отрече, де



                          успех

                          Коментар


                          • http://www.investor.bg/novini-i-anal...aguba-,146274/

                            Коментар


                            • Ето, и Ташунко продал. Ми то никой не остана вече.

                              Коментар


                              • Бат ви Ташунко напуска гемийката тук.Берекет работка беше .Скачам другаде където смятам че предстои разтеж.За мен туканка в тази артия той се изчерпа.Следва пързалка надоле.На останалите тук успех.Ожънете прерийката още ако пусне гювеч но за мен той свърши вече.Успех бледолики и по кротко с алчнеенето .

                                Коментар

                                Working...
                                X